|

Bulutunuzun Güvenliğini Sağlayın

Güvenliği Sağlayın Bulut güvenliğine katmanlı bir yaklaşım benimseme
Kuruluşunuz nasıl giderek büyüyen mobil aygıtlar dalgasının güvenliğini sağlayabilir, siber tehditlere karşı koyabilir ve verileri koruyabilir? BT güvenliği karmaşıktır ve tehditler de çalışma alanında cihazların yaygınlaşmasıyla giderek daha sofistike bir hale geliyor. Hiçbir şirket, verilerin kaybolma veya çalınma riskine karşı bağışıklığa sahip değil.
Dell uzmanina başvurun
Dell güvenliğe katmanlı bir yaklaşım geliştirdi; bu nedenle, müşteriler sertifikalı, entegre, ekonomik ve çok daha az karmaşık bir çözüme sahip olabilirler. Dünya genelinde, risk almaktan en çok kaçınan bazı kuruluşlar, hukuki düzenlemelerin ve sektörün veya devletin uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için Dell'in servislerine ve tehdit istihbaratına güveniyor.
Dell Bağlantılı Güvenlik   
Dell Bağlantılı Güvenlik  
Sınıfının en iyisi çözümler ve insan zekası temelinde oluşturulan Dell Bağlantılı Güvenlik, birlikte çalışacak şekilde entegre edilen gelişmiş bir bakış açısı ve karar alma süreci sağlıyor.  
  

İndirin

  1. PDF'yi okumak için burayı tıklayın

    Değişen Bulut Güvenliği Dünyasında Gezinti (İngilizce)

    11.09.2013

    Bulutta güncel olan bazı önemli güvenlik tehditleri hakkında bilgi edinin ve bu tehditlerin öneminin, algılanan ve fiili tehdit düzeylerinin neden ve nasıl değiştiğini öğrenin. Dell'in bulut güvenliği tekliflerinin, bu tehditleri azaltmakta size nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin.