|

Zaangażowanie klientów

Zaangażowanie klientów
Skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań ułatwiających podejmowanie bardziej przemyślanych decyzji i zapewniających lepsze wyniki, dzięki czemu klienci mogą pokonywać trudności, osiągać cele i spełniać swoje marzenia. Przede wszystkim dbamy o zapewnienie im znakomitych długoterminowych korzyści, dzięki którym mogą rozwijać się i świetnie działać.

Historie klientów
(w języku angielskim)
Kobiety w biznesie
(w języku angielskim)
Sesje panelowe z klientami
(w języku angielskim)
Historie klientówKobiety w biznesie Sesje panelowe z klientami
Informacje o rozwiązaniach firmy Dell, które ułatwiają firmom i organizacjom z sektora publicznego uzyskanie optymalnej wydajności.Kobiety kierujące przedsiębiorstwami wyróżniają się szczególnym punktem widzenia i podejściem do działalności biznesowej, a współczesna technologia pozwala każdej firmie wykorzystywać dane oraz komunikować się z klientami na niespotykaną wcześniej skalę.Podczas sesji panelowych CAP klienci spotykają się z przedstawicielami firmy Dell i przekazują informacje na temat jej produktów, usług i rozwiązań, dzięki czemu ułatwiają nam wprowadzanie pożądanych zmian.

Customer Solution Centers
(w języku angielskim)
Centrum Executive Briefing Center (w języku angielskim)Wydarzenia i transmisje internetowe
Centra rozwiązań firmy DellCentrum Executive Briefing Center Wydarzenia i transmisje internetowe
Specjalne ośrodki z nowoczesnymi laboratoriami i zespołami specjalistów umożliwiają praktyczne zapoznanie się z rozwiązaniami i technologiami firmy Dell.
W centrum EBC dostosowujemy każdy instruktaż pod względem programu, prezentacji, sposobu prowadzenia dyskusji oraz harmonogramu cyklicznego, aby pomóc Klientom w skutecznym rozwiązaniu złożonych problemów informatycznych.Wiadomości o nadchodzących i bieżących wydarzeniach, takich jak targi, seminaria i konferencje inwestorów.