|

Dell Financial Services Prywatność

Dell Financial Services (DFS) angażuje się w finansowanie między przedsiębiorstwami dla organizacji handlowych. Będziemy zbierać i przetwarzać dane osobowe w ramach każdego finansowania.
W DFS bardzo poważnie podchodzimy do kwestii prywatności i ochrony danych osobowych.

Na tej stronie znajdziesz ważne informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez DFS:

  • DFS Oświadczenie o ochronie danych – Finansowanie W tym oświadczeniu znajdują się informacje na temat sposobu, w jaki DFS przetwarza dane osób związanych z organizacjami handlowymi, które korzystają z naszego finansowania. Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej.
  • DFS Oświadczenie o ochronie danych – Marketing Bezpośredni W tym oświadczeni znajdują się informacje na temat sposobu, w jaki DFS przetwarza dane osób, które wyraziły zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.
    Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami:
  • Poczta:Do wiadomości: Data Privacy Manager, Dell Bank International d.a.c / Dell Financial Services, P.O. Box 12335, Dublin 18, Ireland.

  • E-mail: dfs_emea_privacy@dell.com


Leasing i finansowanie udzielane są zaaprobowanym klientom handlowym przez Dell Bank International Limited, który prowadzi działalność handlową pod nazwą Dell Financial Services (DFS), z siedzibą w Innovation House, Cherrywood Science & Technology Park, Cherrywood, Dublin 18, Irlandia i który jest nadzorowany przez Centralny Bank Irlandii. Oferty mogą podlegać zmianom bez uprzedniego powiadomienia i uzależnione są od dostępności produktów, ich kwalifikowalności dla klienta, decyzji kredytowej i wykonania dokumentów dostarczonych i zaaprobowanych przez DFS. Nie wszycy klienci mogą zostać zakwalifikowani do niniejszych warunków. Dell Technologies i logo Dell Technologies są znakami towarowymi Dell Inc.”