|

İnsanlarımız | Deepa S

Deepa'yla tanışınEMC'ye ne zaman katıldınız ve burada geçirdiğiniz sürede hangi rolleri üstlendiniz?

2008'de pazarlama ve iletişim rolüyle katıldım. Mükemmellik Merkezi'nde yaratıcı ekibin liderliğini üstlendim ve şirket içi markalama çalışmaları yaptım. 2015'te Hindistan ve Çin için Çeşitlilik ve Kapsayıcılık liderliği pozisyonunu üstlendim. İş yerinde çeşitli yeteneklerin gelişmesi için fırsatlar oluşturuyorum. Ayrıca, kapsayıcı bir çalışma alanı oluşturmayı teşvik eden programlarla global çeşitlilik ofisimizin etki alanını genişletiyorum. 

Kültürümüzde size ilham veren nedir?

EMC, müdürünüzle ve onun da üstüyle etkileşimli şekilde çalışabildiğiniz, açık bir kültüre sahip. Şirket size istediklerinizin peşinden gidebileceğiniz, kendiniz olabileceğiniz ve elinizdekileri ortaya koyabileceğiniz bir platform veriyor; çok kapsayıcı bir ortam. EMC, engelli bireyleri işe alarak ve onların EMC'ye getirdiği benzersizliği benimseyerek bu yolda öncülük etmeme ve bir eğilim başlatmama izin verdi.

EMC'de herhangi bir ilgi grubuna üye misiniz? Nasıl bir rol üstlendiniz ve/veya bu gruplardan yararlandınız mı?

Kadın Liderler Forumu'na ve Engelli Çalışan Kaynak Grubu'na (DERG) üyeyim. 2012'de Hindistan'da DERG'iin uygulamaya alınmasına aracılık yaptım. 3 ½ yıldır grubun Başkanıyım. Ayrıca, Global Ağ Danışmanlığı ve Paylaşımı grubuna da üyeyim... Bu grupların bana çok büyük yararı oldu çünkü çok derin bilgiler edindim ve lider olarak kendime güvenmeyi öğrendim.

Dell'in gelecekte sunabileceği hangi imkanlar sizi heyecanlandırıyor?

Dell'de öğrenebileceklerim konusunda çok heyecanlıyım çünkü Diversity Inc.'nin ölçümlerine göre Dell, Çeşitlilikte İlk 10 Şirket arasında yer alıyor. Yeni şirketin bize daha büyük bir hedef kitle getireceğini, bunun da öğrenmemize ve daha büyük değişikler yaratmamıza yardımcı olacağını hissediyorum.

Sizce burada çalışmayı düşünenlerin bilmesi gerekenler nelerdir?

Biz insanların şirketiyiz. Burası çok kararlı, bağlantı kurması kolay ve iletişime açık bir ortam. Çok yerleşik bir çalışma kültürü ve çok fazla şey sunuyor.

Müşterilerinizin büyümesi ve başarı kazanmasına yardımcı olmak açısından nasıl bir rol oynadınız?

Şirket içinde, yöneticilerin kapsayıcı bir ekip oluşturma konusuna daha geniş bir açıdan bakmalarına yardımcı oldum. Diğer çalışanların potansiyellerini ortaya koymalarına yardımcı oldum. Şirket dışında, diğer şirketlerin çeşitlilik ve kapsayıcılık girişimlerini geliştirirken bizi örnek aldıklarını gördüm ve bu durum yaptığımız işten gurur duymamı sağladı.

Burayı harika bir çalışma ortamı yapan nedir?

Çok kapsayıcı bir şirketiz. Yaratıcılık ve inovasyon açısından muazzam fırsatları olan, geleceğe ait, büyük bir teknoloji şirketiyiz.

Buradaki deneyiminizi 5 sözcükle tanımlayın.

Ben EMC'yi gerçekten çok seviyorum.

Dell'deki İşler. Yeteneklerinize ve deneyiminize uygun bir pozisyon bulun.
Tüm dünyadaki Dell konumlarını keşfedin
Explore our locations

İlgili Belgeler

 • Remove CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Remove careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10