|

İş İstasyonu Ortakları

Kurduğunuz Ortaklıklar Sizi Başarıya Taşır

Dell, uygulama bilgi işlemlerinde günümüzün en karmaşık sorunlarını çözmek için sektörün önde gelen teknoloji şirketleriyle ortaklıklar kurmaktadır. Yüksek ölçüde işbirliğine dayalı yaklaşımımız, maliyetlerinizi azaltmanıza ve verimliliğinizle üretkenliğinizi artırmanıza yardımcı olacak testlerden geçirilmiş ve optimize edilmiş çözümleri ortaya çıkarmaktadır. Dünyanın en yaratıcı beyinlerinin düşüncelerini mümkün kılmaya yönelik ortak tutku ile amaca yönelik oluşturulan çözümlerin bu bileşimi, Dell'in dünyanın en gelişmiş yazılım şirketlerinden bazılarıyla uzun süreli ortaklıklar kurmasını sağlamıştır.

Sertifikalı uygulamaların tam listesini görmek ve aşağıdaki özel ortaklıklarımız hakkında bilgi edinmek için Dell Precision sertifika belgesini (İngilizce) inceleyin.

İş istasyonları hakkında bir Dell uzmanıyla konuşun.
  1. Dell ve Siemens PLM

    Tasarım fikir aşamasından üretim ve destek aşamasına kadar her şeyi yöneten ürün kullanım süresi yönetimi (PLM) çözümleri sayesinde fikirlerinizi başarılı ürünlere dönüştürün.

  2. Sanal Gerçeklik

    Dell, normal profesyonel ISV uygulamalarının yanı sıra tüketim ve oluşturma için de optimize edilmiş VR İçin Hazır Çözümler sunmak amacıyla donanım ve yazılım iş ortaklarımızla yakın temas hâlinde çalışmaktadır.

Bize Ulaşın