|

Nasi pracownicy | Madeline

Poznajcie MadelineOd jak dawna pracujesz w firmie EMC i jakie były przez ten czas Twoje zadania?

Do firmy EMC dołączyłam w 2012 r., zaraz po uzyskaniu tytułu magistra z inżynierii elektrycznej i informatycznej. Pracuję w niej jako programista.

Co inspiruje Cię w naszej kulturze?

W firmie EMC priorytetem jest zadowolenie klienta. Ta idea zawsze inspiruje mnie do dawania z siebie wszystkiego w każdym projekcie. Wiem, że mogę mieć bezpośredni wpływ na doświadczenia klienta. Ponadto w firmie bardzo ceni się różnorodność i otwartość. Jesteśmy świadomi, że zróżnicowany zespół jest źródłem innowacyjnych pomysłów i świetnych produktów.

Czy należysz do jakiejś grupy w firmie EMC? Jakie są Twoje zadania i/lub jakie odnosisz z nich korzyści?

Należę do grupy osób pochodzenia latynoskiego w firmie EMC, Latynoskiej Grupy Zainteresowania Przywództwem, a przez dwa lata byłam kierownikiem Sekcji ds. Pomocy Społecznej. Od kiedy dołączyłam do firmy cztery lata temu Latynoska Grupa Zainteresowania Przywództwem wspiera mój rozwój na wiele sposobów. Mam tam okazję poznać fantastycznych ludzi, którzy zostają moimi przyjaciółmi. Rozwijam także umiejętności przywódcze, dzięki czemu jestem bardziej pewna siebie w codziennej pracy. Kolejną wspaniałą możliwością jest fakt, że za pośrednictwem tej grupy mogę zrobić coś dla społeczności.

Co sprawia, że przyszłe możliwości firmy Dell są dla Ciebie ekscytujące?

Połączenie firm Dell i EMC zrewolucjonizuje branżę technologiczną. Postrzegam tę fuzję jako wspaniałą okazję dla osób innowacyjnych i myślących nieszablonowo do włączenia się w ruch, który ulepszy ludzkie życie.

Co według Ciebie powinny wiedzieć osoby zainteresowane pracą u nas?

Pracując w firmie EMC, z powodzeniem łączę kilka ról życiowych. Jestem szczęśliwą mamą dwójki małych dzieci, pracownikiem na pełen etat i doktorantką inżynierii. Myślę, że żadna inna firma nie pozwala na realizację własnych marzeń przy jednoczesnej pracy w branży.
Gdy skończyłam studia magisterskie, przyznano mi stypendium na kontynuację studiów. Zdecydowałam się jednak na pracę dla firmy EMC i była to najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Praca tutaj stała się dla mnie okazją do poznania najnowszych technologii i otworzyła mi oczy na nowy świat możliwości.

Jaka była Twoja rola w umożliwianiu klientom rozwoju i sukcesu?

W moim zespole dbamy o to, aby klienci otrzymali produkt, w którym możliwość wystąpienia awarii jest ograniczona do minimum. Testujemy nasze produkty w różnych sytuacjach, np. w wysokich i niskich temperaturach, podczas wibracji itp., w celu zapewnienia, by każdy element produktu był odporny na wydarzenia takie jak trzęsienie ziemi czy ekstremalna temperatura. Jako programista piszę kod, który umożliwia przeprowadzanie odpowiednich testów. 

Co sprawia, że firma Dell jest świetnym pracodawcą?

 • Fantastyczni, inteligentni ludzie, z którymi mam przyjemność pracować. Każdy jest chętny do wzajemnej pomocy i współpracy na różne sposoby, aby zapewnić powodzenie projektów.
 • Możliwość bezpośredniej pracy z najnowszymi technologiami.
 • Możliwość zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym.
 • Mamy „pokój dla matek”, z którego kobiety w ciąży i mamy mogą często korzystać.

Opisz swoje doświadczenia za pomocą pięciu słów.

 • Równowaga między życiem prywatnym a pracą.
 • Różnorodność i otwartość.
 • Możliwości.
 • Wspaniali ludzie.
 • Innowacje.
oferty pracy w firmie dellOferty pracy w firmie Dell

Explore our locations worldwide

placówki dell na świecie Placówki Dell na świecie

Podobne filmy

 • Usuń CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Usuń careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10