|

Destek Servisleri

Dell ProSupport paketi, BT destek ve bakım etkinliklerini modernize etmenin yanı sıra BT kapalı kalma sürelerini önleyerek verimliliği artırma yönünde size güç katar.

Kurumsal manzarada hızlı bir dönüşüm yaşanırken, BT ortamınıza yeni teknolojileri getirmenin baskısı hiç bu kadar güçlü olmamıştı. Bakım giderlerine, çeşitli donanım ve yazılım satıcılarına ve verimli bir son kullanıcı performansı için kararlı sistem uygulamalarına yönelik talep artışına ayak uydurmak için zaman ve yüksek uzmanlık düzeyi gerekir. Ama bu, işletmeniz için önemli avantajlar yaratabilir.

Doğru destek uzmanlarını yanınıza aldığınızda, BT taleplerine ve karmaşıklığına yanıt vermek kolaylaşır. Dell Destek Servisleriyle, ihtiyacınız olan uzman yardımını, araçları ve teknoloji kaynaklarını elde eder, böylece süreli değişen bir ortamda işleri büyütmeye ve rekabeti korumaya odaklanabilirsiniz.
Bize Ulaşın

Servisler

 1. Optimize for Storage

  Optimize for Storage

  Optimize for Storage, tüm yıl boyunca en yüksek performansa sahip olmalarını sağlamak üzere Dell EMC depolama sistemlerinizi en iyi durumda getirir ve yapılandırır.

 2. dell prosupport hızlandırılmış yanıt süresi servisleri

  Parça ve İşçilik için Yanıt Seçenekleri

  Parça veya teknisyene ihtiyacınız olduğunda, çalışmalarınızı sürdürebilmeniz için sonraki gün ve aynı gün servis seçenekleri sunarız.

 3. Dell ProSupport Plus

  ProSupport Plus for Enterprise

  Birinci sınıf sistem bakımı, uzmanlık ve teknik destek yardımından yararlanın ve siz önemli işlerinize odaklanın.

 4. Dell Veri Depolama, Koruma ve Yönetimi

  Kurum için ProSupport

  Üst düzeyde eğitimli uzmanlarımız ve yazılım seçeneklerimiz, donanımınız için kurumsal düzeyde, teknisyenler arası destek sağlar.

 5. dell prosupport değer katan servisler

  Özelleştirilmiş Yerinde Servisler

  Dell'in tesisinize sağladığı ek personelle, yanıt sürelerini geliştirmek ve kritik projeleri hayata geçirmek için tam zamanında yardım alın.

 6. Bilgisayarlar ve Tabletler için Dell ProSupport Plus

  Bilgisayarlar ve Tabletler için ProSupport Plus

  ProSupport Plus, BT'nin çabalarını azaltmak, aygıtları korumak ve sorunların ortaya çıkmasını önlemek için temel destek özellikleri sağlar.

 7. dell prosupport servisleri

  TechDirect

  BT ekiplerinin daha verimli çalışmasına yardımcı olmak için tasarlanan bu self servis portalla personeli eğitin ve sistemlerinize destek verin

Kaynaklar

 1. prosupport-enterprise-suite-brochure_tr.pdf

  ProSupport Kurumsal Paketi

  Girişimcilik dünyası hızlı bir şekilde değişiyor ve kurumunuz, bir yandan mevcut sunucuları, depolama ve ağ oluşturma işlemlerini verimli bir şekilde sürdürürken diğer yandan da yeni teknolojileri devreye sokması için büyük bir baskı altında bulunuyor. Büyük Veriler, sanallaştırma, uygulama modernizasyonu, modüler altyapı ve bulut bilişimi önemli faydalar sağlayabilir fakat bunlar daha fazla uzmanlık seviyesi gerektirir. Karmaşık bir ortam, karmaşık süreçler ve olası sorunların artması demektir. Teknolojiden ne kadar fazla faydalanıyorsanız, doğru desteği almanız da o derece önemli bir hale gelir.

 2. veri merkezi ortamlarında destek servislerinin

  Karmaşık Veri Merkezini Destekleme Teknik Raporu (İngilizce)

  Bu IDC teknik raporunda, veri merkezi ortamlarında destek servislerinin önemi vurgulanıyor.

 3. SupportAssist Kurumsal Sıkça Sorulan Sorular

  SupportAssist Kurumsal Sıkça Sorulan Sorular (İngilizce)

  Yorum sıkça sorulan sorular ve cevaplarını SupportAssist hakkında kurumsal.

 4. Kurum için ProSupport Plus Veri Sayfası (İngilizce)

  Kurum için ProSupport Plus Veri Sayfası (İngilizce)

  30.06.2017

  Dell ProSupport Plus'ın ortam zekası, seçkin mühendisler ve teknik müşteri temsilciliği aracılığıyla performansı proaktif olarak nasıl artırdığını öğrenin.

 5. PDF'yi okumak için burayı tıklayın

  Çok satıcılı ortam özelliklerine sahip Dell ProSupport(İngilizce)

  Çok satıcılı ortam özelliklerine sahip Dell ProSupport, sizi birden çok satıcının sözleşmelerinin yarattığı karmaşıklıktan kurtarır.

Servisler

 1. veri ve varlık koruma servisleri

  TechDirect

  BT ekiplerinin daha verimli çalışmasına yardımcı olmak için tasarlanan bu self servis portalla bilgisayarları dağıtın, çalışanları eğitin ve son kullanıcıları destekleyin.

 2. Sabit diskiniz sizde kalsın

  Sabit Diskiniz Sizde Kalsın

  Sabit disk arızası yaşandığında, verilerinizin tam denetimini elinizde tutun. Değiştirmeniz gerektiğinde, güvenlik amacıyla arızalı diskinizi alıkoyarsınız.

 3. dell prosupport değer katan servisler

  BT Danışmanlık Servisleri

  Proaktif raporlama ve analizin sağlandığı iki katmanlı kapsamlı bir program olan BT Danışmanlık Servisleriyle (ITAS), planlanmamış kapalı kalma sürelerini azaltın, işlem performansını ve kararlılığını optimize edin.

 4. dell prosupport

  Dell ProSupport

  Dell ProSupport, bilgisayarınızın bağlantıyı ve verimliliği sürdürmesi için gereken uzmanlıkla teknolojisi sunar ve üst düzeyde eğitimli uzmanlara doğrudan erişim sağlayarak iş kesintilerini en aza indirir.

Kaynaklar

 1. PDF'i okumak için buraya tıklayın

  Yazılım Destekli Uygulamalar için ProSupport (İngilizce)

  Bu veri sayfasında, Yazılım için ProSupport servis sözleşmenizle hak kazandığınız tüm yazılım uygulamalarının listesi sağlanır.

 2. ProSupport ve Premium Support İşbirliğine Dayalı Destek (İngilizce)

  ProSupport ve Premium Support İşbirliğine Dayalı Destek (İngilizce)

  Bu veri sayfasında, müşteri sorunlarını çözmek için birlikte çalıştığımız satıcıların listesi sağlanır. Ürün ve servis kullanılabilirliği ülkeye göre değişiklik gösterir.

 3. Kapsamlı Yazılım Desteği

  Kapsamlı Yazılım Desteği: İstemci ve Kurumsal (İngilizce)

  13.11.2018

  Bu veri sayfasında, teknik sorunlarını giderdiğimiz ve destek verdiğimiz tüm yazılım ürünlerinin listesi sağlanır. ProSupport Suite ve Premium Support servislerimiz, sunucu, ağ ve depolama donanımında yüklü olan yazılımların yanı sıra, son kullanıcı masaüstü ve dizüstü bilgisayarları, ince istemciler ve tabletlerde yüklü olan yazılımları da kapsar.

 4. PDF'yi okumak için burayı tıklayın

  Çok satıcılı ortam özelliklerine sahip Dell ProSupport(İngilizce)

  Çok satıcılı ortam özelliklerine sahip Dell ProSupport, sizi birden çok satıcının sözleşmelerinin yarattığı karmaşıklıktan kurtarır.

Servisler

 1. Garanti Yenileme

  Telefonla veya çevrimiçi ortamda sınırlı donanım garantinizin veya servis sözleşmenizin süresini uzatarak yatırımınızı korumak için bu fırsattan yararlanın.