|

İnsanlarımız | Mithu

Mithu ile tanışınEMC'ye ne zaman katıldınız ve burada geçirdiğiniz sürede hangi rolleri üstlendiniz?

EMC'ye Kasım 2013'te Global Satış Öncesi Başkan Yardımcısı ve Operasyon Müdürü olarak katıldım. Global satış öncesi organizasyonumuzun uyumunu ve gelişmesini sağlamak için kurumsal ekiplerle, pazara girme ve ürün ekipleriyle yakın bir çalışma sürdürüyorum. Ağustos 2015'te Amerika kıtasındaki faaliyetlerimizde Satış Öncesi liderliği rolünü üstlendim. Şu anda müşterilerimize gündelik destek sağlayan saha SE ekiplerinin liderliğini yapıyorum.

Kültürümüzde size ilham veren nedir?

EMC kültürü gerçekten eşsiz ve bizim en değerli varlığımız. Açıkça öne çıkan ve bana ilham veren üç konu var: İlki, bu büyüklükte ve ölçekteki bir şirkette bile, her çalışana bir etki yaratma fırsatı veriliyor ve inanın çalışanlar bu etkiyi gerçekten yaratıyor! Bu da kendini, işine dört elle sarılan gururlu çalışanlarda ve her gün işe taşıdıkları coşkuda gösteriyor. İkincisi, işlerimizi yürütme yöntemimizin bir parçası hâline gelen otonomi olgusu, çalışanlara gerçekten ilham veriyor ve inovasyonun, şirket yapımızın damarlarına işlemesine olanak sağlıyor. Son olarak, her düzeyde liderlik. Sektörün en iyi liderlerine sahibiz; yaptıkları her şeyde mükemmeller, yine de çok alçakgönüllü ve cana yakınlar. Gerçekten ilham verici!

EMC'de herhangi bir ilgi grubuna üye misiniz? Nasıl bir rol üstlendiniz ve/veya bu gruplardan yararlandınız mı?

EMC'de çeşitliliği destekleme çalışmasına aktif olarak katılıyorum ve yönetimde Kadın Liderler Forumu'nun şubeleriyle yakın bir çalışma sürdürüyorum. İlgi grupları, kapsayıcı ve kucaklayıcı bir çalışma ortamı oluşturmaya yönelik "temelden" gelen çabaları teşvik etme konusunda harikalar yarattı.

Dell'in gelecekte sunabileceği hangi imkanlar sizi heyecanlandırıyor?

Her şey! Dell'de olasılıkların sınırı yok ve bu durum başlı başına beni heyecanlandırıyor. Günümüzün en büyük özel teknoloji kurumunun bir parçası olmak için gerçekten sabırsızlanıyorum. Daha önce hiç yapılmamış bir şeyin parçası olacağız ve bu yolculuğu sabırsızlıkla bekliyorum. Dell'in parçası olmak bize öğrenmek, büyümek ve becerilerimizi geliştirmek, nihayetinde müşterilerimize benzeri görülmemiş bir dizi çözüm ve servis sağlamak için muazzam bir fırsat verecek.

Sizce burada çalışmayı düşünenlerin bilmesi gerekenler nelerdir?

Yaptığınız işte en iyilerden biriyseniz size meydan okunmasını, işbirliğine dayalı bir çalışma ortamında yükselmeyi ve başarı kazanmayı istiyorsanız EMC sizin için doğru adres demektir. En iyilerle çalışacak, onlardan öğreneceksiniz ve tatmin edici, başarılı bir kariyer inşa edeceksiniz.

Müşterilerinizin büyümesi ve başarı kazanmasına yardımcı olmak açısından nasıl bir rol oynadınız?

Benim amacım her zaman, müşterilerle çalışıp onların iş ve BT hedeflerini kavramak ve dijital dönüşüm yolculuğunda yollarını bulmaları için EMC'nin onlara nasıl yardımcı olabileceğini anlamak oldu. BT gelişiyor ve işletmeler için kilit bir gelir oluşturma faktörü hâline geliyor; EMC de müşterilerimizin bunu uygulamaya koymasında kritik bir rol oynuyor. Müşteri girdisi, ürün/çözüm yol haritamızda kritik önem taşır; bu nedenle, üstlendiğim rolde zamanımı, müşterilerle çalışıp karşılaştıkları güçlükleri anlamaya ve müşteri geri bildirimlerinin yönümüzü belirlemede etkili olmasını sağlamaya ayırdım.

Burayı harika bir çalışma ortamı yapan nedir?

Gerçekten her şeye sahibiz: Endüstrinin en büyük yetenekleri, en iyi teknoloji ve benzersiz bir kültür!!

Buradaki deneyiminizi 5 sözcükle tanımlayın.

Olağanüstü. Zenginleştirici. Yüceltici. Olumlu. Hayatı değiştiren.

Dell'deki İşler. Yeteneklerinize ve deneyiminize uygun bir pozisyon bulun.
Tüm dünyadaki Dell konumlarını keşfedin
Explore our locations

İlgili Belgeler

 • Remove CareersOurPeople_Leonor.jpg
  Our People | Leonor
  2:4
  Remove careers-ourpeople-vanice.jpg
  Our People | Vanice
  2:10