|

Dell Mobile/BYOD Çözümleri

Mobil kullanım olanakları gerçeklikle buluşuyor. Nihayet.

Mobil bilgi işlem, insanların birbirleriyle ve çevrelerindeki dünyayla etkileşiminde dönüşüm yarattı. Sürekli bağlantılı olmak kuruluşta daha önce benzeri görülmemiş bir verimlilik ve performans fırsatı sağlarken, güvenlik riski ve fazladan BT karmaşıklığı da getirdi. Sonuçta BT gereksinimleriyle mobil kullanımın vaatleri arasında bir açık meydana geldi.  

Dell Mobile/BYOD Çözümleri bu açığı kapatır. Yalnızca Dell, mobil çalışma gruplarınızın her birine yönelik optimum bilgi işlem çözümünü oluşturmak için aygıt, uygulama, veri ve ağ genelini kapsayan çözümler sunar. Birlikte, benzersiz BT gereksinimleriniz, iş hedefleriniz ve kullanıcı grubu ihtiyaçlarınızla eşleşen en iyi mobil stratejiyi belirleyebiliriz.


Dell Mobile/BYOD Çözümleri şu konularda yardımcı olur:
 

  • Verimliliği artırmak, çalışan memnuniyetini artırmak ve müşterilerinize daha iyi servis sağlamak için iş gücünüzü güçlendirin.
  • Süreçleri rahatlatarak iş performansına itici güç sağlayın.
  • Kapsamlı güvenlik ve basitleştirilmiş yönetim aracılığıyla BT denetimine ve inovasyona olanak sağlayın.
Potansiyelinizi nasıl harekete geçirebilirsiniz? Dell binlerce müşteriyle birlikte çalıştı ve çoğu kuruluşun şu üç zorluğa odaklandığını öğrendik:

İşbirliğine güvenli ve yönetilebilir erişim sağlama
Akıllı aygıtlarda işbirliği araçlarına güvenli ve yönetilebilir erişim sağlama
Akıllı telefonlar ve tabletler son kullanıcı verimliliğini geliştirirKapsamlı Enterprise Mobility Management (EMM) çözümümüz,Android ve iOS aygıtlarında e-postaya, takvime ve diğer işbirliğiaraçlarına güvenli erişim sağlar.


Tam uygulama erişimi
Mobil çalışanlara tam uygulama erişimi verme. Mobil
çalışanlar, örneğin sahada çalışan satış temsilcileri yalnızca işbirliğiaraçlarıyla yetinemezler; tüm uygulamalarına erişebilmeleri gerekir. Dell,güvenlik gereksinimlerinize ve iş stratejinize uyan çözümlerle tamuygulama erişimi sağlayabilir.

 
İşle İlgili kritik Çalışma
İşle ilgili kritik çalışmalar için işe özel mobil çözümler oluşturma.
Dell,uygulama geliştirme servislerimiz ve uygulama teslimi çözümlerimizaracılığıyla, işle ilgili kritik saha rolleri için profesyonel sınıf aygıtlaradoğru uygulamaları teslim etmenize yardımcı olur.
Dell uzmanına başvurun
Mobil Kullanım
Windows8 BYOD
BYOD
Windows 8