|

Nasi pracownicy | Yee Siang Chin

Poznaj Yee SiangOd jak dawna pracujesz w firmie EMC i jakie były przez ten czas Twoje zadania?

Dołączyłem do firmy EMC w lipcu 2010 r. jako młodszy inżynier ds. klientów. Dzięki programowi Global Services Associate Program mogłem przyjechać do Stanów Zjednoczonych. Było to jedno z najbardziej satysfakcjonujących doświadczeń w moim życiu. Oprócz umiejętności technicznych ćwiczyliśmy umiejętności przywódcze i uczyliśmy się współpracy z kolegami, z którymi mam nadal kontakt. Pracowałem na stanowisku inżyniera serwisu ds. klientów i koncentrowałem się głównie na obsłudze klientów. Miałem możliwość pracy nad projektami wdrożeniowymi i zajmowałem się zarządzaniem kontaktami z klientami.

Co inspiruje Cię w naszej kulturze?

Zmiana to jedyna pewna rzecz, firma EMC cały czas się rozwija i doskonali. Zmiana jest czymś nieuniknionym. Często mamy tendencję chowania się w swojej strefie komfortu, co może prowadzić do samozadowolenia. W firmie EMC nauczyłem się, jak radzić sobie ze zmianami w moim życiu i mojej karierze, co sprawiło, że stałem się lepszy. 

Czy należysz do jakiejś grupy w firmie EMC? Jakie są Twoje zadania i/lub jakie odnosisz z nich korzyści?

Jestem opiekunem Grupy Wsparcia Biznesu (Business Enablement Network) w swoim regionie, co pozwoliło mi uczestniczyć w transformacji. Moim zadaniem jest testowanie, ocenianie i udostępnianie nowych procesów w dziale obsługi klienta. Cieszę się, że mogę dzielić się swoimi doświadczeniami z zespołem projektowym w celu podejmowania decyzji i dokonywania poprawek.

Co sprawia, że przyszłe możliwości firmy Dell są dla Ciebie ekscytujące?

Firma Dell to firma, z którą chce się współpracować ze względu na jej możliwości zapewniania kompleksowych rozwiązań i usług. Cała moja dotychczasowa kariera była związana z przemysłem pamięci masowych, a firma Dell może zaoferować mi nowe możliwości rozwoju mojej wiedzy w innych obszarach IT. Oczywiście będę też mieć możliwość poznawania nowych ludzi i poszerzania moich kontaktów!

Co według Ciebie powinny wiedzieć osoby zainteresowane pracą u nas?

Praca w firmie EMC jest oczywiście wyzwaniem, jednak im większe wyzwanie, tym większa nagroda.

Jaka była Twoja rola w umożliwianiu klientom rozwoju i sukcesu?

Dążę do zapewnienia klientom jak najlepszych doświadczeń w zakresie używania przez nich produktów firmy EMC. Klienci nabierają zaufania ważnego dla ich działalności i przyszłych planów. Mogą być pewni, że firma EMC zawsze będzie przy nich, zarówno przed sprzedażą, jak i po sprzedaży.

Co sprawia, że firma Dell jest świetnym pracodawcą?

 • Troska: Firma EMC troszczy się o swoich pracowników i ich rodziny.
 • Ludzie: W firmie EMC pracują świetni ludzie.
 • Możliwości: Każdy tu ma takie same możliwości.

Opisz swoje doświadczenia za pomocą pięciu słów.

Nic nie jest niemożliwe, jestem tego dowodem!

oferty pracy w firmie dellOferty pracy w firmie Dell

Explore our locations worldwide

placówki dell na świecie Placówki Dell na świecie

Podobne filmy

 • Usuń CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Usuń careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10