|

Specjalistyczne usługi w siedzibie klienta

Lokalna pomoc techniczna na żądanie

Rutynowe działania konserwacyjne i codzienna obsługa techniczna mogą pochłaniać większość zasobów działu IT, pozostawiając mniej czasu na zgłoszenia dotyczące nowych projektów technicznych lub reagowanie na pilne problemy oraz ograniczając możliwość zatrudniania specjalistów.

Dzięki usługom Dell ProSupport możesz usprawnić codzienną działalność działu informatycznego i korzystać z konkretnej wiedzy specjalistycznej na potrzeby newralgicznych projektów. Firma Dell oferuje szeroki zakres opcji pomocy technicznej, które zapewniają odpowiednie wsparcie wtedy, gdy jest potrzebne:
  • Diagnoza, rozwiązywanie problemów i naprawa u Klienta — szybkie usuwanie awarii technicznych i bardzo łatwy dostęp przez telefon do wykwalifikowanych techników zajmujących się rozwiązywaniem problemów na miejscu.
  • Zarządzanie częściami u Klienta — łatwy dostęp do części na miejscu pozwala skrócić czas poświęcany na składanie zamówień i wysyłkę, co ułatwia szybkie rozwiązywanie problemów.
  • Pomoc dodatkowych specjalistów na miejscu — elastyczne opcje umożliwiają korzystanie z pomocy niezbędnych ekspertów i oddelegowanie pracowników firmy do innych zadań o znaczeniu krytycznym.