|

„Dell“ perdirbimo programa

Įsipareigojimas klientams, įsipareigojimas aplinkai

Remiantis StEP (elektroninių atliekų problemų sprendimas) duomenimis, 2012 m. apie 65,1 mln. tonų sugedusių, pasenusių ar tiesiog nebepageidaujamų elektroninių prietaisų buvo išmesta kaip elektroninės atliekos. Didžioji dalis vadinamų „elektroninių atliekų“ yra visai ne atliekos, o greičiau visa elektroninė įranga arba dalys, kurias galima prikelti naujam gyvenimui, pakartotinai naudojant arba perdirbant. „Dell“, kaip pasaulinė kompiuterių gamintoja, bendruomenių, kuriose dirbame, narė ir planetos, kuria dalijamės, gyventoja, prisiima atsakomybę atnaujinti naudotus elektroninius prietaisus ir tinkamai juos perdirbti. Saugiai perdirbdami gaminius, saugome žmonių sveikatą ir planetą. „Dell“ savo klientams siūlo kelias patogias perdirbimo galimybes saugiai išmesti nebeveikiančią kompiuterinę įrangą bei sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. 
 
Naudotojams skirta perdirbimo programaNaudotojams skirta perdirbimo programa (Anglų kalba)
Seną elektroninę įrangą perdirbkite nemokamai, dalyvaudami „Dell“ naudotojams skirtoje perdirbimo programoje. „Dell“ priima tiek „Dell“, tiek ne „Dell“ įrangą.
Spausdinimo reikmenų perdirbimasSpausdinimo reikmenų perdirbimas (Anglų kalba)
„Dell“ rašalo ir miltelių kasečių perdirbimo programa suteikia galimybę perdirbti panaudotus spausdinimo reikmenis lengvu ir aplinkai priimtinu būdu.
EEĮ direktyvaEEĮ direktyva (Anglų kalba)
Norėdami sužinoti daugiau apie EEĮ direktyvą (elektros ir elektroninės įrangos direktyvą), spustelėkite toliau pateiktas nuorodas. 
Ekologiškesnis pakuočių šalinimasEkologiškesnis pakuočių šalinimas (Anglų kalba)
Įgyvendindama pramonėje pirmaujančius pakuočių sprendimus, „Dell“ didžiausią dėmesį skiria pakuočių tūrio mažinimui ir platesniam ekologiškų medžiagų naudojimui, siekdama, kad pakuotės būtų atsakingai išmetamos ir perdirbamos.
Baterijų perdirbimasBaterijų perdirbimas (Anglų kalba)
Sužinokite daugiau apie tai, kaip „Dell“ padeda saugiai ir atsakingai perdirbti bet kurio prekės ženklo ir tipo baterijas.
Global Takeback Leadership Global Takeback Leadership(Anglų kalba)
Dell is committed to creating the most effective Global Takeback program possible. We’re managing the impact of our products through legislative advocacy, convenient volunteer programs and demonstrated industry leadership while serving communities around the world. 
Dell Global Takeback Programs Dell Global Takeback Programs(Anglų kalba)
We offer global takeback programs and services in 83 countries and territories and have recovered more than 1.6 billion pounds of used electronics since 2007. 
2013 finansinių metų progreso išvados 
BulletTikslas surinkti 1 bln. svarų elektroninių atliekų įgyvendintas likus vieneriems metams iki nustatytos datos. 
BulletBendrasis grąžinamos įrangos kiekis visame pasaulyje padidėjo 18,3 proc. 
BulletPerdirbimo galimybės išplėtotos Australijoje, Kanadoje, Kinijoje, Indijoje ir Lotynų Amerikoje. 
„Dell“ 2020 m. gero tęstinumo planas (Anglų kalba)
 

Related Videos

 • Remove tech-takeback.jpg
  Dell hosts NYC Tech Takeback in honor of America Recycles Day
  (Dell)
  2:37
  Remove reconnect-en.jpg
  Helping people through Dell Reconnect
  (Dell)
  2:38