|

Usługa ProSupport Plus dla komputerów osobistych i tabletów

Maksymalne wsparcie przy minimalnym zaangażowaniu Klienta

Notebook Latitude 14 z serii 5000ProSupport Plus, najpełniejsza * usługa pomocy technicznej firmy Dell dla komputerów osobistych i tabletów*, gwarantuje maksymalne wsparcie przy minimalnym zaangażowaniu Klienta. Jest to jedyna dostępna usługa premium obejmująca komputery osobiste i tablety*, która automatyzuje świadczenie pomocy technicznej w celu zapobiegania powstawaniu problemów* i eliminuje je błyskawicznie, kiedy się pojawią.

Tablet Venue 8 ProUsługa ProSupport Plus zaspokaja wszystkie podstawowe potrzeby Klienta w zakresie pomocy technicznej w ramach jednego rozwiązania, ograniczając przestoje w pracy użytkowników indywidualnych, zwiększając produktywność działu IT oraz chroniąc cenne zasoby i dane.

Usługa ProSupport Plus obejmuje następujące składniki:
  • Dostępny całodobowo, 7 dni w tygodniu priorytetowy kontakt ze specjalistami w zakresie sprzętu i oprogramowania.
  • Naprawa na miejscu u klienta następnego dnia roboczego* po przeprowadzeniu zdalnej diagnozy.
  • Aktywne monitorowanie, automatyczne wykrywanie problemów*, zapobieganie awariom, powiadomienia i tworzenie zgłoszeń za pomocą rozwiązania SupportAssist*.
  • Możliwość zarządzania wszystkimi powiadomieniami dotyczącymi zasobów z jednego portalu w witrynie TechDirect lub wykorzystania już posiadanych narzędzi, takich jak Microsoft SCOM, Remedy, KACE i OpenManage Essentials 
  • Naprawa przypadkowych uszkodzeń spowodowanych przepięciami, upuszczeniem lub zalaniem sprzętu.
  • Możliwość zatrzymania przez Klienta wymienionego dysku twardego w celu ochrony danych*.
  • Wyznaczony opiekun Klienta ds. technicznych jako pojedynczy punkt kontaktu w zakresie rozwiązywania problemów i comiesięcznego raportowania*.
Za pośrednictwem usługi ProSupport Plus firma Dell pomaga w aktywnym monitorowaniu komputerów osobistych i tabletów, zapewniając ich sprawne działanie i najwyższą wydajność.

Skontaktuj się z opiekunem Klienta lub specjalistą z firmy Dell, aby dowiedzieć się więcej lub dokonać zakupu jeszcze dzisiaj!
Kontakt ze specjalistą firmy Dell
*Pakiet Dell ProSupport Plus z usługą SupportAssist znacznie przyspiesza rozwiązywanie typowych problemów ze sprzętem:
  • Proces rozwiązywania problemów wymaga nawet o 68% mniej czynności.
  • Rozmowy telefoniczne z zespołem pomocy zajmują nawet o 92% mniej czasu.
Na podstawie przygotowanego przez firmę Principled Technologies raportu z testów pt. „Spend Less Time and Effort Troubleshooting Laptop Hardware Failures” (Jak poświęcać mniej czasu i pracy na rozwiązywanie problemów z awariami sprzętu notebooka), kwiecień 2018 r. Testy na zlecenie firmy Dell przeprowadzono w Stanach Zjednoczonych. Rzeczywiste wyniki mogą być inne. Kliknij tutaj, aby wyświetlić pełny raport.(w języku angielskim).