|

Ochrona przed przypadkowymi uszkodzeniami

Przygotuj się na nieoczekiwane zdarzenia dzięki Ochrona przed przypadkowymi uszkodzeniami

Wiadomo, że wypadki się zdarzają. To fakt. Jeśli jednak wypadek przytrafi się akurat Twojemu komputerowi, wydajność pracy może spaść do zera. Koszty nieoczekiwanych napraw i wymiany szybko się kumulują, przez co dział IT może zmagać się z obsługą pracowników, którzy nie mają dostępu do odpowiedniego sprzętu.

Ochrona przed przypadkowymi uszkodzeniami pozwala przygotować się na nieoczekiwane i zapewnić płynną działalność.

 

Obsługa codziennych wypadków i sytuacji o wysokim ryzyku

Ten program jest uzupełnieniem standardowej gwarancji. Umożliwia naprawę lub wymianę systemów, które uległy przypadkowym uszkodzeniom spowodowanym rozlaniem wody, skokami napięcia, niezamierzonymi awariami, upadkami i innymi uderzeniami¹. W przypadku awarii jednego z systemów wystarczy skontaktować się z firmą Dell.

Po określeniu przyczyny i skali uszkodzenia wykonujemy usługę naprawy lub wymiany w celu przywrócenia prawidłowego stanu sprzętu. W razie potrzeby firma Dell oferuje usługi certyfikowanego niszczenia danych i utylizacji dysków z myślą o spełnieniu wymagań dotyczących zgodności z przepisami.

Usługa daje poczucie bezpieczeństwa — klienci mają pewność, że mogą łatwo naprawić lub wymienić notebooki używane przez mobilnych pracowników, nawet gdy są poza biurem. Jest to idealny wybór w przypadku systemów, które są często narażone na ryzyko, takich jak komputery używane w placówkach medycznych, sklepach detalicznych, salach lekcyjnych oraz jednostkach policji i wojska.

Podstawowe korzyści:

  • Lepsza kontrola nad kosztami — firma Dell ułatwia ograniczenie bezpośrednich kosztów nieoczekiwanej naprawy.
  • Szeroki zakres usługi — odrębna umowa serwisowa jest uzupełnieniem standardowej gwarancji i zapewnia dostęp do części i techników w sprawach dotyczących typowych przypadkowych uszkodzeń, nawet w środowiskach o wysokim ryzyku.
  • Łatwa obsługa — klienci kontaktują się bezpośrednio z firmą Dell, nie ponosząc żadnych dodatkowych opłat.
  • Elastyczny okres umowy — dostępne są opcje od 1 roku do 5 lat.
 

Skontaktuj się z przedstawicielem firmy Dell, aby dowiedzieć się, w jaki sposób usługi Dell ProSupport ułatwiają przeznaczenie zasobów na rozwój działalności, a nie na bieżącą obsługę.

Kontakt ze specjalistą firmy Dell