|

Dell pārstrāde

Rūpes par klientiem un apkārtējo vidi

Saskaņā ar StEP (e-atkritumu problēmas risinājuma) iniciatīvas minētajiem datiem 2012. gadā pasaulē atkritumos tika izmestas 65,1 miljons tonnu bojātu, novecojušu vai nevajadzīgu elektrisko un elektronisko iekārtu. Liela daļa no tā, ko dēvē par “e-atkritumiem”, nemaz nav atkritumi, bet gan veselas elektronisku ierīču vienības vai detaļas, kuras var izmantot atkal vai pārstrādāt. Kā pasaules mēroga datortehnikas ražotājs, vietējās kopienas dalībnieks un mūsu apdzīvotās planētas uzraugs, uzņēmums Dell ir atbildīgs par elektronikas izstrādājumu atgūšanu un pārstrādi. Droši pārstrādājot šos produktus, mēs aizsargājam cilvēku un planētas veselību. Dell nodrošina vairākas iespējas ērtai produktu nodošanai uz pārstrādi, un klienti var droši utilizēt nolietoto datortehniku un samazināt savu ietekmi uz vidi.
 
Patērētāju produktu pārstrādePatērētāju produktu pārstrāde (angļu valodā)
Nododiet savas vecās elektroniskās ierīces pārstrādāšanai bez maksas, izmantojot Dell patērētāju produktu pārstrādes programmu. Dell nodrošina savu un citu ražotāju izstrādājumu pieņemšanu uz pārstrādi.
Printeru materiālu pārstrādePrinteru materiālu pārstrāde 
Iesaistoties Dell Krāsu un toneru kasetņu pārstrādes programmā, varat viegli nodot savus printera materiālu blakusproduktus uz ekoloģiski pieņemamu pārstrādi.
EEIA direktīvaEEIA direktīva
Lai iegūtu plašāku informāciju par EEIA direktīvu (direktīvu par elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumiem), noklikšķiniet uz tālāk norādītajā m saitēm:
Videi draudzīgāka iepakojumu utilizācijaVidei draudzīgāka iepakojumu utilizācija 
Dell izmanto savā nozarē labākos iepakojumu risinājumus, kas vērsti uz iepakojuma materiālu daudzuma samazināšanu, ilgtspējīgu izstrādājumu lietojuma veicināšanu un vienkāršāku iepakojuma utilizāciju patērētājam, nododot to pārstrādei.
Akumulatoru pārstrādeAkumulatoru pārstrāde 
Uzziniet vairāk par to, kā droši nodot pārstrādei jebkura ražojuma un veida akumulatoru, izmantojot Dell pakalpojumus.
Global Takeback Leadership Global Takeback Leadership(angļu valodā)
Dell is committed to creating the most effective Global Takeback program possible. We’re managing the impact of our products through legislative advocacy, convenient volunteer programs and demonstrated industry leadership while serving communities around the world. 
Dell Global Takeback Programs Dell Global Takeback Programs(angļu valodā)
We offer global takeback programs and services in 83 countries and territories and have recovered more than 1.6 billion pounds of used electronics since 2007. 
2013. fiskālā gada progresa rādītāji 
BulletTika sasniegts mērķis par gadu ātrāk savākt1 miljardu mārciņu e-atkritumu 
BulletNolietoto produktu pieņemšanas apjomi tika palielināti par 18,3 procentiem 
BulletTika paplašinātas pārstrādes iespējas Austrālijā, Kanādā, Ķīnā, Indijā un Latīņamerikā 
Dell 2020. gada Labā mantojuma plāns (angļu valodā) 

Related Videos

 • Remove dell-arr-video.jpg
  Empowering Businesses to Give Back Through Electronics Take Back
  (Dell)
  2:55
  Remove tech-takeback.jpg
  Dell hosts NYC Tech Takeback in honor of America Recycles Day
  (Dell)
  2:37
 • Remove reconnect-en.jpg
  Helping people through Dell Reconnect
  (Dell)
  2:38