|

Ubieganie się o pracę

Czas rozpocząć podróż z firmą Dell.

Może urzekła Cię nasza technologia, może zainspirowało przemówienie kogoś z nas, może zaciekawił artykuł w czasopiśmie — tak czy inaczej firma Dell zrobiła na Tobie wrażenie. Bardzo nas to cieszy. To świetnie, że masz chęć pracować w naszej organizacji. Potrzebujemy utalentowanych i ambitnych osób, aby osiągać nasze cele i propagować kulturę uczciwego osiągania sukcesów. Aby zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko w naszej firmie, wykonaj opisane niżej czynności i przygotuj się na rozwój, którego nawet sobie nie wyobrażasz!
oferty pracy w firmie dellOferty pracy w firmie Dell

Explore our locations worldwide

placówki dell na świecie Placówki Dell na świecie

Zacznij poszukiwaniaSzukaj pracy w Dell

Wyszukiwarka ofert pracy w firmie Dell wyszukuje aktualne oferty według takich kryteriów jak obszar geograficzny, lokalizacja biura, rodzaj posady czy konkretne stanowisko. Korzystając z pola słów kluczowych, ofertę pracy można również znaleźć na podstawie jej numeru lub ograniczyć opisy stanowisk i kwalifikacji do tych spełniających podane kryteria. Rozpocznij wyszukiwanie tutaj (w jęz. ang.) ›

Prześlij swój profil

Aby ubiegać się o stanowisko w naszej firmie, należy przesłać pełny profil kandydata. Nie martw się — to proste. Jeśli będziesz korzystać z tego systemu po raz pierwszy, musisz utworzyć konto osobiste, chronione nazwą użytkownika i hasłem.

Zapamiętaj te informacje.

Będą one potrzebne za każdym razem, gdy zechcesz zgłosić swoją kandydaturę na dane stanowisko albo przesłać lub zaktualizować swój profil. Przed rozpoczęciem tworzenia profilu upewnij się, że masz pod ręką aktualny życiorys (CV), aby móc wprowadzić wszystkie wymagane informacje.

Podanie wszystkich danych w profilu jest bardzo ważne

Umożliwia nam ono śledzenie postępów i kontakt z Tobą, a także upraszcza proces rekrutacji dla Ciebie.

Zawsze gdy ubiegasz się o pracę, formularz zostaje automatycznie uzupełniony informacjami z Twojego profilu

Dzięki temu będziesz otrzymywać trafniejsze wyniki wyszukiwania, dopasowane do informacji z Twojego profilu (np. lat doświadczenia, stanowiska, wykształcenia i obszaru geograficznego).

Możemy lepiej dopasować Twoje kwalifikacje do obecnych i przyszłych ofert pracy

Zachęcamy wszystkich kandydatów do zalogowania się i zaktualizowania profilu. Masz od niedawna nowy certyfikat? Mieszkasz w nowym miejscu? Zmieniły się Twoje dane kontaktowe? Możesz też skonfigurować wysyłanie powiadomień o ofertach pracy pasujących do Twojego profilu.

Zgłaszanie kandydatury

Gdy znajdziesz interesującą Cię ofertę pracy, kliknij przycisk „Apply Now” (Aplikuj) na stronie opisu. Konieczne będzie podanie nazwy użytkownika i hasła, a także wypełnienie profilu, jeśli nie został on jeszcze przesłany. Poprosimy Cię również o podanie pewnych podstawowych informacji na swój temat oraz odpowiedź na kilka pytań dotyczących konkretnego stanowiska, na które kandydujesz. Powodzenia!

Ponowna kandydatura

Jeśli nie ubiegasz się o pracę u nas po raz pierwszy, możesz uzyskać dostęp do swojego konta, podając nazwę użytkownika i hasło. W każdej chwili możesz przejrzeć lub zaktualizować informacje w profilu. Po prostu zaloguj się jako istniejący użytkownik.

Wskazówka:

Ubiegając się o nową pracę, zaloguj się jako istniejący użytkownik. Dzięki temu formularz kandydata będzie automatycznie zawierać informacje z profilu. Następnie możesz przejrzeć informacje i odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących stanowiska, na które kandydujesz.

Jak edytować profil?

Ubiegając się o nową pracę, zaloguj się jako istniejący użytkownik. Dzięki temu formularz kandydata będzie automatycznie zawierać informacje z profilu. Następnie możesz przejrzeć informacje i odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących stanowiska, na które kandydujesz.

Profil można edytować w każdej chwili. Zrobisz to w trzech prostych krokach:

  1. Zaloguj się na swoje konto.
  2. Kliknij przycisk „Edit my Profile” (Edytuj mój profil) lub „My Account Options” (Opcje mojego konta) w prawym górnym rogu strony.
  3. Wprowadź zmiany. Nie zapomnij ich zapisać, gdy skończysz.

Jak dowiedzieć się więcej?

Oprócz utworzenia pełnego i aktualnego profilu, warto odwiedzić naszą stronę Dell Events (w jęz. ang.) ›.
Znajduje się tam harmonogram nadchodzących wydarzeń z udziałem firmy Dell. Sprawdź, kiedy będziemy w pobliżu, i spotkaj się z naszymi specjalistami ds. rekrutacji, pracownikami lub innymi przedstawicielami. Czekamy na spotkanie z Tobą!

Wskazówki dotyczące życiorysuWskazówki dotyczące życiorysu

Napisanie intrygującego i przekonującego CV jest sztuką samo w sobie. Potrafi być poważnym wyzwaniem. Nie martw się jednak, chętnie Ci pomożemy. Mamy kilka wskazówek, dzięki którym niezły życiorys stanie się świetny. Dowiesz się też, co dokładnie nas interesuje.

Opisz swoje mocne strony oraz doświadczenie i uzasadnij je

Napisanie intrygującego i przekonującego CV jest sztuką samo w sobie. Potrafi być poważnym wyzwaniem. Nie martw się jednak, chętnie Ci pomożemy. Mamy kilka wskazówek, dzięki którym niezły życiorys stanie się świetny. Dowiesz się też, co dokładnie nas interesuje. Powiąż swoje cechy i mocne strony z rzeczywistym doświadczeniem, podając konkretne przykłady.

Podaj osiągnięcia, a nie obowiązki

Zamiast długiej listy obowiązków przedstaw swoje osiągnięcia na dotychczasowych stanowiskach, na przykład oszczędności czasu i kosztów, usprawnione procesy, wygenerowane przychody itp.

Zamiast długiej listy obowiązków przedstaw swoje osiągnięcia na dotychczasowych stanowiskach, na przykład oszczędności czasu i kosztów, usprawnione procesy, wygenerowane przychody itp.

Podaj jakiś cel

Zwięzłe i jasne zdanie opisujące cele zawodowe bardzo przyda się osobie, która będzie czytać Twój życiorys.

Stosuj jasne tytuły

Prawdopodobnie pracodawca będzie mieć zdanie o Twoim życiorysie już po kilku sekundach. W tym czasie musisz przykuć jego uwagę. Pomyśl o skutecznym tytule, który zachęci go do dalszej lektury. Tytuł powinien nieść jak najwięcej informacji, aby pracodawca miał wyobrażenie o Twoim dotychczasowym doświadczeniu.

Zwięzłe i jasne zdanie opisujące cele zawodowe bardzo przyda się osobie, która będzie czytać Twój życiorys.Prawdopodobnie pracodawca będzie mieć zdanie o Twoim życiorysie już po kilku sekundach. W tym czasie musisz przykuć jego uwagę. Pomyśl o skutecznym tytule, który zachęci go do dalszej lektury. Tytuł powinien nieść jak najwięcej informacji, aby pracodawca miał wyobrażenie o Twoim dotychczasowym doświadczeniu.

  • Zły tytuł: „Programista”
  • Dobry tytuł: „Starszy programista — Java/J2EE”

Pisz aktywnie, zaangażuj czytelnika
Aktywne czasowniki angażują czytelnika. Są dynamiczne i jasno informują o Twoim doświadczeniu i osiągnięciach. Na przykład: „przeszkoliłem”, „utworzyłam”, „zarządzałem”, „opracowałam”, „wdrożyłem”, „zaprojektowałam” itp.

Opowiedz o swoim doświadczeniu w wolontariacie
To, jak spędzasz czas poza godzinami pracy, bardzo wiele o Tobie mówi. Interesuje to pracodawców, zwłaszcza firmę Dell.

Przeczytaj tekst ponownie. A potem jeszcze raz
Następnie poproś zaufanego znajomego o jego przejrzenie. Może on znaleźć błędy, które Ci umknęły.

Nie rozpisuj się nadmiernie, ale nie musisz zmieścić się na jednej stronie
Im życiorys krótszy, tym lepszy. Czasem jednak jedna strona może nie wystarczyć, zwłaszcza jeśli ma się wieloletnie doświadczenie.

Upewnij się, że życiorys jest aktualny
Między innymi sprawdź, czy dane kontaktowe są aktualne. Regularnie aktualizując swoje CV, będziesz mieć pewność, że zawiera istotne informacje.

Znajdź punkt skupienia i tok myśli
Życiorys powinien dawać jednolity obraz Twojej osoby i doświadczenia. Kierując się tym celem, opowiedz o swojej dotychczasowej karierze, a pozostałe informacje (historia zawodowa, wykształcenie, kwalifikacje itp.) potraktuj jako ważne rozdziały tej opowieści.

Pamiętaj o uczciwości
Twoje CV to żywy dokument, który będziesz modyfikować i aktualizować przez całą swoją karierę. Zastanów się, zanim coś tam umieścisz, ponieważ niedokładne informacje mogą rzutować na opinię o Tobie.

Program polecania pracowników firmy DellW firmie Dell dostrzegamy zaangażowanie w pracę. Doceniamy też polecanie nowych talentów.

Program polecania pracowników stworzono, aby zachęcić osoby należące do zespołu firmy Dell do polecania swoich kontaktów biznesowych i wykwalifikowanych znajomych na stanowiska w firmie. Uważamy, że program aktywnego polecania jest kluczową częścią naszej strategii rekrutacji i zapewnia olbrzymie korzyści firmie i jej pracownikom.

Firma Dell zatrudnia średnio ponad 30 procent osób z zewnątrz dzięki rekomendacjom naszych pracowników. Zauważyliśmy, że poleceni członkowie zespołu mają większą motywację, są bardziej produktywni i ogólnie osiągają lepsze wyniki.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Dołącz do naszej społeczności talentów. Utwórz profil, nawiąż kontakty ze znajomymi członkami zespołu i odkryj wspólne szanse.