|

Nasi pracownicy | Deepa S

Poznajcie DeepęOd jak dawna pracujesz w firmie EMC i jakie były przez ten czas Twoje zadania?

Pracę w firmie EMC związaną z komunikacją i marketingiem rozpoczęłam w 2008 r. Kierowałam zespołem kreatywnym w Centrum Doskonalenia i zajmowałam się budowaniem świadomości marki wśród pracowników. W 2015 r. zaczęłam pełnić funkcję polegającą na kierowaniu wysiłkami na rzecz różnorodności i otwartości w Indiach i Chinach. Stwarzam możliwości pielęgnowania różnorodnych talentów w ramach działalności firmy. Zwiększam także zasięg międzynarodowej różnorodności naszego biura, wspierając programy tworzenia otwartego miejsca pracy. 

Co inspiruje Cię w naszej kulturze?

Firmę EMC charakteryzuje otwarta kultura, w której współdziała się z kierownikiem i innymi przełożonymi. Firma zapewnia przestrzeń do realizacji własnych pomysłów i wizji własnej osoby oraz zrobienia użytku ze swoich wyjątkowych cech — to bardzo otwarte podejście. Firma EMC pozwoliła mi, abym podjęła inicjatywę i zapoczątkowała trend zatrudniania osób z niepełnosprawnością i wykorzystywania wartości, które wnoszą do zespołu.

Czy należysz do jakiejś grupy w firmie EMC? Jakie są Twoje zadania i/lub jakie odnosisz z nich korzyści?

Należę do Forum Przywództwa Kobiet i Grupy ds. Pracowników z Niepełnosprawnością (DERG). Odegrałam istotną rolę w zapoczątkowaniu działalności tej drugiej grupy w Indiach w 2012 r. Przez 3,5 roku byłam jej przewodniczącą. Należę także do Grupy ds. Doradztwa i Wymiany Informacji w Zakresie Sieci Globalnej... Bardzo skorzystałam na członkostwie w tych grupach, ponieważ dzięki nim zyskałam dogłębną wiedzę i pewność potrzebne w kierownictwie.

Co sprawia, że przyszłe możliwości firmy Dell są dla Ciebie ekscytujące?

Z entuzjazmem patrzę na możliwość uczenia się od firmy Dell, jako że znajduje się ona na liście 10 pierwszych firm pod względem różnorodności opracowanej przez Diversity Inc. Czuję, że dzięki nowej firmie dotrzemy do szerszego grona odbiorców, co pomoże nam w rozwoju i wprowadzaniu istotnych zmian.

Co według Ciebie powinny wiedzieć osoby zainteresowane pracą u nas?

Jesteśmy firmą nastawioną na ludzi. Tworzymy stabilne, dostępne i otwarte na dialog środowisko. Kultura pracy jest bardzo ugruntowana i ma sporo do zaoferowania.

Jaka była Twoja rola w umożliwianiu klientom rozwoju i sukcesu?

Wewnątrz firmy pomagam kierownikom dostrzegać szersze aspekty budowania otwartego zespołu. Zachęcam innych pracowników do pokazywania swojego potencjału. Na zewnątrz widzę, jak przyglądają się nam inne firmy pragnące ulepszyć swoje inicjatywy w zakresie różnorodności i otwartości, dzięki czemu czuję się dumna z wykonywanej przez nas pracy.

Co sprawia, że firma Dell jest świetnym pracodawcą?

Jesteśmy bardzo otwarci. Stanowimy dużą firmę oferującą futurystyczne technologie, dysponujemy ogromnymi możliwościami tworzenia i wprowadzania innowacji.

Opisz swoje doświadczenia za pomocą pięciu słów.

Ja naprawdę uwielbiam firmę EMC.

oferty pracy w firmie dellOferty pracy w firmie Dell

Explore our locations worldwide

placówki dell na świecie Placówki Dell na świecie

Podobne filmy

 • Usuń CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Usuń careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10