|

Programy rozwoju zawodowego

Wspieramy Twój rozwój

Każdego dnia ciężko pracujesz, aby dostarczyć ludziom technologie i rozwiązania, które pozwolą im osiągnąć więcej. Dlatego firma Dell opracowała programy, które pomogą Ci w rozwoju zawodowym i przyspieszą Twoją karierę. Nasze programy przygotowują przyszłych liderów dzięki opiece, motywacji i możliwościom, które stanowią idealne połączenie wyzwań i nagród.

Inwestujemy w naszych pracowników, dlatego opracowaliśmy szereg specjalnych programów, które ułatwią Ci rozwój zawodowy zgodnie z Twoimi ambicjami i potencjałem. Masz mnóstwo możliwości, by wyznaczać kolejne etapy tego procesu dzięki indywidualnym spotkaniom z opiekunami, regularnemu gromadzeniu uwag od wszystkich współpracowników i rutynowemu realizowaniu długoterminowego planu kariery. 

Jesteś jeszcze studentem? Wejdź na naszą stronę Joining from University, aby dowiedzieć się, w jaki sposób firma Dell od samego początku będzie wspierać Twój rozwój zawodowy. Dołączając do naszego zespołu, masz możliwość wzięcia udziału w programach, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie łańcucha dostaw, finansów, operacji i zarządzania, od poziomu początkowego aż do kierowniczego.

oferty pracy w firmie dellOferty pracy w firmie Dell

Explore our locations worldwide

placówki dell na świecie Placówki Dell na świecie