|

İş İstasyonları

İş istasyonunun işini yapması için geleneksel bir masaüstü bilgisayar göndermeyin.

Özel ve zorlu uygulamalar çalıştırıyorsanız, en iyi sonuçları elde etmek için geleneksel masaüstü bilgisayarından daha fazlasına ihtiyaç duyarsınız. Dell Precision mobil, kule ve raf iş istasyonlarına güvendiğinizde iş akışlarınızı hızlandırabilir, pazara ürün çıkarma sürenizi azaltabilir ve daha az sürede daha fazla ürün tasarımı gerçekleştirebilirsiniz.

Mühendislik, petrol ve doğal gaz, animasyon, dijital görüntüleme, mimari veya bilgi işlemin yoğun bir biçimde kullanıldığı uygulamalar kullanırken, aşağıdakileri yapmak için Dell Precision iş istasyonlarına güvenebilirsiniz:
  • Çok parçacıklı uygulamalarınızı maksimum güce çıkarma
  • Grafiği yoğun olarak kullanan uygulamalarınıza eşi görülmemiş performans sağlama
  • Bağımsız yazılım satıcısı (ISV) sertifikalı yapılandırmalara sahip sektörünüze özel uygulamalardan en iyi sonuçları elde etme
Bugün, daha öne hiç olmadığı kadar çok sayıda proje ve ürün, iş istasyonlarında tasarlanmakta ve test edilmektedir. Optimize edilmiş performans ve güvenilirlik için yüzlerce saatlik tasarım ve zorlu test aşamalarından geçen iş istasyonlarını deneyin.

İş istasyonu çözümlerinde lider bir sağlayıcı olan Dell ile ortaklık kurarak, uygulamalarınızın ihtiyaç duyduğu gücü, akıllı tasarımı ve güvenilirliği sunan makineleri elde edersiniz. Ayrıca otomatikleştirilmiş servis olarak yazılım (SaaS) ve bulut tabanlı servislerimiz ile Dell Precision iş istasyonlarını geleneksel masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınızı yönettiğiniz kadar kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

İş istasyonları hakkında bir Dell uzmanıyla konuşun.
Bize Ulaşın