|

Nasi pracownicy | Aisling Keegan

Nasi pracownicy | Aisling

Od jak dawna pracujesz w firmie Dell i jakie były przez ten czas Twoje zadania?

Trafiłam do firmy Dell 15 listopada 1999 r. Od tamtej pory pracowałam jako kierownik ds. sprzedaży bezpośredniej, starszy kierownik ds. sprzedaży i regionalny dyrektor ds. sprzedaży, zarówno w segmencie małych i średnich firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Jakie obowiązki obejmuje Twoje obecne stanowisko?

Zarządzam około stuosobowym zespołem handlowców oraz sześćdziesięcioosobowym zespołem wirtualnym, wspierając sprzedaż techniczną, ogólną i pomocniczą. Umożliwiam dostarczanie kompletnych serii rozwiązań dzięki angażowaniu zespołu wirtualnego, pozyskiwaniu nowych klientów, współpracy z partnerami handlowymi i dbaniu o zadowolenie klientów.

Jak postrzegasz kulturę firmy Dell?

Motywująca, pomocna i energiczna kultura sprzyjająca nawiązywaniu otwartych, bezpośrednich i opartych na zaufaniu relacji zarówno wewnątrz firmy, jak i poza nią.

Co według Ciebie powinny wiedzieć osoby zainteresowane pracą u nas?

Dell jest wspaniałą firmą skupioną na potrzebach klienta i stale dbającą o pomyślność pracowników. Firmą, która docenia talent i stale dąży do rozwoju członków swojego zespołu.

Dlaczego nadal u nas jesteś?

Pozytywne środowisko z autentycznym przywództwem, zespoły, z którymi pracuję, stała pomoc przez ostatnie dziesięć lat i otwarte środowisko.

Jakie dostrzegasz pozytywne efekty zmiany strategii firmy Dell?

Zdobyliśmy i rozwinęliśmy nowe możliwości, spójnie uzupełniając ofertę, aby stać się wszechstronnym dostawcą rozwiązań dla klientów.

Jakie były Twoje ostatnie projekty oraz najważniejsze chwile w Twojej karierze w firmie Dell?

Do najważniejszych chwil w mojej karierze należy zdobycie złotej nagrody Do moich ostatnich projektów należą: konsolidacja w jednym oddziale (2009 r. — zmniejszenie kosztów operacyjnych o 1,3 mln USD), transformacja sprzedaży wewnętrznej (2009 r.), wdrożenie programu tworzenia wartości dla klientów jako pierwszy zespół ds. sprzedaży wewnętrznej w sektorze dużych przedsiębiorstw (2010–2011 r.), kierowanie projektem realizowania pełnego wiceprezesa za specjalny wkład w rozwój firmy (2011 r.), nominacja do nagrody roku dla menedżera sprzedaży w sektorze dużych przedsiębiorstw w regionie EMEA na imprezie Global PLE FRS w styczniu 2011 r. w Las Vegas, udział w finale konkursu o nagrodę „Women Mean Business National Award” w kategorii businesswoman w roku 2010 (nagroda zewnętrzna). Ponadto byłam jedną z 3 delegatek z regionu EMEA na Międzynarodowe Forum Kobiet w 2010 r. w Pekinie.

Jaka była Twoja rola w umożliwianiu klientom rozwoju i sukcesu?

Szkolenia dla zespołów handlowych w zakresie tworzenia wartości dla klientów, aby pracownicy lepiej poznawali firmy klientów, ich problemy lub wymierne korzyści, jakie chcą osiągnąć. Dzięki temu możemy opracowywać idealne rozwiązania dla poszczególnych klientów, pomagając im na każdym etapie działalności.

Co wyróżnia firmę Dell na tle innych pracodawców?

Firma Dell dba o swoich klientów i pracowników. Jej podstawowym zadaniem jest umożliwianie pracownikom i klientom sukcesu oraz zapewnianie jednym i drugim stałych korzyści.

Opisz swoje wrażenia z pracy u nas za pomocą 5 słów.

Wyjątkowo ekscytująca i przyjemna podróż.

oferty pracy w firmie dellOferty pracy w firmie Dell

Explore our locations worldwide

placówki dell na świecie Placówki Dell na świecie

Podobne filmy

 • Usuń CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Usuń careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10