|

Uchádzanie sa o pracovné miesto

Začnite svoju karéru v spoločnosti Dell.

Bez ohľadu na to, či ste naše technológie použili prvýkrát, či vás inšpiroval niektorý z našich zástupcov alebo článok v časopise, spoločnosť Dell vo vás zanechala dojem. A to nás teší. Sme nadšení, že chcete budovať kariéru v našej organizácii. Potrebujeme talentovaných a ambicióznych ľudí, ako ste vy, aby nám pomohli dosahovať naše ciele a zdieľať našu kultúru víťazstva so zachovaním integrity. Ak sa chcete uchádzať o pracovnú pozíciu v spoločnosti Dell, postupujte podľa nasledujúcich krokov a pripravte sa na rast, aký st e si vysnívali.

pracovné miesta v spoločnosti dellPracovné miesta v spoločnosti Dell

Explore our locations worldwide

preskúmajte pobočky spoločnosti dell na celom svete Preskúmajte pobočky spoločnosti Dell na celom svete

Začnite hľadať

Pomocou nástroja na vyhľadávanie pracovných miest od spoločnosti Dell vyhľadajte voľné pracovné miesta podľaZačnite svoju karéru v spoločnosti Dell. geografickej polohy, pobočky, typu pracovného miesta alebo konkrétneho pracovného zaradenia. Takisto môžete využiť pole na zadávanie kľúčových slov na vyhľadanie pracovného miesta podľa čísla alebo zúžiť popisy pracovných miest a kvalifikácie na tie, ktoré vyhovujú vašim kritériám. Hľadať Pracovné miesta (V angličtině) ›

Pošlite nám svoj profil

Ak sa chcete uchádzať o pracovné miesto v spoločnosti Dell, musíte odoslať vyplnený profil kandidáta. Ale nemajte obavy – je jednoduchý.

Ak vás systém ešte nepozná, musíte si vytvoriť osobné konto chránené používateľským menom a heslom. Tieto údaje si zapamätajte. Budete ich potrebovať zakaždým, keď sa budete chcieť uchádzať o pracovné miesto alebo odoslať či aktualizovať svoj profil. Skôr než si začnete vytvárať profil, pripravte si aktuálny životopis, aby ste mohli zadať všetky požadované údaje.

Vyplnenie profilu je veľmi dôležité. Pomáha našim náborovým pracovníkom sledovať pokrok a kontaktovať vás a takisto zjednodušuje celý proces na vašej strane:

  • Pri každom uchádzaní o pracovné miesto sa do formulára profilu automaticky vložia existujúce údaje vášho profilu.
  • Získate relevantnejšie výsledky vyhľadávania na základe informácií vo vašom profile, ako sú napríklad počet rokov praxe, pracovné pozície, vzdelanie, geografická oblasť atď.
  • Náboroví pracovníci môžu lepšie priradiť vaše kvalifikácie k súčasným a budúcim pracovným ponukám.

Všetkých uchádzačov nabádame, aby sa prihlásili a aktualizovali svoj profil . Získali ste nedávno nový certifikát? Chcete zmeniť miesto? Chcete aktualizovať kontaktné údaje? Takisto si môžete zvoliť, že chcete dostávať upozornenia na dostupné pracovné miesta, ktoré zodpovedajú vášmu profilu.

Uchádzajte sa o pracovné miesto
Keď nájdete pracovné miesto, ktoré vás zaujíma, kliknite na tlačidlo Apply Now (Uchádzať sa) na stránke s popisom. Zobrazí sa výzva na zadanie používateľského mena a hesla . Ak ste ešte neodoslali profil, musíte najskôr vykonať tento proces.

Požiadame vás o vyplnenie základných údajov o sebe a na zodpovedanie niekoľkých otázok, ktoré sa týkajú pracovného miesta, o ktoré sa uchádzate. Veľa šťastia!

Už zaregistrovaní kandidáti
Ak už ste zaregistrovaný a chcete sa opäť uchádzať o pracovné miesto, môžete sa prihlásiť do svojho konta so svojím používateľským menom a heslom. Údaje vo svojom profile si môžete kedykoľvek zobraziť alebo aktualizovať. Stačí kliknúť na položku Access My Profile ( Otvoriť profil ) a prihlásiť sa ako už zaregistrovaný používateľ.

Tip: Pri každom uchádzaní sa o ďalšie pracovné miesto sa prihláste ako už zaregistrovaný používateľ . Do formulára žiadosti sa automaticky vložia existujúce údaje z vášho profilu. Potom si môžete prezrieť podrobnosti a odpovedať na niekoľko otázok týkajúcich sa pracovného miesta, o ktoré sa uchádzate.

Ako upravím svoj profil?
Používatelia môžu aktualizovať svoj profil kedykoľvek. Je to jednoduchý proces pozostávajúci z troch krokov:

  1. Prihláste sa do svojho konta.
  2. Kliknite na položku Access My Profile (Otvoriť profil) vpravo hore na stránke.
  3. Vykonajte zmeny a potom nezabudnite kliknúť na položku Save and Continue (Uložiť a pokračovať).

Ako získať ďalšie informácie
Okrem toho, že máte vyplnený a aktualizovaný profil, navštevujte aj stránku Events (V angličtině). Na tejto stránke nájdete kalendár nadchádzajúcich podujatí spoločnosti Dell. Poznačte si, kedy sa budeme vyskytovať vo vašej oblasti a príďte sa stretnúť s našimi náborovými pracovníkmi, členmi nášho tímu a ďalšími zástupcami spoločnosti. Tešíme sa na stretnutie s vami!

Tipy pre váš životopisTipy pre váš životopis

Napísanie presvedčivého a pútavého životopisu je umenie samo o sebe. A dokáže to byť dosť náročná úloha. Ale nemusíte sa pri tom nadrieť – sme tu na to, aby sme vám pomohli. Uvádzame niekoľko tipov a trikov, ktoré vysvetľujú, ako z dobrého životopisu spraviť vynikajúci, a čo všetko náboroví pracovníci spoločnosti Dell hľadajú.

Napísanie presvedčivého a pútavého životopisu je umenie samo o sebe. A dokáže to byť dosť náročná úloha. Ale nemusíte sa pri tom nadrieť – sme tu na to, aby sme vám pomohli. Uvádzame niekoľko tipov a trikov, ktoré vysvetľujú, ako z dobrého životopisu spraviť vynikajúci, a čo všetko náboroví pracovníci spoločnosti Dell hľadajú.

Opíšte svoje silné stránky a odbornosti a vyzdvihnite ich

Spojte svoje kvality a silné stránky so skutočnými pracovnými skúsenosťami a uveďte konkrétne príklady.

Spojte svoje kvality a silné stránky so skutočnými pracovnými skúsenosťami a uveďte konkrétne príklady.

Uveďte úspechy v porovnaní so zodpovednosťami

Namiesto dlhého zoznamu zodpovedností svoj životopis zamerajte na to, čo ste dosiahli v predchádzajúcich pozíciách, vrátane ušetrených peňazí a času, zlepšených procesov, vygenerovaných výnosov atď.

Namiesto dlhého zoznamu zodpovedností svoj životopis zamerajte na to, čo ste dosiahli v predchádzajúcich pozíciách, vrátane ušetrených peňazí a času, zlepšených procesov, vygenerovaných výnosov atď.

Uveďte svoj cieľ

Stručné a zmysluplné vyjadrenie svojho kariérneho cieľa je pre posudzovateľa veľmi nápomocné.

Používajte efektívne názvy pozícií
Zamestnávatelia si pravdepodobne vytvoria názor na váš životopis v priebehu niekoľkých sekúnd. Využite tento čas na upútanie pozornosti vášho zamestnávateľa. Zamyslite sa nad používaním efektívnych názvov, ktoré prinútia zamestnávateľov čítať ďalej. Odporúča sa byť čo najpopisnejší, aby si zamestnávatelia mohli urobiť dobrý obraz o povahe vašich predchádzajúcich pracovných skúseností.

Stručné a zmysluplné vyjadrenie svojho kariérneho cieľa je pre posudzovateľa veľmi nápomocné.Zamestnávatelia si pravdepodobne vytvoria názor na váš životopis v priebehu niekoľkých sekúnd. Využite tento čas na upútanie pozornosti vášho zamestnávateľa. Zamyslite sa nad používaním efektívnych názvov, ktoré prinútia zamestnávateľov čítať ďalej. Odporúča sa byť čo najpopisnejší, aby si zamestnávatelia mohli urobiť dobrý obraz o povahe vašich predchádzajúcich pracovných skúseností.

  • Zlý názov: Počítačový programátor
  • Dobrý názov: Senior programátor – Java/J2EE

Buďte aktívni, upútajte
Akčné slovesá čitateľa upútajú. Sú dynamické a jasne vyjadrujú vaše skúsenosti a dosiahnuté úspechy. Príklady: viesť, tvoriť, riadiť, vyvíjať, realizovať, navrhovať atď.

Uveďte svoje skúsenosti ako dobrovoľník
Informácie o tom, ako trávite čas mimo práce, toho o vás veľa prezradia. Spoločnosti, najmä spoločnosť Dell, sa o takéto veci zaujímajú!

Skontrolujte svoj profil dvakrát
Potom požiadajte svojho dobrého priateľa alebo dôveryhodného kolegu, aby si ho prečítal. Môž e nájsť chyby, ktoré ste si nevšimli.

Životopis má byť stručný, ale nemusí to byť len jedna strana
Čím kratší, tým lepšie. Niektorí ľudia však môžu potrebovať viac než len jednu stranu – obzvlášť tí s mnohoročnými skúsenosťami.

Dbajte na aktuálnosť
K tomu patrí aj aktuálnosť vašich kontaktných údajov. Občasná aktualizácia životopisu zaručí, že všetky údaje sú relevantné.

Nájdite zameranie a stúpajte
Dbajte na to, aby váš životopis obsahoval jasné posolstvo o tom, kto ste a aké máte skúsenosti. Pomocou svojho cieľa vyrozprávajte svoju doterajšiu kariéru a zamyslite sa nad ďalším obsahom – doterajšia práca, vzdelanie, kvalifikácie atď. – ako nad dôležitými kapitolami.

Buďte čestní
Váš životopis je „živý dokument“, ktorý bude upravovaný a aktualizovaný počas celej vašej kariéry. Zamýšľajte sa nad tým, čo píšete a uvádzate, pretože ak sú informácie nepresné, môže sa to odraziť na vašom charaktere.

Program odporúčaní zamestnancov spoločnosti DellSpoločnosť Dell ocení vašu kvalitnú prácu. Priveďte k nám svoj nový talent a oceníme aj ten.

Náš program odporúčaní zamestnancov je navrhnutý tak, aby povzbudzoval zamestnancov odporúčať svojich známych a priateľov na pozície v spoločnosti Dell. Sme presvedčení o tom, že aktívny program referencií zohráva významnú rolu v náborovej stratégii a predstavuje obrovský prínos pre spoločnosť a jej pracovníkov.

V priemere až 30 % nových zamestnancov získava spoločnosť Dell prostredníctvom priamych odporúčaní od svojich pracovníkov. Máme skúsenosti, že odporučení zamestnanci majú silnejšiu motiváciu, sú produktívnejší a prinášajú celkovo lepší výkon.

Chcete sa dozvedieť viac? Pridajte sa k našej komunite talentov. Vytvorte si profil, spojte sa s pracovníkmi, ktorých poznáte, a preskúmajte dostupné príležitosti.