|

השירותים והתמיכה של Dell עבור לקוחות פרטיים

השירותים והתמיכה של Dell עבור לקוחות פרטיים
שירות CIS מיועד לתת לך שקט נפשי. במקרה של תקלה במערכת, שירות CIS של Dell מספק שירות תיקון באתר ספק השירות המורשה של Dell למשך תקופת השירות. עליך רק למסור את המערכת שלך בנקודת מסירה שהוגדרה ולאחר מכן לאסוף אותה חזרה מאותו מקום. שעות השירות הרגילות הן שעות הפעילות המקומיות, 5 ימים בשבוע, למעט חגים לאומיים מקומיים. לאחר שהמוצר הנתמך תוקן, המשווק המורשה של Dell יפנה אל הלקוח כדי לתאם את איסוף המוצר. הסכמי רמת שירות של תיקונים עשויים להשתנות לפי עיר.

מצא את ספק שירות CIS של Dell הקרוב אליך (באנגלית).


באפשרותך לבדוק את מצב האחריות שלך בדף התמיכה של Dell (באנגלית).אם תרצה, תוכל לשדרג אחריות זו של שירות ביום העסקים הבא לאחריות בינלאומית. לקבלת מידע נוסף, פנה אל ספק שירות CIS שלך עבור Dell.

שירות CIS אינו מכסה אחריות בינלאומית: תוכנית השירות הבינלאומי מספקת שירות ותמיכה עבור מחשבי מחברת של Dell שברשות הלקוח, במהלך נסיעות אל מחוץ לארץ שבה המחשב נרכש.

השירות כולל גם את התכונות הבאות:

תמיכה מקוונת מקיפה

בכתובת Dell.il/he/Support (באנגלית).  תוכל לקבל מידע נוסף אודות הסיוע המקוון המקיף שלנו שניתן בחינם. למרבית השאלות בנושאי תמיכה ניתן לקבל תשובה בעזרת משאבי המידע וכלים מקוונים אלה לאבחון בעיות, כגון:

  • גישה למרבית חומרי העזר המשמשים את טכנאי Dell ב-‏12 שפות וכן לשאלות נפוצות
  • באפשרותך לגשת למידע על המערכת המסוימת שלך בעזרת מספר התג של המערכת
  • מנהלי התקנים, תוכניות עזר ורישום לקבלת הודעות על עדכונים
במקרה של תקלה במערכת, Dell יכולה להציב טכנאי שירות באתר הלקוח לאחר השלמת תהליך פתרון בעיות בטלפון.

השירות כולל גם את התכונות הבאות:

תמיכה מקוונת מקיפה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע
Dell מעניקה סיוע מקוון מקיף ללא תשלום באתר //support.euro.dell.com (באנגלית).
 בכך כלולה תמיכה בדוא"ל. למרבית השאלות בנושאי תמיכה ניתן לקבל תשובה בעזרת משאבי המידע והכלים המקוונים של Dell לאבחון בעיות, כגון:
  • גישה למרבית חומרי העזר המשמשים את טכנאי Dell ב-‏12 שפות ולשאלות נפוצות
  • באפשרותך לגשת למידע על המערכת המסוימת שלך בעזרת מספר התג של המערכת
  • מנהלי התקנים, תוכניות עזר ורישום להודעות על עדכונים
  • דיון קבוצתי עם לקוחות אחרים ועם אנשי מקצוע בתחום הטכני של Dell

תמיכה טכנית בטלפון
אם לקוחות נתקלים בבעיה במוצר של Dell, ואין ביכולתם לפתור אותה באמצעות תמיכה מקוונת, עליהם לפנות לתמיכה הטכנית של Dell לצורך אבחון הבעיה. תמיכה טלפונית זו מהווה דרך מהירה ויעילה עבור Dell לבחון בעיה ולהחליט על הדרך המהירה ביותר לפתרון בעיה זו, לגבי כל לקוח ולקוח. תמיכה טלפונית זו תינתן תמיד ללא תשלום. התמיכה והשירות בטלפון ניתנת בימים ראשון-חמישי במהלך שעות הפעילות המקומיות, למעט סופי שבוע וחגים לאומיים. שיחות לקו התמיכה הטכנית בטלפון של Dell הן בחיוב לפי תעריפי שיחה מקומיים. ניתן לקבל את מספר הטלפון עבור שירות זה ופרטים אודות שעות הפעילות, על-ידי בחירה בארץ ובקישור המתאימים באתר: www.dell.com/contactdell (באנגלית).

שירות בינלאומי
תוכנית השירות הבינלאומי מספקת שירות ותמיכה עבור מחשבי מחברת של Dell שברשות הלקוח, במהלך נסיעות אל מחוץ לארץ שבה המחשב נרכש. שירות זה זמין רק במדינות שנתמכות על ידי Dell, כפי שמופיע באתר אינטרנט זה. //www.dell.com/globaltagtransfer (באנגלית).
כאשר לקוח נוסע אל מחוץ לארץ המגורים שלו ונתקל בבעיה, באפשרותו לבקש שירות בינלאומי בכל ארץ שתומכת בסוג מחשב המחברת שברשותו. פרטי השירות וזמינות החלקים עשויים להשתנות בין ארצות שונות. לקוחות צריכים להיות מודעים לכך שבהתאם למרחק או לנגישות של מיקום המוצר, ייתכן ששירות בינלאומי לא יינתן ביום העסקים הבא.