|

Usługi wdrożeniowe

Usprawnienie wdrażania i umożliwienie użytkownikom wydajnej pracy

Duża złożoność organizacyjna i techniczna utrudnia wdrażanie nowych technologii bez zakłócania produktywności użytkowników. Niezależnie od tego, czy chodzi o nowe wyposażenie centrum danych, czy też migrację użytkowników na nowe notebooki, firma Dell pomoże wykonać zadanie szybko i prawidłowo. Zapewniamy nie tylko efektywne wdrożenie nowego sprzętu komputerowego, ale możemy także zadbać o utylizację starego, dzięki czemu firma może skupić się na zwiększaniu wydajności pracy swoich użytkowników.
Kontakt

Według typu usługi

 1. ProDeploy Client Plus

  Usługa ProDeploy Plus for Client Systems

  Pełna kontrola bez żmudnych czynności. Dzięki portalowi TechDirect możesz zarządzać wszystkimi zadaniami na drodze naszych komputerów od fabryki po biurka pracowników.

 2. Usługi ProSupport dla systemów klienckich

  Usługa ProDeploy dla systemów klienckich

  Możesz zaufać specjalistom i partnerom firmy Dell EMC, którzy świadczą szeroki zakres usług wdrożeniowych, począwszy od zarządzania projektem, przez planowanie i konfigurowanie, po integrację.

 3. Usługa Basic Deployment

  Usługa Basic Deployment for Client Systems

  Dostarczane przez nas systemy są od razu gotowe do pracy. Przyspiesz wdrażanie komputerów, ograniczając liczbę zadań związanych z konfiguracją w siedzibie klienta.

 4. ImageAssist

  ImageAssist

  Bez trudu i szybciej niż kiedykolwiek twórz, wdrażaj i aktualizuj obrazy wieloplatformowe.

 5. Połączona konfiguracja

  Usługi połączonej konfiguracji firmy Dell

  Usługa połączonej konfiguracji firmy Dell pozwala przejąć pełną kontrolę i uprościć proces konfigurowania nowych komputerów przy użyciu oprogramowania do zarządzania systemami.

 6. Etykietowanie i raportowanie zasobów

  Etykietowanie i raportowanie zasobów

  Chcesz mieć wpływ na stan swoich urządzeń i skutecznie nim zarządzać? Nasze usługi etykietowania i raportowania zasobów ułatwiają i upraszczają identyfikowanie, śledzenie, zabezpieczanie i odzyskiwanie komputerów, a ponadto zmniejszają koszty tych działań.

 7. Konfiguracja systemu

  Usługi konfiguracyjne

  Oferujemy usługę instalacji podzespołów i oprogramowania przed wysyłką, dzięki czemu dostarczone systemy są wstępnie skonfigurowane i gotowe do pracy.

 8. Optymalizacja wdrożenia

  Optymalizacja wdrożenia

  Nasze usługi doradztwa umożliwiają przeprowadzenie całkowicie zautomatyzowanego, zarządzanego wdrożenia w celu ograniczenia kosztów, zaoszczędzenia czasu, uniknięcia ryzyka i zminimalizowania zakłóceń.

Materiały

 1. usługi Dell ProSupport

  TechDirect

  Szkolenia dla pracowników i wsparcie w zakresie systemów dzięki samoobsługowemu portalowi, który usprawnia pracę zespołów IT

 2. Pakiet ProDeploy Client Suite — broszura

  Pakiet ProDeploy Client Suite — broszura (w języku angielskim)

  2018-09-19

  Pakiet Dell ProDeploy Client Suite ułatwia szybsze i mniej skomplikowane wdrażanie komputerów z większą kontrolą. Portal Dell TechDirect zapewnia pełną kontrolę nad wszystkimi szczegółami wdrożenia, automatyzację i prostotę.

 3. Usługa ProDeploy Plus — dane techniczne

  Usługa ProDeploy Plus — dane techniczne (w języku angielskim)

  2017-10-20

  Dell ProDeploy Plus to kompleksowa usługa obejmująca wszystkie zadania na drodze nowego komputera od fabryki po rozpoczęcie pracy na biurku użytkownika. Portal Dell TechDirect zapewnia pełną kontrolę nad wszystkimi szczegółami wdrożenia.

 4. Raport firmy Principled Technologies: Szybsza modernizacja komputerów dzięki usługom Dell ProDeploy Plus

  Raport firmy Principled Technologies: Szybsza modernizacja komputerów dzięki usługom Dell ProDeploy Plus (w języku angielskim)

  2016-08-29

  W przypadku skomplikowanych zadań, takich jak wdrożenia wielu systemów, samodzielna realizacja nie zawsze jest najszybszym lub najłatwiejszym podejściem. Aby porównać zalety zewnętrznych usług i samodzielne przeprowadzenie migracji przez administratora, zmodernizowaliśmy 10 notebooków i komputerów stacjonarnych w ramach usługi Dell ProDeploy Plus.

Według typu usługi

 1. ProDeploy Enterprise Suite

  ProDeploy Suite

  Dzięki pakietowi Dell ProDeploy Enterprise Suite przedsiębiorstwa mogą czerpać większe korzyści z technologii już od pierwszego dnia po jej wdrożeniu. Specjaliści z firmy Dell po mistrzowsku zajmą się wdrożeniami — od ich zaplanowania i podstawowej instalacji sprzętowej po czynności konfiguracyjne oraz złożone procedury integracji.

 2. Etykietowanie i raportowanie zasobów

  Etykietowanie i raportowanie zasobów

  Chcesz mieć wpływ na stan swoich urządzeń i skutecznie nim zarządzać? Nasze usługi etykietowania i raportowania zasobów ułatwiają i upraszczają identyfikowanie, śledzenie, zabezpieczanie i odzyskiwanie komputerów, a ponadto zmniejszają koszty tych działań.

 3. Etykietowanie zasobów i raportowanie

  Etykietowanie zasobów i raportowanie

  Chcesz mieć wpływ na stan swoich urządzeń i skutecznie nim zarządzać? Nasze usługi etykietowania zasobów i raportowania ułatwiają i upraszczają identyfikowanie, śledzenie, zabezpieczanie i odzyskiwanie komputerów, a ponadto zmniejszają koszty tych działań.

 4. Usługa ProDeploy Plus dla przedsiębiorstw

  ProDeploy Plus

  Dell ProDeploy Plus to najpełniejsza oferta usług wdrożeniowych dostępna obecnie na rynku, która obejmuje czynności instalacyjne, konfiguracyjne oraz integracyjne.

 5. Usługa ProDeploy dla przedsiębiorstw

  ProDeploy

  Dzięki pakietowi Dell ProDeploy Enterprise Suite przedsiębiorstwa mogą czerpać większe korzyści z technologii już od pierwszego dnia po jej wdrożeniu. Specjaliści z firmy Dell po mistrzowsku zajmą się wdrożeniami — od ich zaplanowania i podstawowej instalacji sprzętowej po czynności konfiguracyjne oraz złożone integracje infrastrukturalne.

 6. Usługi Dell ProDeploy Flex dla centrum danych

  Usługi Dell ProDeploy Flex dla centrum danych

  ProDeploy Flex dla centrum danych — elastyczny model usług umożliwiający wdrażanie nowych technologii w sposób zarówno efektywny, jak i ekonomiczny.

Materiały

 1. Raport firmy Principled Technologies: bezpośrednie testy

  Raport firmy Principled Technologies: bezpośrednie testy, rzeczywiste wyniki. (w języku angielskim)

  2018-03-26

  Szybsze wprowadzanie nowych systemów w środowisku produkcyjnym przy mniejszych nakładach pracy wewnętrznych administratorów. W ramach usług ProDeploy certyfikowany specjalista z firmy Dell EMC zainstalował i skonfigurował kompletne środowisko wirtualizacji szybciej i sprawniej niż wewnętrzny administrator stosujący procesy obowiązujące w firmie.

 2. Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDF

  Artykuł techniczny IDC:Biznesowe zalety optymalizacji wdrożeń centrum danych (w języku angielskim)

  2018-01-01

  Przyjęcie nowatorskich modeli biznesowych powinno być głównym celem każdego przedsiębiorstwa. Specjaliści z IDC uważają, że obecnie większość firm powinna skupić się na sposobach wykorzystania rozwiązań IT do rozwoju działalności. Transformacja firmy wymaga bowiem modernizacji centrów danych. Wdrożenie tak skomplikowanych środowisk informatycznych może stwarzać istotne wyzwania nawet w najbardziej zaawansowanych działach IT.

 3. Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDF.

  Usługi firmy Dell: integracja na poziomie szaf serwerowych (W języku angielskim)

  Wyzwania wdrożeniowe towarzyszące wprowadzaniu nowych technologii można wydatnie ograniczyć lub nawet całkowicie wyeliminować dzięki usługom firmy Dell z zakresu integracji na poziomie szaf serwerowych.

Według typu usługi

 1. Odsprzedaż zasobów i recykling

  Odsprzedaż zasobów i recykling

  Odzyskiwanie, sprzedaż, recykling bądź zwrot leasingodawcy niepotrzebnego sprzętu komputerowego w ekologiczny i bezpieczny sposób zgodny z lokalnymi przepisami.

Materiały

Według typu usługi