Kontakt +48-22-5795999Logowanie w witrynie Premier Zaloguj się

Firmy Dell i VMware: wirtualizacja komputerów

Dell i Intel: wirtualizacja komputerów

Wirtualizacja infrastruktury — od komputerów po centrum danych

Firmy Dell i VMware współpracują od ponad 9 lat, aby oferować czołowe w branży funkcje wirtualizacji zgodne ze wszystkimi potrzebami dotyczącymi komputerów, centrum danych i chmury.

Rozwiązania w zakresie wirtualizacji komputerów firmy Dell™ (DVS) stanowią połączenie oprogramowania VMware® View™ i vSphere™ z serwerami, pamięciami masowymi i platformami sieci firmy Dell, pozwalając na kompleksową wirtualizację i centralizację zarządzania urządzeniami klienckimi. Rozwiązania DVS są dostępne w postaci różnych modeli realizacji, które rozwiązują konkretne problemy biznesowe lub informatyczne. Są to między innymi komputery wirtualne jako usługi, rozwiązania udostępniane oraz rozwiązania niestandardowe.

Główne zalety rozwiązań w zakresie wirtualizacji komputerów firm Dell i VMware:

  • Wyższy poziom zabezpieczeń i zgodności środowiska komputerowego
  • Niższe koszty operacyjne związane ze środowiskiem komputerów
  • Wyższa wydajność operacyjna i administracyjna
  • Lepsza elastyczność biznesowa oraz wyższa jakość usług
  • Większy komfort pracy użytkowników i wyższa wydajność

Firmy Dell i VMware poświęciły tysiące godzin na zaprojektowanie i zweryfikowanie infrastruktury komputerów wirtualnych (VDI), która umożliwia szybkie wdrożenie, skuteczniejsze zabezpieczenie danych, utrzymanie zgodności z przepisami oraz obsługę zróżnicowanych urządzeń klienckich przy zapewnieniu optymalnego komfortu pracy użytkowników.

Kontakt ze specjalistą firmy Dell
Kontakt ze specjalistą firmy Dell