|

İnsanlarımız | Leonor Corradine

İnsanlarımız | Leonor

Dell'e ne zaman katıldınız ve burada geçirdiğiniz sürede hangi rolleri üstlendiniz?

Dell'e 2003'te Panama ekibinin kurulmasıyla katıldım. Amerika Kıtası İşlem Grubu'nda Çalışan Satın Alma Programı için satış temsilcisi olarak çalışmaya başladım ve danışmanlığa, kalite koçluğuna ve sonra da satış destek müdürlüğüne yükseldim.
2006'da İngiliz Karayipleri'nde ISM olarak İlişkiler'e geçtim. 2009'da, GFS (Global Finansal Servisler) Geliştirme ekibini kurdum ve 2011'in Ağustos'unda Panama GFS Tesisi'nin liderlik görevini kabul ettim.

Şu anki rolünüzün sorumlulukları nelerdir?

Asıl sorumluluğum yönetim personelim aracılığıyla sonuca ulaşabilen yaratıcı bir lider olmak ve onlarla birlikte 75'ten fazla kişiden oluşan çalışan tabanımızın kendi sınıfının en iyi ekibi olmasını sağlamak.

Benim görevim olan GFS işlevleri Tahsilat, Kredi, Gelir Servisleri, Vade Dışı Sipariş Gönderimi, Yolsuzluk ve Borçlar Hesabı.

Ayrıca GFS Çalışanları Yetkinlik Merkezi global girişiminde Panama'yı temsil ediyorum, Panama Finans Tesisi Konseyi'nin çekirdek üyelerinden biriyim, Usta Panama Etkinlikler Komitesi'nin başkanlığını yapıyorum ve bir Fark Yaratma Şampiyonuyum.

Dell kültürünü nasıl tanımlarsınız?

Süper! O kadar müthiş ki, orada olmadığınızda onu özlüyorsunuz. 2008'in başlarında, Dell'in dışında ilginç bir iş fırsatını değerlendirmek için Dell'den ayrıldım ve kısa süre sonra Dell'deki müthiş kazanma ruhunu nasıl özlediğimi fark ettim. Potansiyelinizi ortaya çıkarıyor ve başarıya ulaşmanızı sağlıyor.

Burada çalışmayı düşünenlerin neleri bilmesi gerektiğini düşünüyorsunuz?

Gelişmenin hiçbir sınırı yok ve bireysel yeteneğe bağlı olarak yükselme fırsatları sağlanıyor. Dell çabalarınıza ve bağlılığınıza değer verecek ve size yatırım yapacaktır. Buna ek olarak, Dell topluluğumuzu, çocuklarımızı ve gezegenimizi önemsiyor.

Sizi burada Dell'de tutan ne?

Yaptığım işi SEVİYORUM. Bana her gün yeniden enerji veriyor. DAHA FAZLASINI BAŞARMA GÜCÜNE sahip olmaktan gurur duyuyorum. Sinerji yaratan kalıcı ilişkiler kurdum ve ekibin aldığı takdirler daha da yararlı oluyor. Yöneticilerimiz mükemmel bir yaklaşımla katkılarımızın ne kadar değerli olduğunu bilmemizi sağlıyorlar.

Dell'deki strateji dönüşümünün sonucu olarak gördüğünüz olumlu etkiler nelerdir?

Dell, tüm çalışanların mesajı aldığından emin olmak için bu işe yeteri kadar kaynak ayırdı. Dünyanın her yanındaki çalışanların amacımızı nasıl hayata geçirdiklerini ve nasıl daha fazlasını başarma gücüne sahip olduklarını ortaya koyan görüşlerini paylaşmaları dikkat çekiciydi. Bu büyük şirketin bir parçası olmak gurur duymama neden oluyor.

Müşterilerinizin büyümesi ve başarıya ulaşmasına yardımcı olmak açısından nasıl bir rol oynadınız?

Dell'de hangi rolü üstlenirsem üstleneyim, ister müşterilerimizle doğrudan ilgilenmeyi ve ihtiyaçlarını karşılayacak doğru çözümleri önermeyi içeren ön plandaki bir rol, isterse şirket içindeki iş ortaklarımızı destekleyerek onların da Dell müşterilerine hizmet verebilmesini sağlayan bir arka uç rolü olsun, her zaman müşterilerimizin başarıya ulaşmasına yardımcı olma fırsatı buluyoruz. Her Dell çalışanının müşterilerimize yardımcı olma açısından bir başrol üstlendiğini düşünüyorum, zaten bütün amacımız da bu değil mi? Sadece Dell'in amacını hayata geçirerek önemli bir rol oynamış oluyorum!

Tercih edilen işveren olma noktasında Dell'in ayırt edici özellikleri nelerdir?

Kılı kırk yararak oluşturulan ve işini ciddiye alan, size güvenen ve güç katan yaratıcı liderler tarafından yürütülen bir stratejide önemli bir rol oynama deneyimi.

Dell deneyiminizi 5 sözcükle tanımlayın.

Kutsayıcı, aydınlatıcı, ödüllendirici, tatminkar ve dinamik.

Featured video: Leonor

Our People | Leonor

'I believe every Dell employee has a protagonist role in helping our customers, isn’t that what our purpose is all about? I’ve played a key role just by living Dell’s purpose!'

Dell'deki İşler. Yeteneklerinize ve deneyiminize uygun bir pozisyon bulun.
Tüm dünyadaki Dell konumlarını keşfedin
Explore our locations

İlgili Belgeler

 • Remove CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Remove careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10