|

Stacje robocze

Nie warto używać tradycyjnych komputerów jako stacji roboczych.

Jeśli korzystasz ze specjalistycznych, wymagających aplikacji, potrzebujesz czegoś więcej w celu osiągnięcia najlepszych wyników. Stacje robocze Dell Precision w różnych wariantach — mobilne, w obudowie typu tower i do montażu w szafie serwerowej — umożliwiają przyspieszenie pracy, szybsze wprowadzanie produktów na rynek i sprawniejsze tworzenie nowych wersji projektów.

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się inżynierią, poszukiwaniami ropy i gazu, obróbką obrazów cyfrowych, architekturą lub innymi wymagającymi zastosowaniami, możesz mieć pewność, że stacje robocze Dell Precision oferują następujące korzyści:
  • Maksymalna wydajność aplikacji wielowątkowych.
  • Osiągnięcie bezkonkurencyjnej wydajności aplikacji o najwyższych wymaganiach w zakresie przetwarzania grafiki.
  • Najlepsze wyniki aplikacji branżowych dzięki konfiguracjom certyfikowanym przez niezależnych dostawców oprogramowania (ISV).

Obecnie coraz więcej produktów projektuje się, opracowuje i testuje na stacjach roboczych. Warto zatem wybrać systemy, które zostały poddane wielogodzinnym, rygorystycznym testom w zakresie optymalnej wydajności i niezawodności.

Dzięki współpracy z firmą Dell — czołowym dostawcą stacji roboczych — masz dostęp do komputerów, które oferują niezbędną wydajność, zaawansowaną konstrukcję i niezawodność. Co więcej, oprogramowanie oparte na modelu SaaS i usługi w chmurze pozwalają zarządzać stacjami roboczymi Dell Precision tak łatwo, jak tradycyjnymi komputerami stacjonarnymi i notebookami.

Skontaktuj się ze specjalistą z firmy Dell, aby porozmawiać na temat oferty stacji roboczych.

Kontakt ze specjalistą firmy Dell