|

Altyapı

Verilerinizle birlikte büyüyen mimarileri tümleştirin
Verilerinizle birlikte büyüyen geleceğe hazır bir sunucu, depola alanı ve ağ bağlantısı altyapısı uygulayın. Dell çözümleri modülerdir, ölçeklenebilirdir ve aksaklıklara neden olan çok büyük çaplı yükseltmeleri ortadan kaldırıp öngörülen ve devam eden yüksek tutarlardaki operasyonel maliyetleri önleyerek toplam sahip olma maliyetinizi azaltmanıza olanak sağlar.

Doğru verileri doğru maliyetle, doğru zamanda, doğru yere yerleştirin. Dell altyapıları, yüksek performanslı iş ile ilgili kritik veritabanı uygulamalarından sabit veri depolamaya kadar, özel iş yükleriniz için optimize edilir.

Önemli bilgilere ulaşmanızı sağlayacak performansı elde edin
Eski sistemlerle elde edemeyeceğiniz üstün performans ve ölçeklenebilirlikle veritabanı, veri ambarı ve analitik verimliliğini en üst düzeye çıkarın. Dell sunucu portföyü, veri yoğun iş yüklerine güç sağlanmasına yardımcı olur, operasyonel verimliliği iyileştirir ve hızla değişen iş ihtiyaçlarına göre uyarlanır.

Veri odaklı kararlar için tasarlanmış depolama
Eski sınırlamalar olmadan halihazırda sahip olduğunuz kaynaklarla çalışın. Çözümlerimiz, iş ile ilgili kritik veritabanı uygulamalarınıza ve iş yüklerinize göre uyarlanabilir ve sabit veri depolama için en uygun maliyete sahiptir. Kurumsal sınıf Fiber Kanal, iSCSI ve FCoE SAN'lardan yüksek oranda ölçeklenebilir NAS çözümlerine kadar Dell Storage verimli büyük veri mimarileri sağlar.

Veri yoğun uygulamalar için optimize edilmiş ağlar
Dell ağ bağlantısı anahtarı altyapıları ile ağınızı dönüştürün ve BT ekonominizi yeniden tanımlayın. Maksimum bant genişliği, azaltılmış gecikme süresi ve daha düz, daha hızlı ve daha kolay yönetilen yapılarla veri yoğun uygulama performansını optimize edin. Raf tipi sunucu ve depolama öğelerini yüksek performanslı, 10/40GbE anahtarlama teknolojileriyle bağlayın, birleştirin ve yakınsayın; sunucular arası büyük veri iletişimi taleplerini karşılamak için doğu-batı trafiğini hızlandırın.

Uygulama hızlandırma çözümleri
Dell Fluid Cache for SAN çözümünü mevcut BT ortamınıza ekleyin ve saniyedeki işlem sayısı ve eş zamanlı kullanıcı sayısı artırılmış daha hızlı yanıt süreleri elde edin. Dell Acceleration Appliance for Databases (DAAD) ile veritabanı performansını büyük ölçüde arttırın. DAAD, her tür veritabanı altyapısı için hızlandırma sağlayan işletim sistemi ve veritabanından bağımsız blok depolama sunar.
Dell uzmanma basvurun