|

Naši ľudia | Deepa S

Zoznámte sa s DeepouKedy si prišla do spoločnosti EMC a ako sa vyvíjala tvoja kariéra?

V spoločnosti EMC pracujem od roku 2008 na pozícii, ktorej náplňou je marketing a komunikácia. Viedla som tím centra Center Of Excellence a mala som na starosti vnútrofiremné budovanie značky. V roku 2015 som sa presunula sa pozíciu, v rámci ktorej rozvíjam v Indii a Čine snahy zamerané na rozmanitosť na pracovisku a začlenenie menšín. Vytváram príležitosti na rozvoj rozmanitých talentovaných ľudí v rámci spoločnosti. Taktiež rozširujem pôsobnosť nášho globálne diverzifikovaného pracoviska propagáciou programov zameraných na vytvorenie pracoviska otvoreného pre všetkých. 

Čo sa ti najviac páči na našej firemnej kultúre?

Spoločnosť EMC ponúka otvorenú kultúru, kde môže zamestnanec bez problémov komunikovať so svojím manažérom aj vedením. Svojim zamestnancom umožňuje robiť to, čo ich baví, byť tým, kým sú, a prispieť svojou troškou. Je to proste prostredie otvorené pre všetkých. Spoločnosť EMC mi umožnila rozbehnúť trend zamestnávania ľudí s postihnutím a priniesť niečo jedinečné, čo títo ľudia ponúkajú.

Si členkou niektorej záujmovej skupiny v rámci EMC? Aká je tvoja úloha v nej a čo ti skupina priniesla?

Som členkou skupiny Women’s Leadership Forum, zameranej na ženy na riadiacich pozíciách, a tiež skupiny Disability Employee Resource Group (DERG), zameranej na ľudí s postihnutím. Na rozbehnutí skupiny DERG v Indii v roku 2012 som sa dokonca sama podieľala. A teraz stojím na jej čele už 3 a pol roka. Okrem toho som aj členkou skupiny Global Network Advising and Sharing a musím povedať, že angažovanie sa v týchto skupinách je pre mňa veľkým prínosom, pretože som sa toho vďaka nim veľa naučila a získala som sebaistotu v oblasti vedenia ľudí.

Spoločnosť Dell prinesie nové možnosti. Ktoré z nich sú pre teba najzaujímavejšie?

Veľmi sa teším na to, že sa budem môcť od nich učiť, pretože podľa hodnotení spoločnosti Diversity Inc. patria k 10 spoločnostiam, ktoré najviac podporujú rozmanitosť na pracovisku. Cítim, že s novou spoločnosťou prichádza možnosť rozšíriť pole pôsobnosti, naučiť sa mnoho nového a priniesť veľké zmeny.

Čo by podľa teba mali vedieť ľudia, ktorí majú záujem pracovať v našej spoločnosti?

Sme spoločnosť, ktorej záleží na ľuďoch. Máme skvelé zázemie, ľudia sú tu otvorení diskusii a vytvárať si nové vzťahy je jednoduché. Pracovná kultúra je silne etablovaná a má čo ponúknuť.

Ako pomáhaš zákazníkom rásť a prosperovať?

V rámci firmy pomáham manažérom vnímať širšie súvislosti pri vytváraní tímu, v ktorom sú začlenené aj menšiny. Pomáham iným zamestnancom predviesť ich potenciál. Mnoho iných spoločností sa zaujíma o spôsoby, ako dosiahnuť väčšiu rozmanitosť na pracovisku a príklad si pri tom berú práve z nás. To ma napĺňa pocitom hrdosti na prácu, ktorú robíme.

Prečo sa tu podľa teba pracuje tak dobre?

Nikto tu nikoho nediskriminuje. Sme veľká technologická spoločnosť s víziou a obrovskými možnosťami tvoriť a inovovať.

Ako by si opísala piatimi slovami svoju prácu v EMC?

Prácu v EMC jednoducho milujem.

pracovné miesta v spoločnosti dellPracovné miesta v spoločnosti Dell

Explore our locations worldwide

preskúmajte pobočky spoločnosti dell na celom svete Preskúmajte pobočky spoločnosti Dell na celom svete

Video

 • Odstrániť CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Odstrániť careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10