|

Bulut İstemcisi Bilgi İşlemi ve Masaüstü Sanallaştırma

Çalışanlarınızı ve BT'nizi güçlendirin

BT uzmanlarınızın yaşamsal önem taşıyan içeriği korumalarına, masaüstü yönetimine ayrılan zamanı ve maliyeti düşürmelerine, çok geniş bir yelpazedeki istemcileri desteklemelere ve kullanıcıların mobil çalışmasını sağlamalarına olanak tanıyın. Güvenli, yönetimi kolay, ölçeklendirilebilir bir masaüstü sanallaştırma için Dell bulut istemcisi bilgi işlemine güvenebilirsiniz. Yalnızca Dell, veri merkezinizde dönüşüm yaratabilmeniz ve her Windows® uygulamasını her kullanıcıya her aygıtta sağlayabilmeniz için birlikte çalışacak şekilde tasarlanmış bulut ve istemci seçenekleriyle yazılımlardan oluşan eksiksiz, uçtan uca bir çözüm sunar. Kendi çözümünüzü derleyin ve bırakın Dell uzmanları bunu sizin için gerçekleştirsin. Sonra her bütçe, uygulama ve performans gereksinimine uygun, ödüllü Wyse sıfır istemcileri, ince istemcileri ve yazılımları ekleyin.

 Kolay VDIÖzel VDI 
Kolay VDI çözümleriÖzel VDI çözümleri
Her bütçeye uygun planlama, dağıtım, ölçeklendirme ve çalıştırma için masaüstü sanallaştırmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırın. Uçtan uca ürün ve servis ailemiz ortamınızla ve belirli kullanım senaryolarıyla eşleşen basit, yönetilebilir ve güvenilir çözümler sağlar.BT'nin başarısını kolaylaştırın. İş ortaklarımız Citrix®, Microsoft®, VMware® veya Wyse vWorkspace'in güvenilir veri merkezi bileşenlerini, uç noktalarını ve masaüstü sanallaştırma yazılımlarını mevcut ortamınızla tümleştirin. Wyse Datacenter altyapısı, maksimum esneklik ve destek sunar.
 Bulut istemcisi bilgi işlemi için ince istemciler Kaynak kitaplığı
Bulut istemcisi bilgi işlemi
için ince istemciler
Kaynak kitaplığı
Hangi platformu tercih ederseniz edin ince ve sıfır istemcilerimiz, güvenliği ve yönetimi geliştirmeye yardımcı olur. Verileri, uygulamaları ve kaynakları bir Wyse Datacenter altyapısında merkezi hale getirerek riski azaltın. Ayrıca Wyse güvenli erişim uç nokta aygıtlarıyla güvenliği bir adım ileri götürün.Referans mimarilerine, durum incelemelerine, teknik raporlara, videolara ve daha birçok kaynağı erişerek bütçenize ve ortamınıza uygun masaüstü sanallaştırma dağıtımı için en iyi seçimleri yapabilirsiniz.

Dell Cloud Client-Computing uzmanına başvurun
ve güvenliği artırmayı, verimliliği geliştirmeyi ve uygulamayı hızlandırmayı nasıl başarabileceğinizi öğrenin.
Dell uzmanma basvurun

Dell Performans Analizi Toplama Kit'ne