|

Informacje prasowe

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami firmy Dell, takimi jak premiery produktów, zielone inicjatywy i ogłoszenia o nowych technologiach.

Informacje prasowe (w języku angielskim)
29 cze 2017

Dell EMC przedstawia nowe rozwiązania superkomputerowe

Podczas konferencji ISC17 firma Dell EMC poinformowała o zawarciu umowy, która przyczyni się do dalszego rozwoju technologii superkomputerowych. Pozwoli również na rozszerzenie oferty gotowych rozwiązań o nowe produkty, tak, aby pomóc klientom w dalszej optymalizacji projektów HPC.

26 cze 2017

Dell podsumowuje swoje działania CSR — raport „2020 Legacy of Good”

Dell przedstawił pierwszy raport 2020 Legacy of Good („Dziedzictwo dobra 2020”) prezentujący najważniejsze osiągnięcia w dziedzinie odpowiedzialności społecznej przedsiębiorstwa po połączeniu firm Dell i EMC. Dokument opisuje m.in. działania podjęte w fabryce Della w Łodzi, których efektem było ograniczenie zużycia energii.

19 kwi 2017

Badanie Dell EMC: jedynie 5% działów IT dużych firm przeszło cyfrową transformację

71% firm nie będzie w stanie konkurować na rynku bez przeprowadzenia transformacji infrastruktury informatycznej – wynika z badania Enterprise Strategy Group, wykonanego na zlecenie Dell EMC. Transformacja infrastruktury IT staje się niezbędna do utrzymania konkurencyjności w coraz bardziej cyfrowym świecie.

11 kwi 2017

Dell EMC rozpoczyna współpracę z ATEME, by zrewolucjonizować branżę telewizyjną

Dział rozwiązań OEM firmy Dell EMC nawiązał współpracę z ATEME, ekspertem w dziedzinie kompresji plików wideo. Celem jest dostarczenie serwerów i pamięci masowej niezbędnych do rozszerzenia oferty ATEME.

05 kwi 2017

Dell przedstawia kompaktowy, energooszczędny terminal thin client Wyse 3040

Dell zaprezentował swój najlżejszy, najmniejszy i najbardziej energooszczędny model terminala typu thin client, zapewniający wyjątkową wydajność i łatwość zarządzania w podstawowych zastosowaniach.