|

Uygulama Entegrasyonu

Depolamanızı optimum uygulama işlemi için tasarlayın

Uygulama performansı her şey demektir; bu olmazsa, iş gücünüz verimliliğini kaybeder. Dell depolama çözümleri birbirinden farklı, kritik iş programlarınızın tam kapasite çalışmasını sağlamakta çok önemli bir rol oynar.

Depolama esnekliği ve uygulama entegrasyonu kilit öneme sahiptir. Dell depolama çözümleri ağınız genelindeki programlar arasında sorunsuz bir arabirim oluşturur, otomatik katmanlama yoluyla kaynakları ayırır ve bu sayede performansı iyileştirir ve yüksek maliyetli aşırı provizyonu önler.

Önde gelen endüstri sağlayıcılarıyla stratejik iş ortaklıklarımız, artı ödüllü veri yönetim yazılımları ve depolama platformlarından oluşan geniş bir portföy, Microsoft® Exchange®, Microsoft® SQL Server, SharePoint ve Oracle® gibi tüm uygulamalarınızın düzgün bir şekilde entegre edilmelerini sağlar.

Dell kapsamlı depolama platformları: 
  • Tesis içi ve bulut ortamları arasında uygulamaları entegre edebilir
  • Depolama maliyetlerini düşürebilir
  • Uygulama performansını ve korumayı (İngilizce) geliştirebilir
Tek başına bir e-posta sunucusunun dağıtımını yapıyor, çeşitli bölümler arasında uygulamaları birleştiriyor veya çok kiracılı bir Servis Olarak Yazılım yüklemesi yapıyor olabilirsiniz; her durumda, depolamanızın tüm iş hedeflerinizi destekleyecek kadar esnek olması gerekir.

Dell uzmanına başvurun ve depolama çözümlerimizin sizin kendinize özgü gereksinimlerinizi nasıl destekleyebildiğini öğrenin.
  1. Microsoft Exchange

    Microsoft Exchange

    Sorunsuz, yüksek performanslı Microsoft® Exchange® dağıtımlarına olanak tanıyın. Dell depolama çözümleri, temel kurumsal elektronik mesaj işlevselliğinizi, koruma ve denetiminizi optimum düzeye taşır.

Dell uzmanına başvurun

Dell Performans Analizi Toplama Kit'ne