|

İnsanlarımız | Madeline

Madeline'le tanışınEMC'ye ne zaman katıldınız ve burada geçirdiğiniz sürede hangi rolleri üstlendiniz?

EMC'ye 2012'de Elektrik ve Bilgisayar mühendisliğinde lisansüstü derecemi aldıktan hemen sonra katıldım. EMC'de bir yazılım geliştiricisiyim.

Kültürümüzde size ilham veren nedir?

EMC'de müşteri memnuniyeti önceliklidir. Bu kavram her zaman, her projede elimden gelenin en iyisini yapmam için bana ilham veriyor. Müşterimizin deneyimini doğrudan etkileyebildiğimi biliyorum. Ayrıca, çeşitlilik ve kapsayıcılık şirkette her zaman teşvik ediliyor. Çeşitlilik barındıran bir ekibin ortaya yenilikçi fikirler ve müthiş ürünler koyacağını biliyoruz.

EMC'de herhangi bir ilgi grubuna üye misiniz? Nasıl bir rol üstlendiniz ve/veya bu gruplardan yararlandınız mı?

EMC'deki Hispanik ilgi grubu ELLIT'in (EMC Liderliği Latin İlgi Ekibi) üyelerinden biriyim ve iki yıl Topluluk Sosyal Yardım Direktörlüğü yaptım. Dört yıl önce şirkete katıldığımdan beri ELLIT, beni birçok şekilde destekledi. Grupta harika insanlarla tanıştım ve onlarla müthiş arkadaşlıklar kurdum. Ayrıca, gündelik işlerimde kendime güvenimi artıran liderlik becerileri geliştirdim. ELLIT aracılığıyla topluma geri yarar sağlayabileceğim gerçeği de, harika bir fırsat sağlıyor.

Dell'in gelecekte sunabileceği hangi imkanlar sizi heyecanlandırıyor?

Dell ile EMC'nin birleşmesi teknoloji sektöründe devrim yaratacak. Birleşmeyi, inovasyon sağlayanların ve "yaratıcı düşünürlerin" insanların yaşamlarını geliştirecek bir harekete katılması için harika bir fırsat olarak görüyorum.

Sizce burada çalışmayı düşünenlerin bilmesi gerekenler nelerdir?

EMC'de çalışırken hayatımdaki çeşitli rolleri birlikte yürütmeyi başarabildim. İki çocuğu olan mutlu bir anneyim, tam gün çalışanım ve mühendislikte doktora yapıyorum. Bence sektörde başka hiçbir şirket, çalışırken bir yandan da kişisel hayallerinizin peşinden koşmanıza izin vermez.
Lisansüstü derecemi tamamladıktan sonra, çalışmalarıma devam etmek için bir burs aldım; ancak, bunun yerine EMC'de çalışmaya karar verdim ve bu verebileceğim en iyi karardı. Burada çalışmak en yeni teknolojileri öğrenmemi ve gözlerimi yeni bir fırsatlar dünyasına açmamı sağladı.

Müşterilerinizin büyümesi ve başarı kazanmasına yardımcı olmak açısından nasıl bir rol oynadınız?

Ekibimde, müşterilerin bir ürünü minimum hata olasılığıyla aldığından emin oluyoruz. Ürünlerimizin her parçasının deprem ve uç sıcaklıklar gibi olaylara dayanabilmesi için onları farklı senaryolarla, örneğin yüksek ve düşük sıcaklıklarla, titreşimle vb. koşullarla test ediyoruz. Yazılım mühendisi olarak, başarılı bir testte kullanılacak kodu ben yazıyorum. 

Burayı harika bir çalışma ortamı yapan nedir?

 • Birlikte çalışmaktan keyif aldığım harika ve akıllı insanlar. Projelerin başarısı için herkes her şekilde birbirine yardımcı olma ve işbirliği yapma konusunda oldukça hevesli.
 • Mevcut en yeni teknolojilerle çalışma olasılığı.
 • İş ile yaşam arasında denge sağlama fırsatı.
 • Hamile ve yeni doğum yapmış kadınların sık sık kullanabildiği "anne odalarımız" var.

Buradaki deneyiminizi 5 sözcükle tanımlayın.

 • İş-yaşam.
 • Çeşitlilik-Kapsayıcılık.
 • Fırsatlar.
 • Harika insanlar.
 • İnovasyon.
Dell'deki İşler. Yeteneklerinize ve deneyiminize uygun bir pozisyon bulun.
Tüm dünyadaki Dell konumlarını keşfedin
Explore our locations

İlgili Belgeler

 • Remove CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Remove careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10