|

Kültürel çeşitlilik ve birliktelik

Kültürel çeşitlilik ve birliktelik
Dell olarak, tüm çalışanlarımızın fikirlerini iş yerine getirebilmeleri için fırsatlar oluşturuyor; geniş bir alanda fikir alışverişini destekleyen ve inovasyonu teşvik eden bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Kültürel çeşitliliği ve birliktelik kültürünü iş anlayışımızla birleştirerek tüm dünyadaki müşterilerimize ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak hizmeti sunuyoruz.

Dell'in kültürel çeşitlilik ve birliktelik stratejisi kalıcı olarak üç alana odaklanır: Tüm farklılıklara kucak açan bir çalışma alanı oluşturma, küresel piyasada kültürel açıdan farklı topluluklarla ve kuruluşlarla aramızdaki ilişkiyi geliştirme ve kültürel açıdan geniş bir yelpazeye sahip iş gücü sağlama. Dell ekip üyelerinin dinlendiklerini, anlaşıldıklarını, saygı gördüklerini ve şirketimizin gidişatını şekillendirecek güçte olduklarını hissetmelerini sağlamak üzere stratejimizi sürekli olarak inceliyor ve düzenliyoruz.
Herkesin birlikte çalışabildiği bir çalışma alanı oluşturma Herkesin birlikte çalışabildiği bir çalışma alanı oluşturma
Kültürel çeşitliliğe sahip ve farklı deneyimlerden gelen kişilerden oluşan ekiplerde, çalışanlar kendilerine değer verildiğini hisseder, kendilerini o grubun bir parçası gibi hisseder ve müşterilerimize hizmet etmek üzere işlerini en iyi şekilde yapmak isterler.
Daha Fazlasını Keşfet ›
Markamızı dünya genelinde geliştirme Markamızı dünya genelinde geliştirme
Dell, iş ortaklarımızla kurduğumuz kalıcı ilişkiler sayesinde kültürel çeşitlilik ve birliktelik stratejisini piyasaya da taşıyabiliyor.
Daha Fazlasını Keşfedin ›
Kültürel açıdan zengin bir çalışma alanı yaratma Kültürel açıdan zengin bir iş gücü yaratma
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için müşteri tabanımızı yansıtan kültürel açıdan zengin bir iş gücüne sahip olmak zorundayız.
Daha Fazla Bilgi Edinin ›
Çalışan Kaynak Grupları Çalışan Kaynak Grupları (ERG)
Çalışan Kaynak Gruplarımız (Enterprise Resource Groups), bir ağ platformu, liderlik gelişimi, toplumda gönüllü çalışma fırsatları ve iş hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak yollar sunar.
Çalışan Kaynak Gruplarımıza Göz Atın ›

Dell'deki İşler. Yeteneklerinize ve deneyiminize uygun bir pozisyon bulun.