|

Naši ľudia | Annette

Zoznámte sa s AnnetteKedy si prišla do spoločnosti EMC a ako sa vyvíjala tvoja kariéra?

Súčasťou EMC som sa stala v roku 2013. Nastúpila som na pozíciu Business Operations Analyst na finančnom oddelení v rámci globálnych obchodných služieb. O rok na to sa naskytla príležitosť v tíme HR Shared Service, kde momentálne pracujem na pozícii Program Manager/Global Service Lead pre HR Direct Chat.

Čo sa ti najviac páči na našej firemnej kultúre?

Keď som nastúpila do práce, veľmi ma prekvapila hlavne priateľská atmosféra na pracovisku a tiež otvorenosť vedenia a ich komunikácia so zamestnancami. Teraz som tu už viac než dva roky a je skutočne skvelé sledovať, že tá pozitívna atmosféra tu stále je.

Čo by podľa teba mali vedieť ľudia, ktorí majú záujem pracovať v našej spoločnosti?

Ak chcete rásť a ďalej sa rozvíjať, čaká tu na vás veľa príležitostí. Je tu tiež obrovské množstvo skupín, ku ktorým sa môžete pridať, a všetko to podporuje firma. Vďaka potenciálu, ktorý má spoločnosť Dell v budúcnosti, je tu teraz práca skutočne vzrušujúca a zaujímavá. Bude sa tu diať mnoho zmien, ktoré so sebou prinesú príležitosti stať sa súčasťou rôznych projektov. A vďaka tomu si budeme môcť vytvoriť nové partnerské vzťahy a budovať si kariéru.

Ako pomáhaš zákazníkom rásť a prosperovať?

Poskytujem oddeleniu ľudských zdrojov, zamestnancom a manažérom informácie a rýchle a jednoducho ovládateľné nástroje potrebné na to, aby sa mohli plne sústrediť na náplň svojej práce.

Prečo sa tu podľa teba pracuje tak dobre?

Vďaka ľuďom! Vďaka súdržnosti a nadšeniu, ktoré tu vládne, keď pracujeme na nejakom projekte, takže sa pri práci vždy aj zasmejeme.

Ako by si piatimi slovami opísala svoju prácu v EMC?

Zábavná, dynamická, inovatívna, náročná a vďačná

pracovné miesta v spoločnosti dellPracovné miesta v spoločnosti Dell

Explore our locations worldwide

preskúmajte pobočky spoločnosti dell na celom svete Preskúmajte pobočky spoločnosti Dell na celom svete

Video

 • Odstrániť CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Odstrániť careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10