|

Dağıtım Servisleri

Dağıtımı rahatlatın ve son kullanıcıların kesintisiz çalışmasını sağlayın

Artan kurumsal ve teknolojik karmaşıklık, son kullanıcıların verimliliğini kesintiye uğratmadan yeni teknoloji dağıtımı yapmayı daha da zorlaştırdı. İster veri merkezine yeni donanım ekleyin ister yalnızca son kullanıcıları en yeni dizüstü bilgisayarlara geçirin, sürecin ilk seferde hızla ve doğru bir şekilde yönetilmesi konusunda Dell'e güvenebilirsiniz. Yeni donanımınızın hemen çalışmaya başlamasını sağlamakla kalmaz, eski bilgisayar donanımınızı kaldırma ve kullanım dışı bırakma işlemlerini bile yapabiliriz. Siz de son kullanıcılarınızı desteklemeye odaklanabilirsiniz.

Servisler

 1. ProDeploy Client Suite

  ProDeploy Client Suite

  Proje yönetiminden planlama, yapılandırma ve tümleştirmeye kadar dağıtımların her aşamasında Dell EMC uzmanlarının ve iş ortaklarının liderliğine güvenebilirsiniz.

 2. ProDeploy Client Plus

  İstemci Sistemleri için ProDeploy Plus

  Denetimi değil sıkıntıyı bir kenara bırakın. TechDirect’i kullanarak yeni bilgisayarların fabrikamızdan çalışanlarınızın masasına çalışır durumda teslim edilmesi için gereken tüm görevleri yönetin.

 3. ImageAssist

  ImageAssist

  Platformlar arası imajları hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde ve zorlanmadan oluşturun, dağıtın, güncelleştirin.

 4. Connected Configuration

  Dell Connected Configuration hizmetleri

  Dell'in Bağlantılı Yapılandırma hizmetiyle tüm denetimi ele alın ve sistem yönetim yazılımıyla yeni bilgisayarları yapılandırma sürecini basitleştirin.

 5. Varlık Etiketleme ve Raporlama

  Varlık Etiketleme ve Raporlama

  Bilgisayar ekipmanınızın durumunu kontrol edebilmek ve etkin bir şekilde yönetebilmek ister misiniz? Varlık etiketleme ve raporlama servislerimiz; bilgisayarlarınızı tanımlama, takip etme, güvenlik altına alma ve kurtarma işlemlerini daha kolay, basit ve ekonomik hale getirir.

 6. Sistem Yapılandırması

  Sistem Yapılandırması

  Göndermeden önce donanım bileşenlerini ve yazılımları yükleyebiliriz; siz de sistemlerinizi önceden yapılandırılmış ve kullanıma hazır olarak alırsınız.

Kaynaklar

 1. dell prosupport servisleri

  TechDirect

  BT ekiplerinin daha verimli çalışmasına yardımcı olmak için tasarlanan bu self servis portalla personeli eğitin ve sistemlerinize destek verin

 2. ProDeploy Client Suite Broşürü

  ProDeploy Client Suite Broşürü (İngilizce)

  24.10.2018

  Dell ProDeploy Client Suite, bilgisayarları daha hızlı, daha az çaba harcayarak ve daha denetimli bir şekilde dağıtmanıza yardımcı olur. Dell'in TechDirect portalıyla, dağıtımınızın her ayrıntısını benzersiz bir denetim, otomasyon ve sadelikle yönlendirirsiniz.

 3. ProDeploy Plus Veri Sayfası

  ProDeploy Plus Veri Sayfası (İngilizce)

  24.10.2018

  Dell ProDeploy Plus, yeni bilgisayarları fabrikadan masaya ulaştırıp çalışır duruma getirmek için gereken tüm görevleri kapsayan, uçtan uca bir servistir. Dağıtımınızın her ayrıntısını, size benzersiz bir denetim düzeyi getiren Dell’in TechDirect portalıyla yönlendirin.

Servisler

 1. Depolama Uygulaması

  Depolama Tümleştirmesi

  Yeni depolama sistemlerinin kurulumunun getirdiği güçlükleri ve karmaşıklığı ortadan kaldırın. Dell mühendisleri depolama ürünlerinizin tek seferde kurulmasını sağlar, performans ve ölçeklenebilirliği en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur.

 2. Varlık Etiketleme ve Raporlama

  Varlık Etiketleme ve Raporlama

  Bilgisayar donanımınızın durumunu denetleyebilmek ve etkili bir şekilde yönetebilmek mi istiyorsunuz? Varlık etiketleme ve raporlama servislerimiz bilgisayarlarınızın daha kolay, daha basit ve daha ekonomik bir yöntemle tanımlanmasını, izlenmesini, güvenlik altına alınmasını ve kurtarılmasını sağlar.

 3. Varlık Etiketleme ve Raporlama

  Varlık Etiketleme ve Raporlama

  Bilgisayar ekipmanınızın durumunu kontrol edebilmek ve etkin bir şekilde yönetebilmek ister misiniz? Varlık etiketleme ve raporlama servislerimiz; bilgisayarlarınızı tanımlama, takip etme, güvenlik altına alma ve kurtarma işlemlerini daha kolay, basit ve ekonomik hale getirir.

 4. Veri Merkezi için ProDeploy Flex

  Veri Merkezi için ProDeploy Flex

  Yeni teknolojiyi verimli ve hesaplı bir yöntemle benimsemenize ve hayata geçirmenize olanak tanıyan esnek servis modeli, Veri Merkezi için ProDeploy Flex.

 5. Dağıtım Servisleri Yetkinliği

  Services Competency for Deployment

  Dağıtım Servisleri Yetkinliği, iş ortaklarına Dell donanımını dağıtma yetkisi verir ve daha fazla uzmanlık, doğruluk ve verimliliği garanti eder.

 6. ProDeploy Enterprise Suite

  ProDeploy Suite

  Dell ProDeploy Enterprise Suite, ilk günden başlayarak teknolojinizden daha fazla yararlanmanıza yardımcı olur. Planlamadan ve temel donanım kurulumlarından yapılandırmaya ve karmaşık tümleştirmelere kadar her alanda Dell uzmanlarının size yol göstereceğine güvenebilirsiniz.

Kaynaklar

 1. Principled Technologies raporu: Uygulamalı test

  Principled Technologies raporu: Uygulamalı test. Gerçek dünyadan sonuçlar. (İngilizce)

  26.03.2018

  Yeni sistemleri, daha hızlı ve şirket içindeki yöneticilerin daha az çabasıyla üretime hazır duruma getirin. Dell EMC sertifikalı bir mühendis, ProDeploy sayesinde eksiksiz bir sanallaştırma ortamını, şirket içindeki bir yöneticinin şirket içi süreçleri kullanarak yaptığından daha hızlı ve daha verimli şekilde kurup yapılandırdı.