|

Informacje prasowe

 • Results for "Informacje prasowe"
 1. Dell EMC przedstawia nowe rozwiązania superkomputerowe

  29 cze 2017

  Podczas konferencji ISC17 firma Dell EMC poinformowała o zawarciu umowy, która przyczyni się do dalszego rozwoju technologii superkomputerowych. Pozwoli również na rozszerzenie oferty gotowych rozwiązań o nowe produkty, tak, aby pomóc klientom w dalszej optymalizacji projektów HPC.

 2. Dell podsumowuje swoje działania CSR — raport „2020 Legacy of Good”

  26 cze 2017

  Dell przedstawił pierwszy raport 2020 Legacy of Good („Dziedzictwo dobra 2020”) prezentujący najważniejsze osiągnięcia w dziedzinie odpowiedzialności społecznej przedsiębiorstwa po połączeniu firm Dell i EMC. Dokument opisuje m.in. działania podjęte w fabryce Della w Łodzi, których efektem było ograniczenie zużycia energii.

 3. Badanie Dell EMC: jedynie 5% działów IT dużych firm przeszło cyfrową transformację

  19 kwi 2017

  71% firm nie będzie w stanie konkurować na rynku bez przeprowadzenia transformacji infrastruktury informatycznej – wynika z badania Enterprise Strategy Group, wykonanego na zlecenie Dell EMC. Transformacja infrastruktury IT staje się niezbędna do utrzymania konkurencyjności w coraz bardziej cyfrowym świecie.

 4. Dell EMC rozpoczyna współpracę z ATEME, by zrewolucjonizować branżę telewizyjną

  11 kwi 2017

  Dział rozwiązań OEM firmy Dell EMC nawiązał współpracę z ATEME, ekspertem w dziedzinie kompresji plików wideo. Celem jest dostarczenie serwerów i pamięci masowej niezbędnych do rozszerzenia oferty ATEME.

 5. Dell przedstawia kompaktowy, energooszczędny terminal thin client Wyse 3040

  05 kwi 2017

  Dell zaprezentował swój najlżejszy, najmniejszy i najbardziej energooszczędny model terminala typu thin client, zapewniający wyjątkową wydajność i łatwość zarządzania w podstawowych zastosowaniach.

 6. Dell EMC udostępnia platformę, która połączy dostawców usług chmurowych z klientami

  30 mar 2017

  Firmy Dell EMC oraz Intel wspólnie uruchomiły platformę internetową Cloud Ecosystem Hub, przeznaczoną dla dostawców usług chmurowych i ich klientów. Dzięki jednemu serwisowi uzyskają oni łatwy dostęp do oferty i zasobów Dell EMC z obszaru chmury obliczeniowej.

 7. Dell wprowadza ekologiczne opakowania z odzyskanego plastiku

  23 lut 2017

  Firma Dell, jako pierwsza w branży technologicznej, rozpoczyna korzystanie z opakowań wykonanych z odpadów plastikowych wyłowionych z dróg wodnych wpadających do oceanów (rzek, kanałów i in.)

 8. Dell EMC prezentuje nowy program partnerski

  20 lut 2017

  Firma Dell EMC przedstawiła nowy, zintegrowany program partnerski – Dell EMC Partner Program. Został on przygotowany we współpracy z obecnymi partnerami, w oparciu o najlepsze elementy dotychczasowych programów realizowanych oddzielnie przez Dell i EMC.

 9. Dell EMC prezentuje pakiet ProDeploy Client Suite

  16 sty 2017

  Firma Dell EMC zaprezentowała najnowsze rozwiązanie ProDeploy Client Suite. Pozwala ono na szybsze wdrażanie komputerów PC, oferuje również elastyczne usługi świadczone przez specjalistów Dell EMC i firm partnerskich, obejmujące wszystkie etapy wdrażania.

 10. Znamy laureatów nagród Dell EMC Partner Awards 2017

  12 sty 2017

  Firma Dell EMC ogłosiła zwycięzców konkursu Dell EMC Partner Awards 2017. Podczas uroczystej gali 11 stycznia 2017 r. wręczono nagrody dwunastu polskim dystrybutorom, którzy w minionym roku wykazali się największym zaangażowaniem i skutecznością w sprzedaży produktów i rozwiązań Dell EMC.