|

Nasi pracownicy | Mary Cay

Poznaj Mary CayOd jak dawna pracujesz w firmie EMC i jakie były przez ten czas Twoje zadania?

Gdy dołączyłam do firmy EMC w sierpniu 2010 r., zaczęłam pracować w dziale obsługi klienta, gdzie miałam możliwość zarządzać globalnymi usługami w terenie, zajmować się obsługowym zarządzaniem kontem i zarządzaniem eskalacją. Nieco ponad rok temu zajęłam stanowisko wiceprezesa kierującego międzynarodowym zespołem ds. obsługi klienta.

Co inspiruje Cię w naszej kulturze?

Gdy zaczęłam myśleć o zrezygnowaniu z pracy w poprzedniej spółce, zaczęłam szukać firmy, która stawia klienta na pierwszym miejscu. Pracując w dziale obsługi klienta, naprawdę dobrze jest być w firmie, w której klient jest najważniejszy. Pracownicy na wszystkich stanowiskach w firmie starają się właściwie wykonywać swoje zadania w trosce o dobro naszych klientów. Czasami nasi pracownicy mają długoletnie relacje z klientami, a czasami pracują z klientem po raz pierwszy; w każdym przypadku ich zadaniem jest świadczenie pomocy technicznej z zapałem i zaangażowaniem, które są źródłem inspiracji dla innych.

Czy należysz do jakiejś grupy w firmie EMC? Jakie są Twoje zadania i/lub jakie odnosisz z nich korzyści?

W związku z podróżami do różnych miejsc zawsze lubię spotykać się z lokalnym Forum Przywództwa Kobiet oraz, w miarę możliwości, Grupą ds. Pracowników z Niepełnosprawnością. Jestem poruszona tym, w jaki sposób te grupy podejmują inicjatywę współpracy w celu osiągnięcia wspólnych celów. Była to dla mnie okazja do refleksji i dało mi to motywację do pracy na rzecz naszych grup połączonych wspólnymi interesami.

Co sprawia, że przyszłe możliwości firmy Dell są dla Ciebie ekscytujące?

W ciągu ostatnich lat w branży technologicznej było kilka dużych fuzji i przejęć, w których wielu z nas brało udział. Niektóre z nich nie zakończyły się powodzeniem, ponieważ zapomniano o przyczynach połączenia spółek. Myślę, że mamy wspaniałą okazję, aby wytrwać w swoich dążeniach, pracować nad sukcesem firmy Dell i stać się przedmiotem zazdrości kolegów z branży. Jestem dość ambitną osobą i chcę, abyśmy odnieśli sukces. Będzie to możliwe, jeśli damy naszym klientom możliwość rozwoju własnej działalności, oferując nowatorskie i ulepszone rozwiązania technologiczne. Odniesiemy również sukces, jeśli umożliwimy naszym pracownikom rozwijanie własnych umiejętności i nieustanne samodoskonalenie.

Co według Ciebie powinny wiedzieć osoby zainteresowane pracą u nas?

Tempo pracy może być szybkie, co może być jednocześnie źródłem energii. Czasami takie tempo może być męczące, jednak jest okazją do nauki i rozwoju w szybko zmieniającym się środowisku. Koncentrujemy się również na zbudowaniu kultury „pracuj ciężko, graj ostro”.

Jaka była Twoja rola w umożliwianiu klientom rozwoju i sukcesu?

Wszyscy pracownicy w zespole ds. obsługi klienta bardzo poważnie i osobiście podchodzą do kwestii odpowiedzialności wobec naszych klientów. Ochrona i dostępność danych i systemów, jak również optymalna wydajność są ważne dla osiągnięcia sukcesu przez naszych klientów. Pracujemy w sposób proaktywny, aby zapewnić klientom bezawaryjną pracę, a w przypadku problemów działamy zespołowo (klienci, zespół ds. obsługi klienta i zespół techniczny), aby klient mógł jak najszybciej wrócić do swoich działań. Mamy również wyjątkowe możliwości doradzania klientom i dostarczania im wskazówek na temat bieżących i przyszłych technologii, aby umożliwić im rozwój i zmianę ich centrów danych.

Co sprawia, że firma Dell jest świetnym pracodawcą?

Nasze kierownictwo działa zgodnie z zasadami uczciwości. Ufam, że nasi liderzy podejmują odpowiednie działania i trafne decyzje. Pracownicy mają możliwości nauki i rozwoju. Nasi pracownicy są dla nas ważni. To właśnie nasi pracownicy przyczyniają się do sukcesu naszej firmy, dlatego zachęcamy liderów do uznawania i celebrowania osiągnięć.

Opisz swoje doświadczenia za pomocą pięciu słów.

Inspirujące, stanowiące powód do dumy, pobudzające, ambitne i (czasami) wyczerpujące!

oferty pracy w firmie dellOferty pracy w firmie Dell

Explore our locations worldwide

placówki dell na świecie Placówki Dell na świecie

Podobne filmy

 • Usuń CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Usuń careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10