|

Kariyer geliştirme programları

Dell gelişmenizi destekliyor

Her gün insanlara daha fazlasını başarma gücü veren teknoloji ve çözümler sağlamak üzere siz nasıl sıkı bir çalışma sürdürüyorsanız Dell de kariyerinizin büyümesini ve gelişmesini destekleyen programlar sağlıyor. Programlarımız danışmanlık, teşvik ve ödüllerle güçlüklerin dengeli bir birleşimi olan fırsatlar sayesinde ekip üyelerinin birer lider olmasına yardımcı oluyor.

Biz insanlarımıza yatırım yapıyoruz. Tutkularınıza ve potansiyelinize uygun bir kariyer yolu izlemenizi sağlayacak bir dizi özel program geliştirdik. Danışmanlarla karşılıklı görüşmelerden düzenli aralıklarla verilen kapsamlı geri bildirimlere ve uzun vadeli kariyer planı çerçevesinde rutin denetimlere kadar bu programlar, amaçladığınız liderlik pozisyonuna gelmeniz için birçok fırsat sağlanıyor. 

Henüz öğrenci misiniz? Dell'in kariyerinizi en başından nasıl desteklediğini öğrenmek için Üniversiteden Katılım bölümümüzü gözden geçirin. Aramıza katıldıktan sonra, tedarik zincirinden finansa, operasyonlara ve liderliğe kadar her alanda giriş düzeyinden başlayıp yöneticilik düzeyine kadar uzanan bir yelpazede beceriler oluşturmanız için tasarlanan programlara katılma fırsatı bulursunuz.

Dell'deki İşler. Yeteneklerinize ve deneyiminize uygun bir pozisyon bulun.
Dell'deki İşler. Yeteneklerinize ve deneyiminize uygun bir pozisyon bulun.
Tüm dünyadaki Dell konumlarını keşfedin
Explore our locations