|

Bulut İstemcisi Bilgi İşlemi için İnce İstemciler

Herhangi bir altyapıya, üst düzeyde güvenlik ve yönetim kolaylığını kendi koşullarınızla tümleştirin

Herhangi bir sanallaştırılmış veya web tabanlı altyapıyla tümleştirirken kişisel bütçe ve performans gereksinimlerinizi de karşılayın. Wyse Datacenter çözümlerini Wyse ince ve sıfır istemcileriyle buluşturduğunuzda masaüstü sanallaştırma hızlı ve kolay bir işlem haline gelebilir. VDI ortamınızda maksimum performans sağlamak için amaca yönelik tasarlanan Wyse ince istemcileri, mobil ve hepsi bir arada ince istemciler de dahil çeşitli form faktörlerinde ve çeşitli montaj seçenekleriyle sağlanır. Dell'in Wyse ince istemcileri verimliliği, yönetim kolaylığını ve güvenliği maksimum düzeye çıkarır:
  • Yönetimi ve güvenliği basitleştirin. Wyse ince istemcilerinin sabit diski ve hareketli parçaları yoktur; Dell Wyse ThinOS tabanlı ince istemciler virüslere karşı bağışıklığı olan bir bellenim sistemine sahiptir. Uç nokta virüs ve kötü amaçlı yazılım tehditlerini kuruluşunuzun güvenlik denkleminden çıkarın: ThinOS tabanlı ince istemciler, yayımlanan API'lerden, yerel olarak erişilebilen dosya sistemlerinden, yerel tarayıcılardan ve ağdan erişilebilen güvenlik açıklarından kaynaklanan tehditleri ortadan kaldıran bir bellenim temeli üzerine kurulmuştur.
  • BT'yi daha verimli hale getirin. Wyse sıfır istemcileri, Citrix®, Microsoft® ve VMware® sanal masaüstü ortamlarını güçlü bir güvenlik, olağanüstü bir performans ve kolay, üst düzeyde ölçeklendirilebilir bir aygıt yönetimiyle tamamlamak için tasarlanmış ve bu amaca yönelik hazırlanmıştır.
  • Taşınabilirliği ve kullanıcı deneyimini geliştirin. Wyse Cloud Connect; ultra kompakt, taşınabilir ve kurumsal BT denetimli bir HDMI/MHL bulut erişim aygıtıdır ve gerekli özelliklere sahip her ekranı, işlevsel bir etkileşimli görüntüye dönüştürmenize olanak tanır. Bluetooth®, dokunmatik arabirim veya eşlikçi uygulamayla uzaktan kumanda gibi çeşitli denetim seçenekleriyle Cloud Connect; iş yerinde, evde ve hareket halinde güvenli verimlilik sağlar. Giderek daha çok ISV'nin desteklediği ultra kompakt bir dijital sinyal motoru olarak Cloud Connect; perakende, nakliye veya genel kullanıma yönelik tüm iletişim gereksinimlerinde dijital sinyal uygulamalarının maliyetini ciddi düzeyde düşürebilir.
İnce İstemcilerWyse İnce İstemciler

Wyse ince istemciler, her türlü uygulamanın bütçe ve performans gereksinimlerini karşılarken sanallaştırılmış veya web tabanlı herhangi bir altyapıyla kolayca tümleştirilecek şekilde tasarlanmıştır.


Sıfır İstemciler Wyse Sıfır İstemciler 

Wyse sıfır istemciler, anında açılan ve el değmeden çalışan işlemler ile en yoğun güç gerektiren uygulamalarınızın taleplerini karşılayacak bir performans sağlamak üzere özel VDI ortamınız için amaca yönelik olarak tasarlanmıştır.


Wyse Yönetim YazılımıWyse Yönetim Yazılımı

İstemcilerinizin sayısı arttıkça Dell'in sunduğu Wyse yönetim yazılımıyla Wyse ince ve sıfır istemcilerinizi kolayca ve otomatik bir yöntemle yapılandırabilir, izleyebilir ve bakıma alabilirsiniz.


Wyse WSM ve Wyse vWorkspace için Wyse Bulut MasaüstleriWyse WSM ve Wyse vWorkspace için Wyse Bulut Masaüstleri

Bir PC'nin gücü ve sunucu tabanlı içerik ve veri depolamanın güvenliğiyle Wyse bulut masaüstleri, bilgisayar bilgi işleminin avantajlarına sunarken bunlara bulutun avantajlarını da ekler. İşte bu, aslında PC olmayan bir PC.


Wyse Cloud ConnectWyse Cloud Connect

Wyse Cloud Connect, buluttaki çok çeşitli uygulamalara ve içeriği erişim için olağanüstü taşınabilirlik, güvenlik ve kullanıcı deneyimi sağlayan ultra kompakt, BT tarafından yönetilen bir kurumsal istemcidir. Dijital sinyal uygulamaları için idealdir.

Dell Cloud Client-Computing uzmanıyla bağlantı kurun ve altyapınıza daha yüksek bir güvenlik ve yönetilebilirlik düzeyini tümleştirmenize en çok yardımcı olabilecek ürünleri ve servisleri öğrenin.