|

Dell Financial Services

Witamy w Dell Financial Services (DFS)
Finansowanie to już nie tylko narzędzie do zakupu niezbędnych urządzeń informatycznych, utrzymania poziomu kapitału i kontroli kosztów. Finansowanie oferowane przez Dell Financial Services pomaga przedsiębiorstwom przyspieszyć przekształcenia ich działalności poprzez osiąganie przewagi konkurencyjnej, szukanie nowych dróg prowadzących na rynek oraz przygotowywanie pracowników na wyzwania przyszłości.
Skontaktuj się z ekspertem finansowym firmy dell emc.

Witamy w DFSWitamy w DFS

Witamy w miejscu, w którym przekształcenia stają się możliwe


Dell Financial Services oferuje najbardziej wszechstronny portfel globalnego finansowania IT w branży. Prawie 20 lat doświadczenia i dziesiątki tysięcy klientów w ponad 50 krajach — wszystko to sprawia, że Dell Financial Services wnosi na rynek jedyną w swoim rodzaju perspektywę, na którą składają się: wszechstronna, niedościgniona wiedza o finansach i dogłębna znajomość branży IT. Firma co roku finansuje inwestycje technologiczne warte ponad 6 mld $.

Dell Financial Services zapewnia korzyści i możliwości ułatwiające wykorzystanie procesu finansowania i przekształcenie działalności.

- Wiedza o finansowaniu IT
Finansiści zatrudnieni przez Dell EMC doskonale znają środowisko IT.

- Master Lease Agreement (MLA)(W języku angielskim)
MLA znacznie zmniejsza ilość pracy administracyjnej i umożliwia zakupy informatyczne na podstawie jednej umowy, bez renegocjacji warunków i z jedną fakturą co miesiąc obejmującą wszystkie umowy. Więcej

- European/Global Master Lease Agreement (EMLA/GMLA)(W języku angielskim)
Oprócz korzyści płynących ze stosowania MLA klienci działający na rynku międzynarodowym mogą korzystać z naszej umowy European Master Lease Agreement (EMLA) stosowanej na rynku europejskim lub z umowy Global Master Lease Agreement (GMLA) przeznaczonej na rynek światowy w celu usprawnienia leasingu sprzętu i oprogramowania pochodzącego od wielu dostawców oraz zarządzania nim poprzez jedną ramową umowę leasingu. Więcej

- Kompleksowa obsługa
Jedno rozwiązanie finansujące wszystkie Twoje potrzeby w zakresie IT — sprzęt, oprogramowanie i usługi Dell EMC oraz innych producentów i dostawców.

- Samoobsługa(W języku angielskim)
Dostępny przez całą dobę portal internetowy zapewniający wszystko, co jest potrzebne, aby klient mógł zarządzać swoim kontem w Dell Financial Services. Więcej

- Przejrzystość
Wszystkie warunki, ceny, opłaty i koszty są podane w umowie leasingu, a wszystkie dodatkowe usługi są wymienione w naszym portalu. Wyświetl zakładkę „ Prywatność i zasoby”

- Opcje zakończenia leasingu(W języku angielskim)
Łatwy proces zakończenia leasingu z sześciomiesięcznym terminem wypowiedzenia i różnymi opcjami, wśród których jest przedłużenie umowy, zwrot i zakup sprzętu, zależnie od rodzaju umowy. Więcej

- Usuwanie urządzeń
Bezpieczne usuwanie i recykling sprzętu w sposób zgodny z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska."

Rozwiązania Dell Financial Services umożliwiają swobodny zakup i wdrażanie rozwiązań technologicznych teraz, a nie wtedy, kiedy budżet na to pozwoli.

Podstawowe rozwiązania Dell Financial Services
Jako jedna z największych firm finansujących technologie Dell Financial Services oferuje największy zakres rozwiązań finansowych, między innymi umowy godziwej wartości rynkowej (FMV), umowy leasingu, leasingu finansowego, wypożyczenia i wynajmu, a także portfel rozwiązań płatniczych OpenScale zapewniających idealną elastyczność. Dell Financial Services to jedyna firma zdolna do sfinansowania kompleksowego rozwiązania obejmującego produkty Dell, Dell EMC i VMware oraz produkty innych producentów lub dostawców.

Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDF

Leasing według godziwej wartości rynkowej (FMV) (W języku angielskim)
Metoda nabycia sprzętu IT w zamian za płatności z tytułu użytkowania, a nie prawa własności. Po upływie okresu leasingu można zwrócić urządzenia i poddać je modernizacji, przedłużyć okres ich użytkowania lub kupić sprzęt. Rozwiązanie to często pozwala zapłacić mniej niż wynosi cena w przypadku płatności gotówką.

Pokaż rozwiązanie


Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDF

PC-as-a-Service (W języku angielskim)
Zapewnia projekt, wdrożenie, zarządzanie i wsparcie najnowszych komputerów stacjonarnych i laptopów Dell zapewniane przez jednego dostawcę po jednolitej, przewidywalnej i przystępnej cenie miesięcznej za stanowisko.

Pokaż infografikę


 006 Lease006 Lease (W języku angielskim)
Finansowanie Leasing 006 umożliwia nabycie sprzętu Dell EMC teraz, a pierwsze płatności pojawią się po 6 miesiącach. W tym czasie masz pełne wsparcie techniczne Dell EMC i możesz w pełni skonfigurować sprzęt, aby płacąc pierwszą ratę mieć pewność, że sprzęt jest w pełni funkcjonalny.

Więcej informacji        Wyświetl animację

Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDF

Rozwiązania płatnicze OpenScale
Sześć elastycznych, modułowych rozwiązań dla firm wiążących płatność z wdrożeniem i użytkowaniem produktów i umożliwiających w ten sposób zaopatrzenie się w niezbędną technologię bez ograniczeń finansowych.

Pokaż rozwiązanie       Wyświetl animację (W języku angielskim)Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDF

Provision and Pay (W języku angielskim)
Dziś instalujesz technologię, a płacisz stopniowo, zależnie od harmonogramu wdrożenia

Pokaż rozwiązanie       Wyświetl animację


Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDF

Pay As You Grow (W języku angielskim)
Dziś wdrażasz pełne rozwiązanie odpowiadające Twoim przyszłym potrzebom, a płacisz stopniowo, zgodnie z prognozowanym użytkowaniem. Płatności są najniższe w pierwszym roku, a rosną w drugim i trzecim roku.

Pokaż rozwiązanie         Wyświetl animację


Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDF

Flex on Demand (W języku angielskim)
Umożliwia instalację technologii, której będziesz potrzebować w przyszłości, i stopniowe płatności zależne od faktycznego użytkowania, przy czym płatności za technologię obecnie używaną są stałe, a płatności za technologię dodatkową są zmienne i uzależnione od jej wykorzystania.

Pokaż rozwiązanie       Wyświetl animację

 
PromocjePromocje

Nie przegap swojej szansy – jak najszybciej zaopatrz się w odpowiednią technologię, korzystając z doskonałej oferty Dell Financial Services!

Przyjrzyj się naszym najnowszym promocjom

Promocja leasingu FMVPromocja leasingu FMV

Leasing FMV jest przeznaczony przede wszystkim dla klientów planujących modernizację IT. Zapewnia on najniższe miesięczne opłaty za finansowanie sprzętu.
                Po upływie okresu leasingu można zwrócić sprzęt albo przedłużyć umowę.

  • 87% całkowitego kosztu własności
  • 12 kwartalnych płatności
  • Wartość: 37 300 — 933 000 PLN.

   Na przykład w przypadku systemu wartego 100 000 PLN klient płaci 12 kwartalnych rat po 7250 PLN,
                co daje łącznie 87000 PLN, czyli 87% całkowitego kosztu własności.

 

Promocja leasingu finansowego z niską stawkąPromocja leasingu finansowego z niską stawką

Jest on przeznaczony przede wszystkim dla klientów, którzy chcą mieć sprzęt na własność. Służy do finansowania urządzeń przeznaczonych do użytku przez określony czas.
                Po upływie okresu leasingu sprzęt można kupić.

  • Wyjątkowo niska stawka w wysokości 1,75%
  • 12 kwartalnych płatności rozłożonych na 3 lata
  • Wartość: 37 300 — 933 000 PLN.

 
                Promocje trwają do 4 sierpnia 2019 r Stawki te mogą być niedostępne dla niektórych klientów.
                Oferty mogą ulegać zmianom bez wcześniejszego zawiadomienia. Są one uzależnione od dostępności 
                produktów, zakwalifikowania klienta do objęcia ofertą, decyzji kredytowej i podpisania
                przedstawionych dokumentów możliwych do akceptacji przez Dell Financial Services.

 

 

 

Dziesiątki tysięcy klientów w ponad 50 krajach świata oznacza, że Dell Financial Services dostarcza rozwiązania firmom z niemal wszystkich branż, od budowlanej po ochronę zdrowia, od projektowej po inżynieryjną i od edukacji po sport. 

Analizy przypadków 

Przedstawiamy analizy przypadków kilku naszych klientów — firm różnych rodzajów i różnej wielkości.
Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDF 
Wielka Brytania — edukacja (W języku angielskim)

Finansowanie umożliwia realizację WIELKIEGO projektu!

Uczelnia Stonyhurst College potrzebowała infrastruktury IT wspierającej nowoczesne metody nauczania, która jednocześnie zapewniłaby dostęp do internetu studentom, pracownikom i użytkownikom komercyjnym na obszarze ponad 12 hektarów

 Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDFWielka Brytania — edukacja (W języku angielskim)
Pomagamy uniwersytetowi QMUL w utrzymaniu statusu jednej z najlepszych uczelni na świecie!

Uniwersytet Queen Mary w Londynie zapewnia wygodę studentom dzięki urządzeniom z ekranami dotykowymi, efektywniej wykorzystując środki budżetowe przy współpracy z działem Dell Financial Services

 Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDFWielka Brytania — edukacja (W języku angielskim)
Firma Dell EMC pomaga uniwersytetowi Dundee utrzymać pozycję najczęściej wybieranej uczelni w Szkocji

Uniwersytetowi udało się maksymalnie wykorzystać możliwości budżetowe dzięki usługom działu Dell Financial Services (DFS). Pozwoliło to wdrożyć niezbędne rozwiązanie Dell EMC i pokonać problemy z ograniczonymi zasobami.

 Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDFFrancja — służba zdrowia (W języku angielskim)
Fizjoterapeuci zyskują przystępny cenowo dostęp do platformy MediMoov.

Francuska firma NaturalPad z sukcesem wprowadziła interaktywną platformę gier MediMoov, która ułatwia rehabilitację osób z zaburzeniami neurologicznymi i motorycznymi, jednocześnie udostępniając fizjoterapeutom atrakcyjne możliwości leasingu

 Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDFNiemcy — technologie (W języku angielskim)
140-krotnie wyższa wydajność w porównaniu z bezpośrednią konkurencją — firmami Oracle i HP.

Firma EXASOL rozwija działalność międzynarodową, umożliwiając klientom szybsze podejmowanie decyzji oraz zwiększenie sprzedaży dzięki najszybszemu rozwiązaniu do obsługi baz danych typu in-memory

 Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDFNiemcy — usługi specjalistyczne (W języku angielskim)
Jeden z największych usługodawców osiąga sukces przy mniejszym koszcie.

Dostawca usług w zakresie budynków i obiektów technicznych podnosi wydajność aplikacji o 20 procent i obniża koszty nawet o 30 procent, unikając kompleksowej modernizacji dzięki skalowalnej pamięci masowej

Aktualności

Jak dopasować swoją technologię do swojej sytuacji finansowej: zachęcamy do przeczytania artykułu Finance Digest dostępnego tutaj


Dell Financial Services Prywatność
Przeczytaj Oświadczenie dotyczące prywatności

Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDF

Wdrożenie efektywnej strategii cyklu życia serwera w celu minimalizacji kosztów(W języku angielskim)

To opracowanie IDC przedstawia najważniejsze ustalenia finansowe dokonane podczas szczegółowego badania kosztów cyklu życia serwerów x86, a także porównuje zakup z leasingiem, uwzględniając koszty nabycia, wdrożenia, pomocy technicznej i wycofania.
Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDFLeasing i finansowanie komputerów osobistych: korzyści dla przedsiębiorstw związane ze strategią leasingu komputerów(W języku angielskim)

To opracowanie autorstwa IDC porównuje leasing z zakupem i pokazuje, w jaki sposób strategia leasingu pozwala zaoszczędzić 24% kosztów komputerów osobistych w ciągu sześciu lat, czyli w okresie użytkowania dwóch generacji komputerów
Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDF

Dell Financial Services — infografika (W języku angielskim)

Ta prosta infografika w łatwy do zrozumienia sposób przedstawia korzyści płynące z finansowania.
Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDFDell Financial Services — Odpowiednia technologia bez czekania

To proste, dwustronicowe opracowanie przedstawia kluczowym decydentom korzyści płynące z finansowania.
Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDF

Dell Financial Services — Dlaczego finansowanie komputerów osobistych jest dobre dla firmy

Zwięzłe podsumowanie możliwości uproszczenia budżetowania poprzez finansowanie komputerów osobistych.
Kliknij tutaj, aby przeczytać dokument PDFDell Financial Services — Proste zarządzanie cyklem życia urządzeń technicznych w przedsiębiorstwie (W języku angielskim)

Jak zrobić z finansowania narzędzie do zarządzania IT w przedsiębiorstwie.


Nasze zobowiązanie do przejrzystości i otwartości zaczyna się tutaj.


Firmie Dell Financial services, zależy na ochronie danych oraz na przejrzystości i otwartości wszystkich naszych działań. Poniżej podajemy więcej informacji na ten temat.

Opłaty administracyjne
Krótki przegląd opłat administracyjnych pobieranych przez Dell Financial Services .
Pobierz (W języku angielskim)

Roczny raport
Roczny raport - Dell Bank International d.a.c. Sprawozdanie finansowe i sprawozdanie roczne za rok zakończony 31 grudnia 2018
Pobierz (W języku angielskim)

Struktura organizacyjna
jest to ogólne spojrzenie na strukturę własnościową firmy Dell Bank International d.a.c.
Pobierz 

Usługi leasingu i finansowania są świadczone kwalifikowanym podmiotom gospodarczym przez Dell Bank International d.a.c działający pod nazwą Dell Financial Services (DFS) , z siedzibą pod adresem Innovation House, Cherrywood Science & Technology Park, Cherrywood, Dublin 18, Ireland. Podmiot ten podlega nadzorowi wykonywanemu przez Central Bank of Ireland. Oferty mogą być niedostępne i różnić się w poszczególnych krajach. Oferty mogą ulegać zmianom bez wcześniejszego zawiadomienia. Są one uzależnione od dostępności produktów, zakwalifikowania klienta do objęcia ofertą, decyzji kredytowej i podpisania przedstawionych dokumentów możliwych do akceptacji przez DFS. Dell EMC i logo DELL EMC są znakami handlowymi Dell Inc.