|

Naši ľudia | Mithu

Zoznámte sa s MithuKedy si prišla do spoločnosti EMC a ako sa vyvíjala tvoja kariéra?

Súčasťou EMC som sa stala v novembri 2013, kedy som nastúpila na pozíciu Vice President & Chief Operating Officer of Global Presales. Náplňou mojej práce je spolupráca s korporátnymi, marketingovými a produktovými tímami, s ktorými sa spoločne snažíme zladiť naše globálne snahy vyvíjané v predpredajnej fáze. V auguste 2015 ma poverili vedením oddelenia Presales so zameraním na obchodné aktivity v Amerike. Momentálne vediem tímy SE, ktoré poskytujú našim zákazníkom každodenne podporu.

Čo sa ti najviac páči na našej firemnej kultúre?

Kultúra spoločnosti EMC je vskutku jedinečná a je našou najväčšou devízou. Spomeniem tri veci, ktoré sú skutočne výnimočné a sú pre mňa inšpiráciou – prvá z nich je skutočnosť, že aj napriek veľkým rozmerom našej spoločnosti má každý jeden zamestnanec príležitosť priložiť ruku dielu a plne veriť tomu, že sa podieľa na rozvoji! Preto sú tu zamestnanci takí hrdí na svoju prácu a každý deň prichádzajú plní nadšenia. Ďalej je to samostatnosť, ktorá je kľúčovým prvkom prevádzky firmy a veľkou inšpiráciou. Vďaka nej sa stali inovácie súčasťou firemnej DNA. A nakoniec chcem spomenúť vedenie firmy na všetkých úrovniach. Naši vedúci zamestnanci sú tí najlepší v tomto odvetví a aj napriek tomu, že sú absolútnou špičkou, sú veľmi skromní a pripravení vždy pomôcť. Tomu hovorím podnetné prostredie!

Si členkou niektorej záujmovej skupiny v rámci EMC? Aká je tvoja úloha v nej a čo ti skupina priniesla?

Aktívne sa angažujem v propagácii rozmanitosti v spoločnosti EMC a úzko spolupracujem so všetkými členmi skupiny Women’s Leadership Forum, zameranej na ženy na riadiacich pozíciách. Záujmové skupiny zohrali veľkú úlohu pri propagácii myšlienky pracoviska otvoreného pre všetkých, kým ešte bola iba v zárodku.

Spoločnosť Dell prinesie nové možnosti. Ktoré z nich sú pre teba najzaujímavejšie?

Všetko! Možnosti vznikajúce spojením so spoločnosťou Dell sú nekonečné a už len táto samotná skutočnosť je dôvodom na radosť. Veľmi sa teším z toho, že budem súčasťou doposiaľ najväčšej technologickej spoločnosti v súkromnom vlastníctve. Všetci sa staneme súčasťou niečoho, čo tu ešte nebolo a na túto cestu sa úprimne teším. Ako súčasť spoločnosti Dell budeme mať všetci príležitosť učiť sa, rozvíjať sa a výrazne posunúť ďalej svoje schopnosti, aby sme nakoniec poskytovali našim zákazníkom riešenia a služby, ktoré v našom odvetví nebudú mať páru.

Čo by podľa teba mali vedieť ľudia, ktorí majú záujem pracovať v našej spoločnosti?

Ak ste najlepší z najlepších, hľadáte výzvy a chcete rásť a rozvíjať sa v tímovom pracovnom prostredí, spoločnosť EMC je tá najlepšia voľba. Dostanete tu príležitosť pracovať s tými najlepšími, učiť sa od nich a vybudovať si úspešnú kariéru, ktorá vás bude napĺňať.

Ako pomáhaš zákazníkom rásť a prosperovať?

Náplňou mojej práce je pomáhať zákazníkom pochopiť ich podnikateľské ciele a ciele v oblasti IT a zároveň im ukázať, ako im spoločnosť EMC môže pomôcť prejsť digitálnou transformáciou. Informačné technológie sa dnes stávajú kľúčovým prvkov pri tvorbe ziskov a spoločnosť EMC je významným partnerom, ktorý umožňuje svojim zákazníkom profitovať. Spätná väzba získaná od zákazníkov je nesmierne dôležitá pre mapovanie produktov a riešení, preto trávim veľa času so zákazníkmi, snažím sa pochopiť, aké majú potreby, a na základe informácií, ktoré mi poskytnú, potom usmerňujem naše aktivity.

Prečo sa tu podľa teba pracuje tak dobre?

Pretože tu máme všetko dôležité – najtalentovanejších ľudí, najlepšie technológie a výnimočnú firemnú kultúru!

Ako by si opísala piatimi slovami svoju prácu v EMC?

Vynikajúca. Obohacujúca. Povznášajúca. Pozitívna. Prelomová.

pracovné miesta v spoločnosti dellPracovné miesta v spoločnosti Dell

Explore our locations worldwide

preskúmajte pobočky spoločnosti dell na celom svete Preskúmajte pobočky spoločnosti Dell na celom svete

Video

 • Odstrániť CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Odstrániť careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10