|

Çalışanlarımız

Dell ekibi

Biraz taraflı yaklaştığımızı biliyoruz, ama bizim düşüncemize göre ekip üyelerimiz şimdiye kadar karşılaştığımız en harika insanlar. Onların yeteneği ve özverili çalışması bizim başarımızın itici gücünü oluşturuyor ve gerçekten kafalarına koyduklarında başaramayacakları hiçbir şey yok. Global ekibimiz için mümkün olan en iyi çalışma ortamını oluşturma konusunda ortak katılımları ve kararlılıklarından dolayı minnettarız.

Dell'deki İşler. Yeteneklerinize ve deneyiminize uygun bir pozisyon bulun.

Sıra dışı olanı geliştirin. Farklılıkların gücünden yararlanın.

Çeşitlilik barındıran bir işgücü, yeni fikirler yaratmak ve inovasyonun önünü açmak açısından kritik önem taşır. Ancak sadece çok çeşitli perspektiflerin gücünden yararlandığımız zaman teknoloji aracılığıyla insanların yaşamını geliştirme amacımıza ulaşmayı umabiliriz. Çünkü gelişmelerine ve başarıya ulaşmalarına yardımcı olacak bir yol bulabilmek için öncelikle insanları, onların değerlerini, yaşam tarzlarını ve hayallerini anlamamız gerekir.

Dell'in Çalışanlar Stratejisi, dünyanın en büyük yeteneklerini bünyemize katmak ve müşterilerimize, işimize ve ekip üyelerimize olağanüstü performans sunmak üzere tasarlanmıştır. Hedefimiz, Dell'i ekip üyelerimizin kendini değerli hissettiği, kaynaşabildiği ve işlerini en iyi şekilde yapabildikleri cazip bir yer hâline getirmek.

Ekip üyelerimizi şu yollarla destekliyoruz:

  • İşe alma yoluyla (Üniversite İlişkileri ve okullar). Dell olarak, bireylerin potansiyellerini geliştirmek üzere dünyadaki en iyi teknolojiyi sunmamıza yardımcı olacak en iyi ve en parlak kişilerle çalışmak istiyoruz.
  • Bağlantılı çalışma alanı yoluyla. Yüksek oranda mobil, işbirliğine dayalı ve esnek bir çalışma ortamı yaratmak üzere Connected Workplace stratejik iş girişimi.
  • Eğitim ve liderlik gelişimi yoluyla. Çok çeşitli öğrenme yöntemleri aracılığıyla sürekli eğitim ve gelişimi teşvik ediyoruz.
  • Çalışan Kaynak Grupları (ERG) yoluyla. Ekip üyelerimizin ağ kurmak, becerilerini geliştirmek ve topluma katkı sağlamak üzere katılabilecekleri Çalışan Kaynak Gruplarına sahibiz.
  • Tercihlere saygı duyanlarla birlikte çalışma yoluyla. Farklı kültürel topluluklardan gelen iş ortaklarımızla tanındığımız için gurur duyuyoruz.