|

Naši ľudia | Madeline

Zoznámte sa s MadelineKedy si prišla do spoločnosti EMC a ako sa vyvíjala tvoja kariéra?

Súčasťou EMC som sa stala v roku 2012, hneď ako som dokončila magisterské štúdium v odbore informatiky a elektrotechniky. V EMC pracujem ako vývojárka softvéru.

Čo sa ti najviac páči na našej firemnej kultúre?

To, že zákazník a jeho spokojnosť sú pre spoločnosť EMC na prvom mieste. Táto filozofia ma celý čas inšpiruje k práci na maximum, nech už pracujem na akomkoľvek projekte. Viem, že moja práca má priamy vplyv na spokojnosť zákazníka. Tiež sa mi páči veľká podpora rozmanitosti a dostupnosti rovnakých možností pre všetkých. Vieme, že rozmanitosť v tíme prináša inovatívne nápady a skvelé produkty.

Si členkou niektorej záujmovej skupiny v rámci EMC? Aká je tvoja úloha v nej a čo ti skupina priniesla?

Som členkou hispánskej skupiny s názvom ELLIT (EMC Leadership Latin Interest Team) a už dva roky sa v nej angažujem ako vedúca podpory komunity. Za štyri roky, odkedy tu pracujem, mi táto skupina poskytla mnoho podpory. Vďaka tejto skupine som spoznala skvelých ľudí, ktorí sú dnes mojimi dobrými priateľmi. Okrem toho som získala aj vodcovské zručnosti, vďaka ktorým vystupujem v každodennej práci sebaistejšie. A to, že môžem vďaka skupine ELLIT urobiť niečo aj pre svoju komunitu, je tiež úžasné.

Spoločnosť Dell prinesie nové možnosti. Ktoré z nich sú pre teba najzaujímavejšie?

Zlúčenie spoločností Dell a EMC bude revolúciou v oblasti technológií. Toto rozhodnutie vnímam ako skvelú príležitosť pre inovátorov a všetkých, čo myslia nekonvenčne, pretože sa budú môcť stať súčasťou niečoho, čo zmení životy ľudí.

Čo by podľa teba mali vedieť ľudia, ktorí majú záujem pracovať v našej spoločnosti?

Práca v spoločnosti EMC mi v živote umožnila skombinovať viacero aktivít. Som šťastnou matkou dvoch malých detí, pracujem na plný úväzok a k tomu ešte študujem, aby som vo svojom odbore získala aj doktorát. Nemyslím si, že existuje ešte nejaká iná spoločnosť, ktorá by vám v tomto odvetví umožnila splniť si popri práci aj svoje sny.
Po skončení magisterského štúdia som získala štipendium a možnosť pokračovať v štúdiu, no namiesto toho som sa zamestnala v spoločnosti EMC a musím povedať, že to bolo to najlepšie rozhodnutie, aké som mohla urobiť. Táto práca mi umožnila zoznámiť sa s najnovšími technológiami a ukázala mi úplne nový svet plný príležitostí.

Ako pomáhaš zákazníkom rásť a prosperovať?

Náš tím zabezpečuje, aby od nás zákazníci dostali produkt, ktorý bude maximálne bezporuchový. Preto naše produkty testujeme v rôznych podmienkach a podrobujeme ich napríklad vysokým a nízkym teplotám či otrasom, aby sme sa uistili, že každá jedna súčasť produktu odolá aj zemetraseniu alebo extrémnym teplotám. Keďže pracujem ako vývojárka softvéru, tvorím kód, ktorý sa potom používa na úspešné testovanie. 

Prečo sa tu podľa teba pracuje tak dobre?

 • Vďaka úžasným a inteligentným ľuďom, s ktorými mám tú česť spolupracovať. Každý z nás je pripravený pomôcť svojim kolegom a vynaložiť všetky sily na taký spôsob spolupráce, ktorý nás dovedie k úspešnému dokončeniu projektov.
 • Možnosť bezprostredne pracovať s tými najnovšími technológiami.
 • Príležitosť vytvoriť si rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.
 • Máme k dispozícii miestnosť pre matky, ktorú môžu často využívať tehotné zamestnankyne a čerstvé matky.

Ako by si opísala stručne svoju prácu v EMC?

 • Rovnováha medzi pracovným a súkromným životom.
 • Rozmanitosť a otvorenosť.
 • Príležitosti.
 • Skvelí ľudia.
 • Inovácie.
pracovné miesta v spoločnosti dellPracovné miesta v spoločnosti Dell

Explore our locations worldwide

preskúmajte pobočky spoločnosti dell na celom svete Preskúmajte pobočky spoločnosti Dell na celom svete

Video

 • Odstrániť CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Odstrániť careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10