|

Usługi pomocy technicznej dla komputerów domowych

Usługi pomocy technicznej dla komputerów domowych

Usługi pomocy technicznej dla komputerów domowych

 

Firma Dell oferuje pełny zakres usług zapewniających sprawne działanie komputera. Aby zyskać proste codzienne wsparcie, wybierz usługę Premium Support. Możesz również skorzystać z usługi Premium Support Plus, aby mieć dostęp do najlepszej pomocy technicznej obejmującej usuwanie wirusów, ochronę w razie wypadków i funkcję optymalizacji komputera. Zadbamy o Twoje urządzenie.

Rozszerz lub uaktualnienie   Kontakt z pomocą techniczną
  

Wybierz usługę odpowiednią dla Ciebie

premium-support-plus

Premium Support Plus

Plan wsparcia Premium Support Plus obejmuje wszystkie sytuacje, od zalania urządzenia kawą po pytania dotyczące tworzenia kopii zapasowych danych. 
Dzięki naszej technologii SupportAssist, która zapewnia automatyczne wykrywanie problemów, usuwanie wirusów i optymalizację systemu, komputer będzie działał z najwyższą wydajnością. To doskonałe rozwiązanie w przypadku komputera do gier lub urządzenia, które jest ważną częścią codziennej pracy.
Ważne szczegóły*

Wszystkie znakomite funkcje planu Premium Support oraz...
 • Naprawa przypadkowych uszkodzeń, takich jak upuszczenie komputera, zalanie go cieczą i przepięcia.
 • Spersonalizowana pomoc w zakresie oprogramowania lub bardziej złożonych problemów, a także wsparcie przy konfigurowaniu kopii zapasowych, kontroli rodzicielskiej i innych funkcji.
 • Funkcje związane z technologią SupportAssist:
  • Przewidywanie problemów jeszcze przed ich wystąpieniem.
  • Automatyczne usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania.
  • Automatyczne optymalizowanie wydajności komputera.
premium-support

Premium Support

Jeśli chcesz skonfigurować urządzenie, uzyskać pomoc przy dodawaniu drukarki lub zadać pytania o używane na co dzień oprogramowanie, możesz liczyć na firmę Dell.
Ważne szczegóły*

 • Bezpośredni telefoniczny i internetowy dostęp przez całą dobę do specjalistycznej pomocy w zakresie sprzętu i oprogramowania.
 • Pomoc na miejscu u klienta po przeprowadzeniu zdalnej diagnozy.
 • Oparta na współpracy pomoc przy rozwiązywaniu codziennych problemów z oprogramowaniem.
 • Międzynarodowa pomoc techniczna — wsparcie, które podróżuje z Tobą.
 • Proaktywne wykrywanie problemów za pomocą funkcji SupportAssist i kontaktowanie się z firmą Dell oraz powiadamianie użytkownika.
Usługa Basic Hardware

Usługa Basic Hardware

Każdy system Dell jest objęty roczną standardową gwarancją. Możesz jednak zyskać spokój ducha na dłużej dzięki rozszerzonej gwarancji firmy Dell.

Opinia klienta„Jestem bardzo wdzieczny firmie Dell za doskonala pomoc techniczna. Oferta Premium Support Plus, która niedawno wykupilem, zapewnila mi calodobowy dostep do specjalistów firmy Dell, natychmiastowy dostep do czatu i przewidujaca pomoc techniczna, co okazalo sie bardzo przydatne”. — Gonzalo Venegas 


Wszystko, czego potrzeba — od naprawy sprzętu i wsparcia w zakresie oprogramowania po usuwanie wirusów.

Usługa SupportAssist dla komputerów domowychUsługa SupportAssist dla komputerów domowych

Awaria dysku twardego lub baterii może zrujnować cały dzień. Wiemy, że masz na głowie ważniejsze sprawy niż komputer. Przedstawiamy usługę SupportAssist* — automatyczną, proaktywną i predykcyjną technologię, która umożliwia szybsze rozwiązywanie problemów z komputerem. 

Dowiedz się, jakie możliwości oferuje technologia SupportAssist.

Przygotuj się na nieoczekiwane dzięki ochronie przed przypadkowym uszkodzeniemPrzygotuj się na nieoczekiwane dzięki ochronie przed przypadkowym uszkodzeniem.

Twój notebook spadł? Tablet został zalany kawą? Możesz skorzystać z usługi ochrony przed przypadkowymi uszkodzeniami, która daje poczucie bezpieczeństwa. W razie przepięć, zalania cieczą lub upuszczenia urządzenia możesz je łatwo naprawić*. Masz okazję szybko przywrócić komputer do optymalnego stanu.

Dowiedz się więcej o ochronie przed przypadkowym uszkodzeniem

Brak gwarancji to żaden problem. Możemy naprawić Twój komputer marki DellBrak gwarancji to żaden problem. Możemy naprawić Twój komputer marki Dell.

Nie martw się — jeśli masz problem z komputerem Dell, zadzwoń do nas. Jesteśmy specjalistami od komputerów Dell. Służymy pomocą. Nawet jeśli okres gwarancji dobiegł końca, oferujemy usługi rozwiązywania problemów z oprogramowaniem, usuwania wirusów i naprawy sprzętu. Z przeszkolonym specjalistą z firmy Dell możesz skontaktować się przez telefon lub pocztę e-mail.

Odnowienie lub uaktualnienie
Sprawdź stan gwarancji
Przedłużenie lub odnowienie istniejącej gwarancji
Przedłużenie lub rozszerzenie aktualnej gwarancjiPrzedłużenie lub rozszerzenie aktualnej gwarancji

Zyskaj spokój, wiedząc, że Twoje systemy będą bezpieczniejsze dłużej. Skorzystaj z tej możliwości przedłużenia lub rozszerzenia usługi pomocy technicznej do Twoich komputerów Dell.

Więcej

Usługi pomocy technicznej dla komputerów domowych