|

Nasi pracownicy | Mithu

Poznaj MithuOd jak dawna pracujesz w firmie EMC i jakie były przez ten czas Twoje zadania?

Zaczęłam pracę w firmie EMC w listopadzie 2013 r. jako wiceprezes i dyrektor operacyjny ds. przedsprzedaży globalnych. Współpracuję ściśle z zespołami ds. rozwoju firmy, rynku i produktów, zajmując się dostosowywaniem i rozwijaniem naszej globalnej strategii przedsprzedaży. W sierpniu 2015 r. objęłam stanowisko dyrektora ds. przedsprzedaży w rejonie Ameryk. Obecnie kieruję zespołami terenowymi ds. inżynierii systemów, które na co dzień wspierają naszych klientów.

Co inspiruje Cię w naszej kulturze?

Kultura firmy EMC jest naprawdę wyjątkowa i stanowi nasz największy atut. Trzy rzeczy wyróżniają się i są dla mnie inspiracją. Po pierwsze, mimo rozmiaru firmy i skali jej działań, każdy pracownik ma możliwość wprowadzania zmian i pracownicy naprawdę wierzą, że tak jest! Widać to w ich postawie — jak z dumą i entuzjazmem codziennie wykonują swoją pracę. Po drugie, możliwość samodzielnego działania wpływa na nas inspirująco, dzięki czemu innowacyjność stała się nieodłącznym elementem naszej firmowej tożsamości. I wreszcie — przywództwo na każdym poziomie. Mamy najlepszą kadrę kierowniczą w branży, której członkowie doskonale wykonują swoją pracę, a jednocześnie są pełni pokory i otwarci na innych. To naprawdę inspirujące!

Czy należysz do jakiejś grupy w firmie EMC? Jakie są Twoje zadania i/lub jakie odnosisz z nich korzyści?

Aktywnie angażuję się w promocję zróżnicowania w firmie, współpracuję też ściśle z sekcjami Forum Przywództwa Kobiet w ramach różnych inicjatyw. Nieformalne grupy to doskonała promocja oddolnych wysiłków prowadzących do stworzenia otwartego i przyjaznego miejsca pracy.

Co sprawia, że przyszłe możliwości firmy Dell są dla Ciebie ekscytujące?

Wszystko! Możliwości firmy Dell są nieograniczone i już samo to jest ekscytujące. Naprawdę cieszę się, że będę częścią największej prywatnej firmy naszych czasów produkującej technologie. Weźmiemy udział w czymś, czego nikt wcześniej nie robił i cieszę się na tę przygodę. Bycie częścią firmy Dell zapewni nam niesamowitą możliwość nauki, rozwoju i doskonalenia naszych umiejętności, a ostatecznie dostarczy unikatowe rozwiązania i usługi naszym klientom.

Co według Ciebie powinny wiedzieć osoby zainteresowane pracą u nas?

Jeśli jest się ekspertem w swojej dziedzinie, osobą lubiącą wyzwania, chcącą się rozwijać w środowisku sprzyjającym współpracy, to firma EMC jest właściwym miejscem dla takiej osoby. W Dell pracujemy z najlepszymi i uczymy się od najlepszych, odnosząc sukcesy i rozwijając satysfakcjonującą karierę.

Jaka była Twoja rola w umożliwianiu klientom rozwoju i sukcesu?

Moje zadanie polegało na pracy z klientami w celu poznania ich firmy i zrozumienia ich celów w zakresie IT oraz tego, w jaki sposób firma EMC może pomóc im przeprowadzić proces cyfrowych przemian. Technologie informatyczne ewoluują, stając się kluczowym elementem generującym przychody w przedsiębiorstwach, a firma EMC odgrywa niezwykle istotną rolę w urzeczywistnianiu tego faktu dla naszych klientów. Uwagi klientów są niezwykle ważne przy opracowywaniu planów produktów/rozwiązań, dlatego moje zadanie polega na współpracy z klientami, aby zrozumieć, jakie wyzwania stoją przed nimi, i na podstawie ich opinii wpływać na kierunek naszych działań.

Co sprawia, że firma Dell jest świetnym pracodawcą?

Naprawdę mamy wszystko, czego potrzeba — największe talenty w branży, najlepszą technologię i wyjątkową kulturę!

Opisz swoje doświadczenia za pomocą pięciu słów.

Wyjątkowe. Wzbogacające. Budujące. Pozytywne. Przełomowe.

oferty pracy w firmie dellOferty pracy w firmie Dell

Explore our locations worldwide

placówki dell na świecie Placówki Dell na świecie

Podobne filmy

 • Usuń CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Usuń careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10