|

TechDirect

Globalny portal umożliwiający skuteczne rozwiązywanie problemów

Wiele problemów dotyczących sprzętu wymaga szybkich, powtarzalnych działań. Poświęcanie czasu na rozwiązywanie problemów przez telefon ogranicza możliwość skupienia się na strategicznych problemach IT i wymaganiach biznesowych.

Portal Dell TechDirect pozwala pracownikom wewnętrznego działu IT zamawiać części i zarządzać zgłoszeniami dotyczącymi produktów firmy Dell, co skraca czas telefonicznej obsługi problemów. Za pomocą intuicyjnego portalu internetowego Dell TechDirect informatycy mogą rejestrować incydenty, rozwiązywać problemy ze sprzętem firmy Dell i zamawiać wysyłkę części do dowolnego miejsca na świecie.

Portal TechDirect poprawia wydajność i skuteczność obsługi technicznej:
  • Wygodne określanie priorytetów dotyczących codziennej konserwacji części — możliwość utworzenia i dostosowania kont administratorów i techników w celu łatwiejszego naprawiania składników sprzętowych.
  • Udostępnianie informacji o postępach rozwiązywania problemów — monitorowanie wysyłek i zgłoszeń do pomocy technicznej utworzonych przez pracowników organizacji.
  • Unikanie opóźnień i skupienie się na działalności — pracownicy działu IT diagnozują problem ze sprzętem, tworzą zgłoszenie online i zamawiają wysyłkę części potrzebnych do rozwiązania problemu na miejscu.
  • Opcja zwrotu kosztów robocizny — organizacje, które zamawiają duże ilości części, mogą skorzystać z wygodnej możliwości kompleksowego zwrotu kosztów robocizny.
Aby uzyskać najwyższą jakość pomocy technicznej, zarejestruj się w portalu TechDirect pod adresem dell.com/techdirect (W języku angielskim).
Kontakt ze specjalistą firmy Dell