|

İnsanlarımız | Aisling Keegan

İnsanlarımız | Aisling

Dell'e ne zaman katıldınız ve burada geçirdiğiniz sürede hangi rolleri üstlendiniz?

Dell'e 1999'da katıldım ve hem CSMB hem de PLE iş alanlarında bir dizi satış liderliği pozisyonu üstlendim. Şu anda Preferred Accounts UK'de Genel Müdür ve Yönetim Direktörü pozisyonundayım.

Şu anki rolünüzün sorumlulukları nelerdir?

Şu anda, Büyük İşletme pazara giriş stratejimizdeki dönüşüm programını yürüten, 100'den fazla satış uzmanından oluşturulmuş bir ekibin liderliğini üstlenmiş durumdayım.

Dell kültürünü nasıl tanımlarsınız?

Hem şirket içinde hem de dışında açık, dolaysız ve güvene dayalı ilişkilerin teşvik edildiği birleştirici, destekleyici ve enerjik bir ortam olarak tanımlayabilirim.

Burada çalışmayı düşünenlerin neleri bilmesi gerektiğini düşünüyorsunuz?

Dell, çalışanların çıkarlarını sürekli olarak gözeten, büyük ölçüde müşteri odaklı bir şirkettir. Yeteneği takdir eden, insanlarını desteklemek ve geliştirmek için durmadan çaba harcayan bir şirket.

Sizi burada Dell'de tutan ne?

Olumlu, güvenilir bir liderlik ortamı, birlikte çalıştığım ekipler, son on yıldır tutarlı bir şekilde süren destek ve açık bir ortam.

Dell'deki strateji dönüşümünün sonucu olarak gördüğünüz olumlu etkiler nelerdir?

Yeni beceriler edindik ve bunları besledik, müşterilerinizin topyekun çözüm sağlayıcısı olmak için portföyümüzü tutarlı ve uyumlu bir çabayla eksiksiz hale getirdik.

Müşterilerinizin büyümesi ve başarıya ulaşmasına yardımcı olmak açısından nasıl bir rol oynadınız?

Müşterilerin işlerini, yaşadıkları sorunları bütün yönleriyle anlayabilmelerini sağlamak ve bunun sonucunda Dell'e müşteri için doğru çözümü uyarlama ve müşterinin etkinliğini tümüyle geliştirme fırsatı vermek için "Yaratıcı Müşteri Değeri" yöntemini kullanarak satış ekiplerine koçluk yaptım.

Tercih edilen işveren olma noktasında Dell'in ayırt edici özellikleri nelerdir?

Dell müşterilerine ve çalışanlarına önem verir. Dell, müşterilere ve çalışanlara başarıya ulaşma konusunda yardımcı olma, müşteriler ve çalışanlar için sürekli değer yaratma işini üstlenmiştir.

Dell deneyiminizi 5 sözcükle tanımlayın.

Olağanüstü ilginç keyifli bir yolculuk

Dell'deki İşler. Yeteneklerinize ve deneyiminize uygun bir pozisyon bulun.
Tüm dünyadaki Dell konumlarını keşfedin
Explore our locations

İlgili Belgeler

 • Remove CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Remove careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10