|

Dell'de Eğitim

Dell ile birlikte gelişeceksiniz

Kariyer gelişimi, kendi isteklerinizle Dell'in hedefleri arasındaki kesişimi bulmanıza yardımcı olan bir keşif sürecidir. Dell, kültürünün bir parçası olarak profesyonel ve kişisel gelişimi teşvik eden, öğrenmeye devam edebileceğiniz bir kuruluştur. Dell'de ekip üyeleri, mevcut rollerindeki becerilerini arttırmak ve liderlik becerilerini geliştirmek için çok çeşitli programlardan yararlanabilirler.

Dell'deki İşler. Yeteneklerinize ve deneyiminize uygun bir pozisyon bulun.

Dell'de gelişiminiz

Tüm ekip üyelerimiz arasında güveni, motivasyonu ve yetenekleri geliştirmek ve onlara potansiyellerini hayata geçirme gücü vermek istiyoruz. Dell'de kariyer geliştirme; tek tek ekip üyeleri, liderler, danışmanlar ve organizasyon arasında işbirliğine dayalı bir süreçtir. Birlikte çalışarak, tutkularınızı ve ilgi alanlarınızı Dell'in stratejisi ve hedefleriyle dengeleyebilir, hedefe yönelik bir eylem planı izleyebiliriz.

Dell'de liderler, ekip üyelerinin en iyi performansı sergileyip müşterilerimize en iyi hizmeti vermelerine yardımcı olur.

Dell'in küresel eğitim programı

Etkileyici bir lider olmak için; stratejik düşünme, dinleme, sorun çözme, karar verme ve başkalarını en iyi performanslarını göstermeleri için motive etme gibi çok çeşitli beceriler gerekir. Dell’in hızlı ve global çalışma ortamında liderlik yapmak için farklı coğrafyalardaki ekiplere liderlik yapma, uzaktaki çalışanları yönetme ve çeşitli kültürel arka planları anlama gibi ek beceriler gerekir.

Dell, ekip üyelerinden ilk defa ekip yönetenlere ve üst düzey yöneticilerimize kadar kuruluşumuzun her düzeyinde bu liderlik becerilerini geliştirmek amacıyla, uçtan uca gelişim programları hazırladı. Bu uçtan uca eğitim programları, Dell’in stratejilerine, önceliklerine ve hedeflerine bağlılığı arttırır ve bunlara yönelik etkileyici bir liderlik gösterilmesini sağlar.

Üst düzey yönetici geliştirme

Üst Düzey Yönetici Hızlı Başlangıç Programı, yeni başlayan üst düzey yöneticilerin daha kısa sürede yüksek performans göstermelerine yardımcı olan özelleştirilmiş bir işe başlama planı ve kaynaklarından oluşur. Bu plan ve araç seti, Dell’in kültürü, işi ve organizasyonu çerçevesinde kaynak ve rehberlik sağlar. Ayrıca, üst düzey yöneticiler, daha fazla gelişim göstermek için hedefe yönelik liderlik programlarından ve üst düzey yönetici rehberliğinden de yararlanabilir.

Yönetici ve Direktör Geliştirme

Yeni liderlerin rollerine yumuşak geçiş yapması için, Liderliğin Temelleri Programı uygulanır. Liderler direktör rolüne doğru ilerleme kaydettiğinde, direktörlerin iş zekasını geliştirmek ve onlara kıdemli Dell liderlerinden bir şeyler öğrenme fırsatı sağlamak için tasarlanan Direktör Liderlik Programı'na katılırlar. Gelişim programları tamamlandıktan sonra, liderlik becerilerini daha üst seviyelere çıkaracak ek eğitim atölyeleri ve lider tarafından yönetilen oturumlar gerçekleştirilir.

Profesyonel gelişim

Dell'in Profesyonel Gelişim kursları teknik eğitimden iletişim becerilerine ve satış atölyelerine kadar pek çok konuyu kapsar. Güncel kurslar, iş hedefleri ve stratejisiyle uyumludur.

Tüm ekip üyelerinin öğrenme ve eğitim fırsatlarından yararlanmalarını destekliyoruz. Kurslarımız ve programlarımız ekip üyelerimizin şimdiki ve gelecekteki rollerine hazırlanmalarına yardımcı olur. Dell'in eğitim programı güçlüdür ve olumlu bir kariyer deneyimine doğrudan uygulanabilen yararlı bilgilerle doludur.