|

Nasi pracownicy | Leonor Corradine

Nasi pracownicy | Leonor

Od jak dawna pracujesz w firmie Dell i jakie były przez ten czas Twoje zadania?

Trafiłam do firmy Dell w 2003 r. jako członek zespołu przygotowującego wejście na rynek w Panamie. Zaczęłam od pracy w grupie transakcji w regionie Ameryk — jako przedstawiciel handlowy w programie zakupów dla pracowników. Z czasem zostałam opiekunem, trenerem jakości, a potem kierownikiem ds. pomocy przy sprzedaży. W 2006 r. przeniosłam się do działu relacji, zostając menedżerem ISM w anglojęzycznej części Karaibów. W 2009 r. założyłam zespół ds. rozwoju globalnych usług finansowych (GFS), a niedawno podjęłam wyzwanie kierowania placówką GFS w Panamie.

Jakie obowiązki obejmuje Twoje obecne stanowisko?

Moim głównym obowiązkiem jest bycie inspirującym liderem i zapewnianie dobrych wyników za pośrednictwem 11 moich bezpośrednich podwładnych, aby cały liczący ponad 100 osób zespół był najlepszy w swojej klasie.

Podlegają mi różne elementy globalnych usług finansowych: należności, kredyty, urzędy skarbowe, przetwarzanie kart kredytowych i badanie oszustw, wierzytelności i rozwój.

Reprezentuję również Panamę w globalnej inicjatywie „GFS People Center of Competence”, należę do rady finansowej oddziału w Panamie oraz do komitetu organizacyjnego imprez w Panamie. Biorę też aktywny udział w programie „Przysłuż się dobrej sprawie”.

Jak postrzegasz kulturę firmy Dell?

Jest fenomenalna! Jest tu tak świetnie, że tęsknię za firmą, gdy mnie w niej nie ma. Na początku 2008 r. zmieniłam pracę, aby skorzystać z interesującej okazji poza firmą Dell, ale wkrótce poczułam, że brakuje mi tego ducha zwycięstwa. Pomaga on w pełni wykorzystać potencjał i osiągać sukcesy.

Co według Ciebie powinny wiedzieć osoby zainteresowane pracą u nas?

Możliwości są nieograniczone, a merytokracja daje wszystkim szanse na rozwój. Cenimy starania oraz lojalność pracowników i inwestujemy w nich. Ponadto dbamy o nasze społeczności, dzieci i całą planetę.

Dlaczego nadal u nas jesteś?

KOCHAM swoją pracę. Codziennie dostaję nową porcję energii. Jestem dumna z tego, że mogę zdziałać więcej. Nawiązałam trwałe relacje, które zapewniają harmonijną współpracę, a uznanie zespołu jest wyjątkowo satysfakcjonujące. Nasze kierownictwo wyraźnie daje nam znać, że cenią nasz udział w sukcesie firmy.

Jakie dostrzegasz pozytywne efekty zmiany strategii firmy Dell?

Firma przeznaczyła spore zasoby, aby zapewnić, że wszyscy pracownicy będą wiedzieć, o co chodzi. Zrobiły na mnie wrażenie historie pracowników z całego świata, którzy opowiadali, w jaki sposób przeżywają nasz cel i jak mogą zdziałać więcej. Jestem dumna z tego, że pracuję w tak wspaniałej firmie.

Jaka była Twoja rola w umożliwianiu klientom rozwoju i sukcesu?

Niezależnie od tego, jaką funkcję pełniłam w tej firmie, zawsze miałam okazję pomagać klientom w osiągnięciu sukcesu — zarówno pracując bezpośrednio z nimi i proponując im rozwiązania idealne do ich potrzeb, jak i wspierając naszych wewnętrznych partnerów biznesowych, aby z kolei oni mogli lepiej służyć klientom. Moim zdaniem każdy pracownik odgrywa ważną rolę w pomaganiu klientom — czy nie po to jesteśmy? Odegrałam kluczową rolę, po prostu realizując cele firmy Dell!

Co wyróżnia firmę Dell na tle innych pracodawców?

Okazja do pełnienia ważnych zadań w dobrze przemyślanej strategii wprowadzanej w życie przez zaangażowanych liderów, którzy inspirują, ufają i stwarzają możliwości.

Opisz swoje wrażenia z pracy u nas za pomocą 5 słów.

Korzystna, rozwijająca, przyjemna, satysfakcjonująca i dynamiczna.

Polecane wideo: Leonor

Our People | Leonor

'I believe every Dell employee has a protagonist role in helping our customers, isn’t that what our purpose is all about? I’ve played a key role just by living Dell’s purpose!'

oferty pracy w firmie dellOferty pracy w firmie Dell

Explore our locations worldwide

placówki dell na świecie Placówki Dell na świecie

Podobne filmy

 • Usuń CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Usuń careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10