|

Naši ľudia | Leonor Corradine

Naši ľudia | Leonor

Kedy ste prišli do spoločnosti Dell a aké pozície ste v nej zastávali?

Do spoločnosti Dell som prišla v roku 2003 v štartovacom tíme v Paname. Začínala som v Americas Transactional Group ako obchodná zástupkyňa pre zamestnanecký program nákupu a vypracovala som sa na mentorku, školiteľku kvality a nakoniec na manažérku podpory predaja. V roku 2006 som prešla na úsek vzťahov v pozícii ISM pre región anglicky hovoriacich krajín v oblasti Karibiku. V roku 2009 som vytvorila tím vývoja GFS (globálnych finančných služieb) a krátko nato som prijala výzvu viesť naše pracovisko Panama GFS.

Aké povinnosti obsahuje vaša súčasná pozícia?

Mojou hlavnou povinnosťou je byť inšpiratívnou šéfkou, ktorá je schopná motivovať svojich 11 priamych podriadených, aby dosahovali požadované výsledky a udržiavať naše viac než stočlenné pracovisko na špici.

Starám sa najmä o funkcie GFS, ako sú výbery peňažných prostriedkov, úvery, príjmové služby, spracovanie objednávok platených kreditnou kartou a zneužívanie kreditných kariet, pohľadávky a služby vývoja.

Zastupujem tiež tím Panama v globálnej iniciatíve GFS People Center of Competence, som jednou z hlavných členiek finančnej rady tímu Panama a výboru pre podujatia tímu Wise Panama; a som držiteľkou titulu Make a Difference Champion.

Ako by ste opísali kultúru spoločnosti Dell?

Fenomenálna! Je to tu také skvelé, že ak tu nie ste, o veľa prichádzate. Na začiatku roka 2008 som zo spoločnosti Dell odišla, aby som mohla využiť zaujímavú pracovnú príležitosť mimo spoločnosti Dell. Čoskoro mi však začal víťazný duch spoločnosti Dell chýbať. Rozvinie váš potenciál a umožní vám prosperovať.

Čo by podľa vás mali vedieť ľudia, ktorí majú záujem v nej pracovať?

Možnosti sú takmer neobmedzené a rast sa zabezpečuje prostredníctvom meritokracie. Dell ocení vašu snahu a lojalitu a investuje do vás. Okrem toho sa Dell zaujíma o našu spoločnosť, deti a planétu.

Čo vás v spoločnosti Dell drží?

MILUJEM svoju prácu. Každý deň si v nej dobíjam energiu. Som hrdá na to, že mám SILU DOKÁZAŤ VIAC. Vytvorila som si trvalé vzťahy, ktoré mi umožňujú spoluprácu, preto je práca v tíme pre mňa ešte obohacujúcejšia. Naši nadriadení nám vždy dávajú najavo, ako si cenia našu prácu.

Čo pozitívne podľa vás priniesla zmena stratégie spoločnosti Dell?

Dell nasadzuje dostatok zdrojov na to, aby sa tento odkaz dostal ku každému zamestnancovi. Je úžasné počúvať, ako ľudia z celého sveta s nadšením plnia naše ciele a majú silu urobiť ešte viac. Prináša mi to pocit hrdosti na to, že pracujem v tejto skvelej spoločnosti.

Ako ste pomáhali zákazníkom rásť a prosperovať?

Bez ohľadu na pozíciu, ktorú v spoločnosti Dell zastávam, je naším prvoradým záujmom prosperita zákazníka, či už ide o priamu komunikáciu s ním a navrhovanie správnych riešení, ktoré vyhovujú jeho potrebám, alebo o podporu našich medzinárodných obchodných partnerov, ktorí tak na oplátku poskytujú služby zákazníkom spoločnosti Dell. Verím, že každý zamestnanec spoločnosti Dell zohráva významnú úlohu pri podpore zákazníkov, veď na to sme tu, nie? Ja zohrávam kľúčovú úlohu práve tým, že plním ciele spoločnosti Dell!

V čom sa spoločnosť Dell líši od iných zamestnávateľov, pokiaľ ide o jej zámer byť zamestnávateľom, pre ktorého sa ľudia radi rozhodujú?

Skúsenosť z plnenia úlohy v podnecujúcej stratégii realizovanej inšpiratívnymi riadiacimi pracovníkmi, ktorým na vás záleží a ktorí vám dôverujú a dávajú právomoci.

Piatimi slovami opíšte dojem zo spoločnosti Dell.

Požehnanie, osveta, obohatenie, vďačnosť a dynamika.

Vybrané video: Leonor

Our People | Leonor

'I believe every Dell employee has a protagonist role in helping our customers, isn’t that what our purpose is all about? I’ve played a key role just by living Dell’s purpose!'

pracovné miesta v spoločnosti dellPracovné miesta v spoločnosti Dell

Explore our locations worldwide

preskúmajte pobočky spoločnosti dell na celom svete Preskúmajte pobočky spoločnosti Dell na celom svete

Video

 • Odstrániť CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Odstrániť careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10